0

0

@Arden sowiecka mentalność tego narodu wiecznie żywa

5

@Starrk a jak wejdzie w koalicję z Tuskiem to co wtedy

6

@Starrk to jak to w końcu jest, raz wyzywa Kaczora od chamów, a raz idzie z nim pod pachę? xD

8

@Gaucho tego brakowało ostatnio, zaangażowania w defensywie. Rashord szybki i silny dzik

8

Pewnie powie, żeby głosować na kogoś innego niż Laporta xd

33

Niech się nie zesra

0

@Patinka353 ogólnie widać poprawę w pressingu i grze obronnej Yamala w porównaniu do meczów od początku sezonu. Mam nadzieję że idzie to w dobrym kierunku i sam zauważył że bez tego zaangażowania drużyna jest osłabiona

25

Bobert


7

Dlaczego c+ nie ma studia po meczach tego nie wie nikt

2

To ile czasu ten nasz Rafał jest kontuzjowany? Ze 2.5 miesiąca będzie

1

Haha co ten dzban sedzia za kartki rozdaje xd

0

Komentarz usunięty

3

Ferran płotka przyspawany musi być.

1

@Commando jest siła i moc po premierze książki

0

@Azrik tylko jak mu się chce

0

Może w tej połowie nie stracą xd

0

4 min? To jest dramat xd

1

Ferran płotka nie potrafiłby tak strzelić

0

Strzał jakimś warzywem w wykonaniu Yamala, ale przynajmniej kontry nie było xd

0

@Virusk3 leczy pubalgie

1

Balde to jest dzban, znowu zaspał

0

Haha sędzia glebę zaliczył xd

0

Nie wiem dlaczego, ale Lewy strzela karnego to mam spory niepokój xd

1

Marcus swój chłop w końcu

1

@misterio nie ma szans

4

@Eklerek zahaczył? Zahaczył. Karny prawidłowy

0

Penalti a favor del Real Madrid

0

Na podstawie obecnej formy drużyny śmiało można sądzić że wypadamy poza top 8. Dobrze niech grają więcej meczy jak nie potrafią wygrać z Club Brugge..

1

@Technik ściągnąć a zarejestrować to dwie różne sprawy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?