wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście karny xdddd
4
Haha ale mielonka się zrobiła
1
@brd42 u nas coś Fermin Rashford i Rapha dołożą, więc jest lepiej
1
Dobra włączyłem xd
13
Dla nas zawsze się znajdą żółte kartki z dupy.
0
@bartekvisca to o czym mówisz to prawdopodobnie zestaw filtrów plus odwrócona osmoza.
https://allegro.pl/oferta/ro6-filtr-odwroconej-osmozy-z-mineralizatorem-8894087848
pierwszy z brzegu.
0
@APTAPT taki, że jest on obwarowany różnym głupotami typu kamienie milowe. Co to jest za kredyt, w którym niepobrany kapitał i tak musisz spłacać?
0
@draxidox mając swoją walutę, mając możliwości wypuszczania obligacji, idioci chcą wziąć kredyt w euro. W dodatku kontrolowany przez kamienie milowe. Toż to jest absurd lub celowe działanie na zniszczenie państwa.
0
@Frimpong cos się jej styki popaliły
3
Ciekawe, obstawiłem po naszej porażce z Kotleti po kursie 26 zdobycie Pucharu Króla.
Teraz kurs 13.00 :D szanse na remontadę rosną
1
@Kapitan hawk że takie wysokie stawki na tych pastwiskach
1
@maroon widziałem, debil do kwadratu xd
5
@NeroTFP1 patrząc na tę morde widać że to jakiś debil
0
Za dobrze idzie to trzeba przerywać grę xd jakie to są miernoty
1
Haha jaki tam spalony xdd
3
Nasz kochany Drewnaldowski
0
@Kuchar no wystarczy spojrzeć na drybling Pedriego to praktycznie reinkarnacja Iniesty
5
Jakie mamy szczęście, że prześcieradła odrzuciły Pedriego po testach...
0
@Kuchar Iniesta i Xavi w jednym, jeszcze spory pierwiastek Busiego
1
Pięknie, Maestro i w gazie dzisiaj Yamal
0
Lewy dawaj z baniak coś na uspokojenie
1
Dawaj Rashforda za tego plotke
0
Yamal dawaj hattriczka
0
Zaraz Yamal kontuzja
1
Klasyka wylew w obronie xd
1
Bernal pozytywna 1 połowa, no ale wiadomo że Villareal nic nie pokazał szczególnego
0
Ferran ze 3 kontakty z piłką w 1 połowie xd
0
Mlody zaadaptowal organizm do ramadanu
0
Sędziowie to jebnieci, po minucie gwiżdżą spalonego
1
I pięknie, tak powinien wykańczać. Jest opcja strzału to trzeba strzelać