0

@esem91 chyba robi grunt pod Nawrockiego, żeby za dużego szoku nie było xd

0

To co teraz KMŚ wg madrycioków lipny turniej?

1

Dobry kabaret xd

1

@comtedurgell z myśleniem u niego ciężko

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 ta poślica od marszałka promocyjnego jest niesamowicie arogancka i głupia. Siedzi w jakimś ministerstwie ds. spraw maloważnych i się wymądrza

0

@RosjaninBut dzień jak co dzień w kalifacie

8

@esem91 aha czyli za każdym razem jak jest wzrost ceny baryłki to nagle im się zapas paliwa kończy i kupują drożej xd wtedy w 1-2 dni rośnie cena

2

@misterio ano stąd że baryłka ropy jest nisko już bardzo długo, chwilowe zamieszanie z Iranem spowodowalo skok ceny baryłki na tydzień (wszyscy mówią że ceny na stacjach są z ropy sprzed 3 tygodni) o 10-15$. Natomiast nie przeszkodziło to podniesienie cen paliw o 30 gr w kilka dni.
W Polsce cena paliwa nie zależy wprost od cen baryłki w krotkim terminie. W zasadzie to nie wiem jaka jest zależność, chyba ustalane arbitralnie

3

@clyde bo to jest państwo z kartonu

0

Żaden pilkarz nie będzie chciał odejść od maszyny Flicka. Bajki z mchu i paproci

7

@KrychaFCB to jest typowa poślica.

17

@LOPEZ16 jakich molestowań? To jest ubogacanie kulturowe.

0

@GTBTP walka o życie polityczne, zrozumiał że jest przystawką dla Tuska i jedyne co mu zostało to jako tako zachować twarz

0

@Walpiano karetka z kaftanem już jedzie

0

@Karol145 laysy i pepsi to nie są kochani nasi przedsiębiorcy tylko zagraniczne korporacje. Jak nie potrafisz odróżnić drobnych od gigantów którzy sobie poradzą w każdych warunkach to bieda

2

@Karol145 ceny podstawowych produktów idą w górę właśnie przez zarzynanie przedsiębiorców i rosnące koszty produkcji z powodu polityki klimatycznej, a nie to że jest cieplej..

3

@fart trzebaby wpisać do konstytucji decyzyjność w najważniejszych sprawach za pomocą referendum oraz przymus wdrożenia jego wyników.

1

@draxidox tutaj silniczki ani słowem się nie odezwą

1

Marcin Palade o aktualnej sytuacji politycznej


0

@tbas pewnie piątej klepki

5

Krzysztof Bosak na gorąco o sytuacji na granicy, tak tak wiem, że Republika xddddd


1

@JohnKennedy no Korwina mam w obserwowanych, reszty nie, chyba nie wiesz jak działa tablica na X

3

@JohnKennedy a mi się wyświetlają różne rzeczy, niekoniecznie od obserwowanych

0

@JohnKennedy nawet nie wiem kto to jest xd

1

@JohnKennedy mnie nie interesuje kto to wrzucil. Liczy się treść tego nagrania

9

PAD jeńców nie bierze


0

@BorzyKrzys elyta xddddd

4

@Kessie przywołaj kolegów do porządku


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?