2

Po co on to przekładał???

0

@Misugi14 pół roku zajechany? Nawet jak na 18-latka to dziwne że jest kompletnie bez formy tyle czasu. On nawet nie mial jednego dobrego meczu

0

To co dzisiaj Kotarski mecz życia :D

0

Nie ma szans z takim graniem na finał LM

0

Brawo Eric!!!!!

0

@1976kol nie Leo a Ronaldo, Leo ma 41 zespołów ustrzelonych

1

@blakkudium ciekawe bo wg google jest między nimi tylko 3 cm różnicy.

2

@Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @mmaciass właśnie teraz przeglądałem różne kity do podłączenia: https://www.euro.com.pl/kamery-samochodowe/70mai-adapter-sam-obd-ii-hardwire-kit.bhtml
wpinasz w złącze OBD i tam jest regulator, który ustawiasz przy jakim napięciu aku ma odciąć zasilanie kamery.
Ciekawe rozwiązanie.

2

@mmaciass większość kamer ma wbudowany akumulator, ale i tak zasilanie musisz do niej podać z plusa, który ma napięcie po włączeniu zapłonu (np. zapalniczka). Jeśli chcesz nagrywanie w nocy (np. opcja parkingowa) to musisz mieć podłączoną pod plus, który ma napięcie zawsze, warto jednak mieć wtedy założony wykrywacz spadku napięcia, jak wykryje zbyt duży spadek na aku to odcina zasilanie.

Długość zapisanego materiału zależy od pojemności karty pamięci i jakości nagrania. Generalnie jak zaczyna brakować miejsca to najstarszy materiał jest nadpisywany.

Co do modeli to nie polecę, bo nie mam XD

0

@esem91 przestała brać suplementy diety i od razu zjazd

0

@piJohn to wie tylko CTA

0

@piJohn też sie podczas meczu zastanawiałem skąd ta żółta kartka i wolny pośredni

4



Patologia goni patologię, pewnie dostanie 5 lat max

0

Ktoś chętny na zakup agregatu z polskiej dystrybucji? Trzeba jednak pamiętać o wysyłce ze wschodu
https://zapodaj.net/plik-rVVbrfb4VB

0

@Rafalloxfcb czyli laga

3

@Seledynowy ważne że te patałachy w rządzie będą mogli za to udzielić 1 mld pożyczki dla ukrainy.

1

@Roobo co zmieni odwołanie Miszalskiego? Kompletnie nic, zostanie wybrany następny partyjniak przez mieszkańców Krk.

8

Ah te mityczne rozgrywanie przez bramkarza.

1

@Kgorecki2500 Ryzen i NVIDIA, DLSS robi robotę w nowych kartach

0

@jakub1906 może by tak za darmo wziął tego Komara xd

0

@FanBarcy22 no i zakład wszedł XD

3

Haha weszło jak złoto:
https://zapodaj.net/plik-LRqGPG2bQM
@AmigoBlancos dziękuję za typy, ale tylko z Kyliana skorzystałem :D

0

To kiedy karny dla realu?

1

@blakkudium elegancko, od rekordu Robercika wara

2

@draxidox dookoła gadać to jest profesja polityków

0

@mmaciass ciężko tu mieć jakieś argumenty poza tymi opowiastkami z Chin kontrolowanymi przez rząd

2

@mmaciass jak komuna coś opowiada że robi to trzeba to podzielić co najmniej przez 2

9

Jak kogoś wydymać na VAR to tylko Barcelonę

0

@konajoncek przez ostatnie lata wygrzał dupę parzaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?