0

I co z tego że twierdzą, że powinien być użyty VAR. Nic to nie zmienia, stracone punkty nie zostaną odzyskane xD

0

@LeszekFCB żeby spuścić z krzyża z torbą na głowie to spojrzy XD

1

@AmigoBlancos gdzie takie kursy?

0

@Salchent naoopowiadalby dookoła i na tym by się skończyło

0

@pt9 mam dejavu czytając Twój komentarz xd

1

@Roobo zrobi trening i jak zobaczy że był bardzo dobry to powie ze jest git

0

@Salchent robiliby dalej bo dlaczego nie skoro CTA i RFEF bronią ich decyzji?

1

@Don Lucas dokładnie tak, a tu sranie że przekręcił. Jeszcze się nie nauczyli że jak wynik na styku to w 9/10 sytuacji będzie niekorzystny werdykt

0

A już myślałem że dołek za nami, a to się dopiero rozkręca. W sam raz 3-4 tygodnie aby się wypisać z walki z każdego pucharu xd

0

A oni sobie leżą xdddddd jakie to są patałachy

0

Arałcho na utrzymanie wyniku!!

7

Garcia ratuje dupe, ale oczywiście obrona z gówna i patyków

0

@tbas za dobry trening był

1

Z ujęcia w tv wydawał się 2 metrowy spalony

1

I to tyle xdddddddd

0

Zmarnować z 5 sytuacji żeby strzelić jednego gola xd

0

Tyle pierdzielenia o złości, reakcji, bardzo dobrym treningu a oni sobie spaceruja xd i karnego nie trafia

0

Dobra niech wypadaja z tą swoją gra, zasługują na przegraną

0

Yamal wali karnego a potem gra partidzao

0

Negreira się spłaca

5

Karny dla realu madryt

3

Ważne że trening był bardzo dobry

1

Pomyśleć że za tego placka zostało zapłacone 55 mln...

0

0lotka klasycznie xd ja pi

0

@takisobiektos nie będzie reasumpcji

3

No i wracamy do xG 5 i 1 bramka

0

Nie da się patrzeć na ich gre? To ma być przebudzenie po lomocie od kotletiko? Sprzedać wszystkich, flick do jutra

1

Co za skurwysyny

1

Tomasiak wychlodozny i co, puszczą go na stracenie?

0

@barcelonaLM on miał w ogóle formę w tym sezonie? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?