0

Za co była czerwona kartka dla Olimpiakosu?

1

Nawet śmieszny Olimpiakos jedzie do spodu

0

Nie ma się czym podniecać, to tylko Olympiakos

7

@draxidox bo domeną kobiet jest hipokryzja i podwójne standardy

23

Kreowanie historii xd


1

@lithotripter bo jest tak skonstruowane, że zmienia się władza i mówi że teraz będzie egzekwowane tak jak oni to rozumieją

3

@mmaciass ludzie naprawdę mają czas na takie głupoty

1

@draxidox to było tylko na potrzeby kampanii wyborczej, przecież wiadomo było że nie da się tego spełnić xd

0

400 mln i można się zastanawiać

1

Ocena obecnej sytuacji politycznej na świecie



1

Za styl pucharów nie dają niestety

11

A 600 k na utrzymanie teleskopu nie ma. Rządy Tuska w pigułce xd
https://x.com/KarolinaZioloP/status/1975215493108858991

0

@Safrani nie ma się czym przejmować, no tak, powiedział co wiedział. Bardzo duża ilość spółdzielni mieszkaniowych pobrała kredyty na inwestycje w postaci ciepłowni zasilanych gazem (kiedy był jeszcze uważany przez niemców za paliwo ekologiczne (hmm działajacy nord stream 2)). Te kredyty są jeszcze spłacane przez mieszkańców. Taki jeden z wielu przykładów.

Jak czytam takie wypociny jak twoje to się zastanawiam gdzie jest podstawowe myślenie w zakresie logiki.

4

Już nie mogę się doczekać aż zapłacę 3 x wiecej, żeby obniżyć temperaturę nie wiadomo ile za 50 lat.
https://forsal.pl/gospodarka/aktualnosci/artykuly/10000759,wegiel-6143-zlt-gaz-61969-zlmwh-koszt-ogrzewania-przecietnej-polskiej-rodziny-wzrosnie-az-o-26-592-zl.html

1

@Arden bardzo duża część ukraińców uznaje tych zwyrodnialców za bohaterów.

0

@Barceloniarz987 ciekawe ile wróci kontuzjowanych po repce

2

@tbas no chyba widać że jest coś nie halo, w tamtym roku mimo przegranych fizycznie gnietli każdego, teraz od 60 min z PSG oddychaja rękawami, a dzisiaj dętki. Nie wiem co oni robią na treningach

0

@Encore to on miał jakieś dryblingi? Xd

7

Kolejna bzdura Archivo Var, tak jak nie było faulu na Kounde tak i tutaj nie ma karnego

0

@Edoss Araujo jest już przyspawany kontraktem 15 mln brutto do 2031 roku, także powodzenia

0

@ViscaelBarca2007 nie chce mi się tego słuchać, że profesjonalni pilkarze na początku sezonu są przemęczeni po jednym mocnym meczu xd trzeba także dodać ciągłe rotacje Flicka we wcześniejszych meczach

0

@Beztroskii nie mówię o zwalnianiu, ale widać że coś nie gra i to konkretnie.

0

@Goralkov "ściana "

1

@blakkudium kontuzja i komplet do tragedii

0

@ViscaelBarca2007 o trudnej sytuacji kadrowej można mówić w marcu, kwietniu, a nie w październiku gdzie zagrali kilkanaście meczy

0

@esem91 z PSG oddychali rękawami w 60 min, a przypiminam że mamy październik i nie graliśmy w KMŚ, z Sewilla to jest kompromitacja

1

@Bolton Xavi wolny

0

@wpwelement bądź łaskawy dzisiaj

1

@Faro Wcześniej już pisałem. Flick do października

0

Cubarsi flop sobie truchtem wraca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?