wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za co była czerwona kartka dla Olimpiakosu?
1
Nawet śmieszny Olimpiakos jedzie do spodu
0
Nie ma się czym podniecać, to tylko Olympiakos
7
@draxidox bo domeną kobiet jest hipokryzja i podwójne standardy
23
Kreowanie historii xd
1
@lithotripter bo jest tak skonstruowane, że zmienia się władza i mówi że teraz będzie egzekwowane tak jak oni to rozumieją
3
@mmaciass ludzie naprawdę mają czas na takie głupoty
1
@draxidox to było tylko na potrzeby kampanii wyborczej, przecież wiadomo było że nie da się tego spełnić xd
0
400 mln i można się zastanawiać
1
Ocena obecnej sytuacji politycznej na świecie
1
Za styl pucharów nie dają niestety
11
A 600 k na utrzymanie teleskopu nie ma. Rządy Tuska w pigułce xd
https://x.com/KarolinaZioloP/status/1975215493108858991
0
@Safrani nie ma się czym przejmować, no tak, powiedział co wiedział. Bardzo duża ilość spółdzielni mieszkaniowych pobrała kredyty na inwestycje w postaci ciepłowni zasilanych gazem (kiedy był jeszcze uważany przez niemców za paliwo ekologiczne (hmm działajacy nord stream 2)). Te kredyty są jeszcze spłacane przez mieszkańców. Taki jeden z wielu przykładów.
Jak czytam takie wypociny jak twoje to się zastanawiam gdzie jest podstawowe myślenie w zakresie logiki.
4
Już nie mogę się doczekać aż zapłacę 3 x wiecej, żeby obniżyć temperaturę nie wiadomo ile za 50 lat.
https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/10000759,wegiel-6143-zlt-gaz-61969-zlmwh-koszt-ogrzewania-przecietnej-polskiej-rodziny-wzrosnie-az-o-26-592-zl.html
1
@Arden bardzo duża część ukraińców uznaje tych zwyrodnialców za bohaterów.
0
@Barceloniarz987 ciekawe ile wróci kontuzjowanych po repce
2
@tbas no chyba widać że jest coś nie halo, w tamtym roku mimo przegranych fizycznie gnietli każdego, teraz od 60 min z PSG oddychaja rękawami, a dzisiaj dętki. Nie wiem co oni robią na treningach
0
@Encore to on miał jakieś dryblingi? Xd
7
Kolejna bzdura Archivo Var, tak jak nie było faulu na Kounde tak i tutaj nie ma karnego
0
@Edoss Araujo jest już przyspawany kontraktem 15 mln brutto do 2031 roku, także powodzenia
0
@ViscaelBarca2007 nie chce mi się tego słuchać, że profesjonalni pilkarze na początku sezonu są przemęczeni po jednym mocnym meczu xd trzeba także dodać ciągłe rotacje Flicka we wcześniejszych meczach
0
@Beztroskii nie mówię o zwalnianiu, ale widać że coś nie gra i to konkretnie.
0
@Goralkov "ściana "
1
@blakkudium kontuzja i komplet do tragedii
0
@ViscaelBarca2007 o trudnej sytuacji kadrowej można mówić w marcu, kwietniu, a nie w październiku gdzie zagrali kilkanaście meczy
0
@esem91 z PSG oddychali rękawami w 60 min, a przypiminam że mamy październik i nie graliśmy w KMŚ, z Sewilla to jest kompromitacja
1
@Bolton Xavi wolny
0
@wpwelement bądź łaskawy dzisiaj
1
@Faro Wcześniej już pisałem. Flick do października
0
Cubarsi flop sobie truchtem wraca