1

Cubarsi 8 liga mistrzów

5

Co jest @kundee gol jest @kundee

1

Taki mial być drobiazgowy ten patałach w niebieskim. Tak daje najwięcej żółtych kartek w serie A i co? Nie w naszym meczu

6

Klasyka gatunku xd 1 akcja i bramka. Balde niby szybki, a każdy losowy czarny go przegania

0

@Firestone Szczena coach

1

Maldini ma te kopyto, juz nie pierwszy raz taka bomba

3

@gohan77 jeszcze trenta mają xd

4

Przypominam liga negreiry, dlatego przegrali

1

Liga negreiry, brak 4 karnych, tyle żółtych, 2 czerwone. Dramat jak za te 8 mln euro można ustawić sędziów na 20 lat

1

No i 4 karny nieodgwizdany

2

Ej no 3 rzuty karne dla Realu nieodgwizdane

0

Nie mówcie mi że się celta jeszcze zesra grając z przewagą

0

@July_6_BcN jak prześcieradła dostaja w papę od potężnej Celty

3

Potężnie wygląda ten pressing realu

0

Az mam mokro, piekna bramka

0

@ArcziArtt oczywiście xd

2

Przecież tutaj się należał rzut karny

2

Przyjdzie mecz z poważnym przeciwnikiem i Rekin zamieni się w płotkę

4

Ale bomba Roonego, musi więcej grać

0

@Tomaszekkkkk jak debile to się dali oszukać, nic z tym nie zrobisz. Wystarczy 5 IQ i 2 szare komórki, żeby się nie dać zrobić w bambuko.

0

@Mixtape chyba pazdzierz bilbao

2

@Gaucho wydaje się że założenia taktyczne Flicka tylko Rapha rozumie xd

1

@blakkudium no i dobra, niech się kisi w tym kotletiko następne 5 lat bez pucharów

1

Jeszcze jutro prześcieradła strata punktów i udany weekend

5

Dro dzisiaj coś pograł, już nie jest taki zesrany jak na początku

0

Ale paździerz w obronie

0

3 defensywnych pomocników, oby utrzymać

0

Ja pierdole co za cieć ten almada

0

Pedri i Rapha schodzi to koniec pressingu

0

Pedri nie pękaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?