wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Atak od tyłu blisko achillesow i bez kartki xd
0
Araujo doskonala antycypacja
0
Przynajmniej Rapha biega do obrony
0
Kurwa gdzie jest Robert w polu karnym..
1
Co ten rafinis kurwa gra
1
Garcia coś obsrany
2
Sraka w locie standard
1
Ale wielkie chłopy w tym Newcastle
11
@Messibestplayerintheworld cóż za zaskoczenie. Napisali i gituwa, można jechać dalej
1
Pewnie srake ma, Pielgrzymie prowadź
0
Xavi postać znana
0
@michal26 2 tygodnie możesz czekać :D
0
To co zaraz powrót ceny paliwa na 6 zł?
Prawda?
https://www.money.pl/gielda/surowce/dane,ropa.html
2
@luckyluke8wwa bramki stracone nie mają żadnego znaczenia dopóki zdobywasz jedną bramkę więcej niż przeciwnik
3
@luckyluke8wwa w meczu komentatorzy dali spust na strzał. Ja sam aż się podniosłem bo to było perfekcyjne uderzenie, nie dało się lepiej
0
@TaughtMule gdyby ta obrona była lepiej ogarnięta..
0
@Chimera bo praca uszlachetnia :)
1
@Chimera wewnętrzną stronę dłoni
5
@La Pulgaa on różne rzeczy gada, starość nie radość
0
@peetwithbarca czekaj, nie może tyle wydać bo nie starczy na sędziów
27
Złodziejski klub sportowy real madryt
0
To kiedy karny dla prześcieradeł?
2
Dobra dawaj karnego dla realu
0
@Tuc kusisz, dobry kurs
3
Ładnie gra ta Celta
0
@marcin62 wolne somdy
0
@ifoa moim zdaniem bardziej efektywne jest to niż branie kredytu w euro na 45 lat przy zmiennej stopie procentowej w obcej walucie gdzie ryzyko kursowe bierzemy na siebie.
To jest wprost zadłużanie kolejnych pokoleń.
1
@lithotripter @Safrani https://inwestycje.pl/gospodarka/w-budzecie-2026-zaplanowano-617-mld-zl-na-program-800-318-mld-zl-na-13-14-emerytury/
jest nawet lepiej niż przewidywałem.
To jest prawdziwy kredyt 0%.
0
@cules100pro @lithotripter oczywiście źle napisałem, dodatki 13 emerytura, 14 itp. :)
2
Zamiast SAFE czy potencjalnej sprzedaży złota celem sfinansowania dozbrojenia armii nie mozna skasować 800+ i tych wszystkich emerytur? A zysk z tego przeznaczyć na ten cel? Rocznie z 70 mld złotych.
Co myślicie?