0

@AdrianFCB10 no przecież kopał pilke i mu simeone pod noge sie wladowal. Nie bylo nic intencjonalnego

1

Ale przecież to nie jest czerwo xd

0

Hahaaha co to kurde jest xdd

0

Fejan Tojes wchodzi, Lewy na nastepne mecze z materacami

4

Czyli sprawdza czerwoną, da czerwoną, potem sprawdzą spalonego xddd

0

Właśnie dlaczego var sprawdza spalonego? Nie ma jeszcze tych przepisów do żółtych kartek

0

Yamal na spalonym chyba był

0

Elegancko, idealna sytuacja się trafila xd

0

@Xxxbarca4ever przypadkowo, równie dobrze za ten start mógł dostać tylko Fermin

1

Nie rozumiem tego zachowania Fermina

0

Rashfordzik jak nalezy, wolne miejsce i jazda na dziure Musso

1

Araujo się rozsypal znowu xd ale to akurat wzmocnienie

6

No i klasycznie xddd jakie to są patalachy w obronie

0

Dobra klasyczne jakies podanie za plecy na skrzydło, Araujo nie blokuje podana do środka i przegrywamy xd

0

Każdy SFG przeciwnika to zawał serca

3

Kolejny brak żółtka

0

Sędziowie to jakieś dzbany są

0

Olmo to dzisiaj gra?

5

Co za debil z tego nico xdd

3

Ciężka pozycja do strzalu Fermina

0

W braku zoltych kartkek 3:1

3

Przegrali przez sędziego oraz to że nie było dzisiaj najlepszego piłkarza na świecie, czyli też przez sędziego..

2

Złodzieje z realu kradną nie tylko w piłce ale także u buka

1

Ale rmtv będzie mial co robić xdd

0

Jeszcze tylko 5 min na karnego xdd

0

Jeszcze penalti i mamy to

0

@AmigoBlancos i położyli kupon bayerniarze...

0

Dawajcie jakiegoś karnego dla potężnego Bayernu

3

@EzioAuditoreDF czyli jak obie drużyny grają gówno to wygrywa real

1

@michal26 niby Hiszpan, ale jednak Holender

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?