1

Wąsek jak Mateja xd

1

I się zesrał wąsek

2

@Arden Yamal wśród skoczków xd

1

Kopyto ma nieziemskie

1

@macio_944 zarobki zachodnie, relatywnie tanio, względnie bezpiecznie, chętne Polki to czemu nie :D

0

@derus na grubo wjechałem za piątaka

1

@maroon widzę spadek o 25%, to znaczy, że ceny energii też spadną, prawda?

0

@draxidox zaraz odkurzą węglowe i ETS upadnie, mam nadzieję

4

Kurs 25 na Barcelonę jako zwycięzcę Copa del Rey. Kusząco :D Superbet

1

Jakieś Rayo ładuje 2 bramki kotletiko, a nasi z głową i zaangażowaniem zostali w domu. Jakie wahania ma ta drużyna to jest niepojęte

0

@Arden wiadomo że nawet jeśli USA ma wiedzę lub przetrzymuje kosmitów to on o tym nie powie xd

0

@draxidox kolejna okazja do przepalenia miliardów :)

5

@blakkudium jak to jest że w ostatnich 2 miesiącach mamy samych takich ananasów?

1

Niestety Arboleda popsuł potencjał na 200 zł zarobku
https://zapodaj.net/plik-BxvwbFzILy

1

Ale komentarzy Eurosportu pompują ten balonik odnośnie przyszłości Kacpra

0

@Criss18Barca czyli AI oszukało xd

4

Prevc dołącza do Nykannena - zwycięzcy złotego szlema w skokach:
- Złoty medal Igrzysk Olimpijskich.
- Złoty medal Mistrzostw Świata.
- Złoty medal Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich.
- Kryształowa Kula za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
- Zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

Edit: tak Stoch nie ma złotego w lotach

0

I się zesrał xd

0

Joju jak poleciał

1

@Derean raczej gówno zrobią xd

0

@zadafcb sporo naturalizowanych rusków

6

Podaję odpowiedź RFEF na skargę: "No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku"

1

xG 2.34 do 1.09
Jak się traci 4 bramki przy 2.39 to nie ma o czym mówić xd

0

@misterio kotletiko postawi pociag towarowy w polu karnym i tyle z remontady

0

Flick do dnia kobiet

1

@Gall w zasadzie to jego charakterystyka nigdy nie była taka sama jak Sztangi

5

Często dają nam sędziów którzy dają najwięcej kartek w LL, a potem w meczu z nami zapomina ich rozdawać przeciwnikom, a za to rozdaje naszym za głupoty XD

2

@draxidox odstresowuje ją w nocnych sesjach

1

@Ptasior przepraszam już wszystko wiem xdd

0

Może ktoś wytłumaczyć po co ta Pałasz na komentatorce w Eurosporcie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?