1

@RosjaninBut Tusk nie ma nic do powiedzenia w UE, to już zostało klepnięte, a on kłamie w żywe oczy.

0

@Cule1234 idą pogróżki w niepokorny PSL

3

https://www.wnp.pl/energia/ceny-ropy-mocno-sie-zalamia-analitycy-nie-maja-watpliwosci,980579.html

Baryłka ropy po 67$, przewidują dalsze spadki. Kurs dolara 3.65, a w Bantustanie paliwo dalej po 6 zł xd dramat.

Gdzie to paliwo po 5.19?

3

@Vegeta88 fachowcy silniczki odrzutowe mają swoje urojenia

1

@don'T.R.I.P.e Juan Urban

0

@Rastafarnianin zapytaj Komorowskiego

0

@gaucho104 w zakładce w lewym dolnym rogu pod nazwą biblioteka. Powinieneś mieć listę pliki lokalne

0

@gaucho104 dokładnie tak jak napisał @Jersi1 musisz wejść w spotify i pliki lokalne.

0

@Encore pojechał po pajacu

3

Jaką mają motywację deklarując takie rzeczy? Nie wiem choć się domyślam.


3

@ManiekSzwecja nikogo nie obchodzi damska piłka

5

@pt9 to teraz zamiast tracić 72 to stracimy 100

0

@Roobo zdecydowanie najgorzej Joan Garcia

0

Flick do końca września

1

@Rupert_Haubica przyzwyczajony w Espanyolu xd

0

Nie no totalne patałachy w obronie, jak za czasów schyłkowych Pique

0

Gerard Aston Martin proszę państwa

1

O 20 min za późno ten Lewy

4

Co wyrabia Joan, ale szwagry ogarnęły

0

Jeszcze sabotazysta Araujo sie rozgrzewa xd

1

Barcelona nie potrafi bramki nie stracić

0

Ja nie wiem, oni śpią chyba.

1

Szwagry ogarnęły kota na bramke za śmieszne pieniądze, szkoda że nie spadli, byłoby jeszcze taniej.

3

W studio eleven twierdzą że karny

1

Olmo nie dość że szklany to i drewniany

0

Bardzo ciekawy wywiad odnośnie aktualnych wydarzeń.


2

@Kazragore przyjaciel króliczka zgarnął co miał zgarnąć i papa

4

@tomek8756 śmiem twierdzić, że Iniesta miał kontrolę piłki na takim samym poziomie jak Messi, jeśli nie lepszą.

0

@BillyButcher śmiesznie, kameleon sikorski tak wysoki procent zaufania xd

0

@betonito tak były ubezpieczone, z portfela podatnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?