2

Dobra zamknięte, naura para madrycioki

5

De Jong dzisiaj piękne pileczki posyła

3

Ten Ferran to sierota jest

0

@Demazo bo Ferran to się nadaje na podwieszonego a nie głównego. Płotka po prostu

0

@turhiay buty nosić się nadaje

1

Pięknie, jak trwoga to do Robocopa

5

Wywalić tego Olmo, wprowadzić Lewego i Ferrana cofnąć za plecy

0

Płotka klasycznie jak nie ma Robocopa przed sobą to jest bezużyteczny.

0

Nie chce nic mówić, ale Wojtek by tak nie podał xd

0

Hahahah ale patologia xddddd

3

Będą ludzie z Rashforda

2

Co to w ogóle jest za patologia, że antypolska działaczka, która mówi o podpaleniach w przypadku braku odpowiedniej pomocy ukrainie rezprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej???
https://www.facebook.com/100000191350357/posts/26207202805536074/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

0

Dollar napluł na Nassera xd

1

Yamal dzisiaj nie wygra, koniec dyskusji

2

Business is business. Hiszpanów to mało interesuje europa wschodnia.

1

@draxidox bo to jest banda przygłupów. Sikorski przynajmniej doskonale pokazał dla kogo jest podnóżkiem

3

@Laminedependencia dla prześcieradeł na pewno

2

Martin bardzo solidnie, ciężko go przepchnąć, a nawet coś podrybluje. W obronie kasuje kiedy trzeba

5

Dobry gaz ma ten Rashford

13

Haha jaki aktor, poczuł dotyk i się położył, a tu sędzia xdddd

1

@Faro wygrywa bo za każdym razem obrońcy go ignorują i we 2 pilnują Lewego xd przyjdzie mecz gdzie zagra sam bez niego i będzie się kopał po czole

0

I znowu gdyby nie Lewy to by nie mieli kilometrów kwadratowych wolnego pola w polu karnym :)

1

@maroon no całkiem normalne, raz nawet ktoś skitrał pod zmywarką u mnie w mieszkaniu 5 baniek.

2

@gumaz no musiał uciekać, bo jego nie będą bronić jak niepodległości xdd

7



"Będziemy cię bronić jak niepodległości"

13

Te zeznania brzmią jak spychologia stosowana, stary już ledwo ciepły to można na niego zwalić.

22

Zobaczymy jak przyjdą obciążenia to czy tak kolorowo będzie

1

@Aragorn33 tak samo będzie kontrolowana jak ta z Ukrainy xd oznaczenia eko a napchane pestycydów że jelita dęba stają

6

@goldensun to pewnie będzie miał

4

@Roobo oczywiście my wszystko chętnie rozdamy, a potem naród ma spłacać przez następne 40 lat. Przecież to są antypolskie działania. Coraz bardziej widać, że te drony ruskie to nie był przypadek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?