1

@PatrychoO za dużo szczeka młody w mediach społecznościowych

3

Bernal bardzo ładnie

0

@Patinka353 a nazwał kradzieżą mecz prześcieradeł?

4

@cules_since95 ale Ania ma projekty...

0

@Eto'o9 R10 Pedri to chyba został dojechany przez ten mróz w Pradze. Niedogrzany mięsień po przerwie

9

To się nagrał xDDDDDDDDD

1

@Sulimo 13 lat temu, temperatura -33, odczuwalna to nie wiem.

4

@Roobo i dlatego te kolorowe misie i ich partia powinni zostać zdelegalizowani za propagowanie ustrojów totalitarnych

11

Złodziejski klub sportowy Real Madryt

1

Aj kurde można było znowu stawiać na karnego

29

Akurat wyjmą go z lodówki na następny mecz Barcy :)

0

@partymaker się wymęczył z dziadkiem xd wielki mistrz

1

@July_6_BcN w poniedziałek się zesra xd

3

@fumador zakładam że malo kto go w tej chwili używa

1

@Gaucho jak gada takie rzeczy to nie wiem jak Lewy się w futrynach mieści z tymi rogami

1

@JimMorrisonFCB już negocjują miejsca na listach platformy xd

0

@Gaucho obrzydliwe, oczywiście fejk

0

No i się nagrał Yamal

0

@Gaucho madrycki żołnierz przecież

2

De Jong chyba mocno chce wygrać tryplet, wziął się w końcu za robotę

0

@tomek8756 Arboleda tam od razu w szatni na kolanach robote robi

9

Te xG na poziomie 6.23 w 74 min to chyba jakiś rekord

5

Yamal biega z pełnymi jajami i od razu inna gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

XG 4.94 xddd żart jakiś ze tylko 2 bramki

1

Dobra zdejmuj tego Lewandowskiego

0

@esem91 xG nie wygrywa się meczów

1

@Azi dobry środek pola bez Pedrego trzeba dodać. Nie trzeba mieć ciemnych wyrobników z afrykańskich krajów

0

3.69 vs 0.29 xG, to jest jakiś żart. Kiedyś z tego było 5 bramek

4

Jakby tego nie trafił to zmiana w 39 min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?