0

Oczywiście karny xdddd

4

Haha ale mielonka się zrobiła

1

@brd42 u nas coś Fermin Rashford i Rapha dołożą, więc jest lepiej

1

Dobra włączyłem xd

13

Dla nas zawsze się znajdą żółte kartki z dupy.

0

@bartekvisca to o czym mówisz to prawdopodobnie zestaw filtrów plus odwrócona osmoza.
https://allegro.pl/oferta/ro6-filtr-odwroconej-osmozy-z-mineralizatorem-8894087848
pierwszy z brzegu.

0

@APTAPT taki, że jest on obwarowany różnym głupotami typu kamienie milowe. Co to jest za kredyt, w którym niepobrany kapitał i tak musisz spłacać?

0

@draxidox mając swoją walutę, mając możliwości wypuszczania obligacji, idioci chcą wziąć kredyt w euro. W dodatku kontrolowany przez kamienie milowe. Toż to jest absurd lub celowe działanie na zniszczenie państwa.

0

@Frimpong cos się jej styki popaliły

3

Ciekawe, obstawiłem po naszej porażce z Kotleti po kursie 26 zdobycie Pucharu Króla.
Teraz kurs 13.00 :D szanse na remontadę rosną

1

@Kapitan hawk że takie wysokie stawki na tych pastwiskach

1

@maroon widziałem, debil do kwadratu xd

5

@NeroTFP1 patrząc na tę morde widać że to jakiś debil

0

Za dobrze idzie to trzeba przerywać grę xd jakie to są miernoty

1

Haha jaki tam spalony xdd

3

Nasz kochany Drewnaldowski

0

@Kuchar no wystarczy spojrzeć na drybling Pedriego to praktycznie reinkarnacja Iniesty

5

Jakie mamy szczęście, że prześcieradła odrzuciły Pedriego po testach...

0

@Kuchar Iniesta i Xavi w jednym, jeszcze spory pierwiastek Busiego

1

Pięknie, Maestro i w gazie dzisiaj Yamal

0

Lewy dawaj z baniak coś na uspokojenie

1

Dawaj Rashforda za tego plotke

0

Yamal dawaj hattriczka

0

Zaraz Yamal kontuzja

1

Klasyka wylew w obronie xd

1

Bernal pozytywna 1 połowa, no ale wiadomo że Villareal nic nie pokazał szczególnego

0

Ferran ze 3 kontakty z piłką w 1 połowie xd

0

Mlody zaadaptowal organizm do ramadanu

0

Sędziowie to jebnieci, po minucie gwiżdżą spalonego

1

I pięknie, tak powinien wykańczać. Jest opcja strzału to trzeba strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?