wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wąsek jak Mateja xd
1
I się zesrał wąsek
2
@Arden Yamal wśród skoczków xd
1
Kopyto ma nieziemskie
1
@macio_944 zarobki zachodnie, relatywnie tanio, względnie bezpiecznie, chętne Polki to czemu nie :D
0
@derus na grubo wjechałem za piątaka
1
@maroon widzę spadek o 25%, to znaczy, że ceny energii też spadną, prawda?
0
@draxidox zaraz odkurzą węglowe i ETS upadnie, mam nadzieję
4
Kurs 25 na Barcelonę jako zwycięzcę Copa del Rey. Kusząco :D Superbet
1
Jakieś Rayo ładuje 2 bramki kotletiko, a nasi z głową i zaangażowaniem zostali w domu. Jakie wahania ma ta drużyna to jest niepojęte
0
@Arden wiadomo że nawet jeśli USA ma wiedzę lub przetrzymuje kosmitów to on o tym nie powie xd
0
@draxidox kolejna okazja do przepalenia miliardów :)
5
@blakkudium jak to jest że w ostatnich 2 miesiącach mamy samych takich ananasów?
1
Niestety Arboleda popsuł potencjał na 200 zł zarobku
https://zapodaj.net/plik-BxvwbFzILy
1
Ale komentarzy Eurosportu pompują ten balonik odnośnie przyszłości Kacpra
0
@Criss18Barca czyli AI oszukało xd
4
Prevc dołącza do Nykannena - zwycięzcy złotego szlema w skokach:
- Złoty medal Igrzysk Olimpijskich.
- Złoty medal Mistrzostw Świata.
- Złoty medal Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich.
- Kryształowa Kula za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.
Edit: tak Stoch nie ma złotego w lotach
0
I się zesrał xd
0
Joju jak poleciał
1
@Derean raczej gówno zrobią xd
0
@zadafcb sporo naturalizowanych rusków
6
Podaję odpowiedź RFEF na skargę: "No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku"
1
xG 2.34 do 1.09
Jak się traci 4 bramki przy 2.39 to nie ma o czym mówić xd
0
@misterio kotletiko postawi pociag towarowy w polu karnym i tyle z remontady
0
Flick do dnia kobiet
1
@Gall w zasadzie to jego charakterystyka nigdy nie była taka sama jak Sztangi
5
Często dają nam sędziów którzy dają najwięcej kartek w LL, a potem w meczu z nami zapomina ich rozdawać przeciwnikom, a za to rozdaje naszym za głupoty XD
2
@draxidox odstresowuje ją w nocnych sesjach
1
@Ptasior przepraszam już wszystko wiem xdd
0
Może ktoś wytłumaczyć po co ta Pałasz na komentatorce w Eurosporcie?