4

Idealne wzmocnienie dla selekcjonera Hiszpanii xd

0

@Bernard777 jak to mocno pigmentowany

0

Guardiola weź się już nie ośmieszaj.

0

To prześcieradła psim swędem przechodzą Bayern w następnej rundzie xd

0

Mm ale piekna Xavinieta w wykonaniu City

1

Hahahhahaha, ale przyfarca jak strzelą

1

@Tomek54321 nic nie da ten alvarez

2

Jest i płotka xd rozjechał się przy pierwszym kontakcie

0

Rafinia brawo xdddd brak słów na tych asów.

2

Musialo się tak skończyć, grać taki pazdzierz przez cały mecz

0

Cancelo dzisiaj odpowiedzialnie w obronie, nie można mu nic zarzucić

0

Joan Garcia wraca do gry w Espanyolu xd

0

@Bocheno1 nie wydaje się

1

Takie pytanie, Yamal to coś gra w tym meczu czy się kręci w okolicy 40 metra?

3

Ja pierdole ale fart

0

No pięknie, młody się posypał

3

1 strzał celny na cały mecz. Masakra

0

Mam nadzieję że Angol będzie biegal w obronie

9

Pierwsza pilka do Lewego w polu karnym xddd

2

Co za impotencja

0

Ale ten Cubarsi ma tempo, normalnie Bolt

1

Na paralitycy w rozegraniu, masakra

0

Pedri dzisiaj cień samego siebie

0

@Fake69 tyle samo co Ferran ostatnio w 70 min

2

Rafinia brawo, piekna strata xd

5

Te kontry w tym sezonie to jakieś uposledzone są

3

Jajca pękły na szwie

0

1 celny strzał w 36 min, brawo xd

3

Teraz kartka chuj wie za co xd

3

Atak od tyłu blisko achillesow i bez kartki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?