0

Nawet szybciej biega niż w ostatnich meczach, chyba pozbył się pubalgii

0

Lewy by trafił.....

1

Komentarz usunięty

0

@Criss18Barca ETS i nakrętki robią robote

1

@heniusss oby się ten złodziejski klub na ryj wywalił

0

@Chimera skądś na pożyczki dla postsowieckiej ukrainy trzeba brać

3

@michal26 no i "teorie spiskowe" o masonerii i kulcie szatana w elicie biznesowej czy politycznej nie są teoriami xd

0

@draxidox bo dart to elitarny sport

9

@michaleu hiszpana na pewno się nauczył

13

@draxidox no i czego nie rozumiesz? Polska firma nie jest od budowania kapitalu tylko ciągnięcia kasy jak dojna krowa

1

@draxidox przyganiał kocioł garnkowi

2

Żołnierze na posterunku

0

@Misugi14 madryciok, wystarczy

0

@Gaucho mały Haaland już nieaktualny :)

3

Nasi "przyjaciele". Łapy po pomoc wyciągają

1

@michal26 brak suplementów diety i się popsuła

0

@sergio5 "Szybko policzyłem. Arsenal ma 0 Pucharów Europy/Lig Mistrzów a Real ma 15. Troszkę jeszcze zajmie to ucieranie nosa. Hala Madrid :)"

0

@Roobo to kolejny partyjniak z platformy może już grzać się do kampanii

6

@kanver_ Suarez jakim plackiem był w LM to aż niepojęte

9

Herr Flick, wszystko albo nic

2

@heniusss tak xd

6

Wywiad z Robercikiem na Anal+

25

Będzie niezbędny na resztę sezonu

3

@misterio tak dokladnie, wyszli bilansem

1

@malypuzon może specjalny trening pozwoli mu się nie łamać co 3 mecze na 5 meczy

1

@IronSanHybrid oglądam 15 raz

2

@AduŚ07 przynajmniej nie strzelil nam bramkarz xd

0

Oglądam skrot Benfiki, co ten pdf odwalil przy drugiej bramce xdd

1

@axegrinder człowiek z klasą

2

Ale pamiętajcie, real ma 15 LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?