0

2

Strzelił z sęka

0

Oby się Olmo nie polamal dzisiaj xr

1

Jeszcze nierozgrzany w tym mrozie wejdzie polamaniec Olmo xdd

0

No i Pedri polamany. Wszystko się pięknie uklada

0

Księżniczki jedne, -5 i grają jak bklasa

0

Są pewne niedociągnięcia

0

Z ogórami to Fermin mocny

0

@StevenGastonMartin99 to przez temperaturę sęki strzelają

0

@SinMistico w sam raz na czerwo

0

@KrwawiaceoczyVEB najgorsze że Cubarsi nie lepszy

0

@Toretto w drugiej, pierwsza po babolu Astona Uszatego

1

Dobra, już zaczęło, odpadamy z LM i przegrywamy La Ligę, to pewne

0

Jednak madryciok

0

@Kgorecki2500 póki kupujemy za ciężkie miliardy od nich sprzęt to nie sprzeda

1

@Kgorecki2500 przecież w NATO na nikogo poza USA liczyć nie możemy XD Polska nie może sobie pozwolić na zburzenie relacji z USA skoro przez tyle lat na tej podstawie było budowane bezpieczeństwo.

10

@robsesh zarobi, ale u Arabów lub w USA

1

@draxidox 39% bo przystawki wszystkie potraciły i elektorat przepłynął do nich.

4

@Kgorecki2500 bardzo dobra decyzja, pochwalę Tygryska.

0

@Pawlak1992 może nie wróci :D

0

I co prześcieradła po tym meczu i upadku Barcelony ze śmiesznym Sociedad nabierają wiatru w żagle?

1

@Sergio_Devils oczywiście że tak, zdobędą dublet lekko

4

@Trojanek23 to klasyka przecież XD

1

Ogólny obraz meczu był dobry, masa akcji w ataku, brak szczęścia po prostu. Natomiast obrona pozostawia wiele do życzenia xd

0

Najgorszy bramkarz w lidze zostaje mvp, przecież to jest jakiś żart

0

Teraz psy podrabiane śmietankowe będą leżeć

2

9 minut, toż to szok

1

To jest wejście na czerwoną

0

Ja pierdole to jest jakis dramat

1

@Merton chyba 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?