wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasi "przyjaciele" zza wschodniej granicy:
https://www.facebook.com/KalbarczykArtur/posts/pfbid02izcVZknzvLxB847qUCFzc3HjoLdC5d8uH4hGCn2hhhdsLUYxheb6aM3zYcjPWn56l?rdid=uW9KTSA9KkU5sVWx
W Polsce to jest amatorka.
0
@Arden sowiecka mentalność tego narodu wiecznie żywa
5
@Starrk a jak wejdzie w koalicję z Tuskiem to co wtedy
6
@Starrk to jak to w końcu jest, raz wyzywa Kaczora od chamów, a raz idzie z nim pod pachę? xD
8
@Gaucho tego brakowało ostatnio, zaangażowania w defensywie. Rashord szybki i silny dzik
8
Pewnie powie, żeby głosować na kogoś innego niż Laporta xd
33
Niech się nie zesra
0
@Patinka353 ogólnie widać poprawę w pressingu i grze obronnej Yamala w porównaniu do meczów od początku sezonu. Mam nadzieję że idzie to w dobrym kierunku i sam zauważył że bez tego zaangażowania drużyna jest osłabiona
25
Bobert
7
Dlaczego c+ nie ma studia po meczach tego nie wie nikt
2
To ile czasu ten nasz Rafał jest kontuzjowany? Ze 2.5 miesiąca będzie
1
Haha co ten dzban sedzia za kartki rozdaje xd
0
Komentarz usunięty
3
Ferran płotka przyspawany musi być.
1
@Commando jest siła i moc po premierze książki
0
@Azrik tylko jak mu się chce
0
Może w tej połowie nie stracą xd
0
4 min? To jest dramat xd
1
Ferran płotka nie potrafiłby tak strzelić
0
Strzał jakimś warzywem w wykonaniu Yamala, ale przynajmniej kontry nie było xd
0
@Virusk3 leczy pubalgie
1
Balde to jest dzban, znowu zaspał
0
Haha sędzia glebę zaliczył xd
0
Nie wiem dlaczego, ale Lewy strzela karnego to mam spory niepokój xd
1
Marcus swój chłop w końcu
1
@misterio nie ma szans
4
@Eklerek zahaczył? Zahaczył. Karny prawidłowy
0
Penalti a favor del Real Madrid
0
Na podstawie obecnej formy drużyny śmiało można sądzić że wypadamy poza top 8. Dobrze niech grają więcej meczy jak nie potrafią wygrać z Club Brugge..
1
@Technik ściągnąć a zarejestrować to dwie różne sprawy :)