wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet szybciej biega niż w ostatnich meczach, chyba pozbył się pubalgii
0
Lewy by trafił.....
1
Komentarz usunięty
0
@Criss18Barca ETS i nakrętki robią robote
1
@heniusss oby się ten złodziejski klub na ryj wywalił
0
@Chimera skądś na pożyczki dla postsowieckiej ukrainy trzeba brać
3
@michal26 no i "teorie spiskowe" o masonerii i kulcie szatana w elicie biznesowej czy politycznej nie są teoriami xd
0
@draxidox bo dart to elitarny sport
9
@michaleu hiszpana na pewno się nauczył
13
@draxidox no i czego nie rozumiesz? Polska firma nie jest od budowania kapitalu tylko ciągnięcia kasy jak dojna krowa
1
@draxidox przyganiał kocioł garnkowi
2
Żołnierze na posterunku
0
@Misugi14 madryciok, wystarczy
0
@Gaucho mały Haaland już nieaktualny :)
3
Nasi "przyjaciele". Łapy po pomoc wyciągają
1
@michal26 brak suplementów diety i się popsuła
0
@sergio5 "Szybko policzyłem. Arsenal ma 0 Pucharów Europy/Lig Mistrzów a Real ma 15. Troszkę jeszcze zajmie to ucieranie nosa. Hala Madrid :)"
0
@Roobo to kolejny partyjniak z platformy może już grzać się do kampanii
6
@kanver_ Suarez jakim plackiem był w LM to aż niepojęte
9
Herr Flick, wszystko albo nic
2
@heniusss tak xd
6
Wywiad z Robercikiem na Anal+
25
Będzie niezbędny na resztę sezonu
3
@misterio tak dokladnie, wyszli bilansem
1
@malypuzon może specjalny trening pozwoli mu się nie łamać co 3 mecze na 5 meczy
1
@IronSanHybrid oglądam 15 raz
2
@AduŚ07 przynajmniej nie strzelil nam bramkarz xd
0
Oglądam skrot Benfiki, co ten pdf odwalil przy drugiej bramce xdd
1
@axegrinder człowiek z klasą
2
Ale pamiętajcie, real ma 15 LM