wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO za dużo szczeka młody w mediach społecznościowych
3
Bernal bardzo ładnie
0
@Patinka353 a nazwał kradzieżą mecz prześcieradeł?
4
@cules_since95 ale Ania ma projekty...
0
@Eto'o9 R10 Pedri to chyba został dojechany przez ten mróz w Pradze. Niedogrzany mięsień po przerwie
9
To się nagrał xDDDDDDDDD
1
@Sulimo 13 lat temu, temperatura -33, odczuwalna to nie wiem.
4
@Roobo i dlatego te kolorowe misie i ich partia powinni zostać zdelegalizowani za propagowanie ustrojów totalitarnych
11
Złodziejski klub sportowy Real Madryt
1
Aj kurde można było znowu stawiać na karnego
29
Akurat wyjmą go z lodówki na następny mecz Barcy :)
0
@partymaker się wymęczył z dziadkiem xd wielki mistrz
1
@July_6_BcN w poniedziałek się zesra xd
3
@fumador zakładam że malo kto go w tej chwili używa
1
@Gaucho jak gada takie rzeczy to nie wiem jak Lewy się w futrynach mieści z tymi rogami
1
@JimMorrisonFCB już negocjują miejsca na listach platformy xd
0
@Gaucho obrzydliwe, oczywiście fejk
0
No i się nagrał Yamal
0
@Gaucho madrycki żołnierz przecież
2
De Jong chyba mocno chce wygrać tryplet, wziął się w końcu za robotę
0
@tomek8756 Arboleda tam od razu w szatni na kolanach robote robi
9
Te xG na poziomie 6.23 w 74 min to chyba jakiś rekord
5
Yamal biega z pełnymi jajami i od razu inna gra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
XG 4.94 xddd żart jakiś ze tylko 2 bramki
1
Dobra zdejmuj tego Lewandowskiego
0
@esem91 xG nie wygrywa się meczów
1
@Azi dobry środek pola bez Pedrego trzeba dodać. Nie trzeba mieć ciemnych wyrobników z afrykańskich krajów
0
3.69 vs 0.29 xG, to jest jakiś żart. Kiedyś z tego było 5 bramek
4
Jakby tego nie trafił to zmiana w 39 min