wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston przy wygranej LM przez Bayern też mbappe pchany
1
@LAMC_10 niech siedzi jak najdłużej
0
@Encore jeszcze jest Yamal z Hiszpanią
1
Jak to jest możliwe że Perez mając na pieńku z uefa nadal ma przychylnych sędziów?
1
Czemu Bayern się cofnął, klasyczny mecz z LM, kiedy wygrywając z prześcieradłami cofasz się na swoją połowę bez pressingu..
1
Żółta kartka zawsze się znajdzie proszę pana
1
Dobra czary mary, zaraz wylew upamecano kolejny, albo jakieś czerwo. Karny, wszystko wchodzi w gre
2
Nojer dzisiaj kozacki występ
2
Kocham cie Vini!!!!
0
Kane widać że na blokerach gra
0
@kempnou oczywiście xdd
0
Spalony będzie xd
2
Łunin dupą broni xd
0
@VegetaPolska tylko, że w tej sytuacji Marcelo był spóźniony w odbiorze piłki.
0
@mmaciass absolutnie nie jestem zaskoczony :)
0
Krecidlo przekazuje info od znajomego sędziego. Wg niego i materiałów szkoleniowych UEFA nawet nie powinno być faulu Martina :)
0
@RoberDzik magia kibla
0
Beda kopać przed LM
0
Trzeba było wcześniej Lewego wprowadzić
2
Kiedy ta szprotka ma koniec kontraktu?
1
Niech ładują z daleka a nie próbują wejść z piłką
1
@Messi96_96 Fermin to chociaż zamieszanie robil z przodu, a ten to nic
0
Ferran to większy zjazd zaliczył niż Balde chyba
1
Smierdzi remisem z tą sardynka
0
Ale Ferran to jest pała
0
Bernal out, jakiś dramat
2
@LAMC_10 za nierozważne zagranie, slusznie
0
Dobra decyzja, nie miał jak cofnąć tej nogi. Słabo wyszło, ale brak intencjonalności w tym zagraniu
0
@TridenteMSN @Chaoss @AdrianFCB10 mówiłem????