wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Idealne wzmocnienie dla selekcjonera Hiszpanii xd
0
@Bernard777 jak to mocno pigmentowany
0
Guardiola weź się już nie ośmieszaj.
0
To prześcieradła psim swędem przechodzą Bayern w następnej rundzie xd
0
Mm ale piekna Xavinieta w wykonaniu City
1
Hahahhahaha, ale przyfarca jak strzelą
1
@Tomek54321 nic nie da ten alvarez
2
Jest i płotka xd rozjechał się przy pierwszym kontakcie
0
Rafinia brawo xdddd brak słów na tych asów.
2
Musialo się tak skończyć, grać taki pazdzierz przez cały mecz
0
Cancelo dzisiaj odpowiedzialnie w obronie, nie można mu nic zarzucić
0
Joan Garcia wraca do gry w Espanyolu xd
0
@Bocheno1 nie wydaje się
1
Takie pytanie, Yamal to coś gra w tym meczu czy się kręci w okolicy 40 metra?
3
Ja pierdole ale fart
0
No pięknie, młody się posypał
3
1 strzał celny na cały mecz. Masakra
0
Mam nadzieję że Angol będzie biegal w obronie
9
Pierwsza pilka do Lewego w polu karnym xddd
2
Co za impotencja
0
Ale ten Cubarsi ma tempo, normalnie Bolt
1
Na paralitycy w rozegraniu, masakra
0
Pedri dzisiaj cień samego siebie
0
@Fake69 tyle samo co Ferran ostatnio w 70 min
2
Rafinia brawo, piekna strata xd
5
Te kontry w tym sezonie to jakieś uposledzone są
3
Jajca pękły na szwie
0
1 celny strzał w 36 min, brawo xd
3
Teraz kartka chuj wie za co xd
3
Atak od tyłu blisko achillesow i bez kartki xd