wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 chyba robi grunt pod Nawrockiego, żeby za dużego szoku nie było xd
0
To co teraz KMŚ wg madrycioków lipny turniej?
1
Dobry kabaret xd
1
@comtedurgell z myśleniem u niego ciężko
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 ta poślica od marszałka promocyjnego jest niesamowicie arogancka i głupia. Siedzi w jakimś ministerstwie ds. spraw maloważnych i się wymądrza
0
@RosjaninBut dzień jak co dzień w kalifacie
8
@esem91 aha czyli za każdym razem jak jest wzrost ceny baryłki to nagle im się zapas paliwa kończy i kupują drożej xd wtedy w 1-2 dni rośnie cena
2
@misterio ano stąd że baryłka ropy jest nisko już bardzo długo, chwilowe zamieszanie z Iranem spowodowalo skok ceny baryłki na tydzień (wszyscy mówią że ceny na stacjach są z ropy sprzed 3 tygodni) o 10-15$. Natomiast nie przeszkodziło to podniesienie cen paliw o 30 gr w kilka dni.
W Polsce cena paliwa nie zależy wprost od cen baryłki w krotkim terminie. W zasadzie to nie wiem jaka jest zależność, chyba ustalane arbitralnie
3
@clyde bo to jest państwo z kartonu
0
Żaden pilkarz nie będzie chciał odejść od maszyny Flicka. Bajki z mchu i paproci
7
@KrychaFCB to jest typowa poślica.
17
@LOPEZ16 jakich molestowań? To jest ubogacanie kulturowe.
0
@GTBTP walka o życie polityczne, zrozumiał że jest przystawką dla Tuska i jedyne co mu zostało to jako tako zachować twarz
0
@Walpiano karetka z kaftanem już jedzie
0
@Karol145 laysy i pepsi to nie są kochani nasi przedsiębiorcy tylko zagraniczne korporacje. Jak nie potrafisz odróżnić drobnych od gigantów którzy sobie poradzą w każdych warunkach to bieda
2
@Karol145 ceny podstawowych produktów idą w górę właśnie przez zarzynanie przedsiębiorców i rosnące koszty produkcji z powodu polityki klimatycznej, a nie to że jest cieplej..
3
@fart trzebaby wpisać do konstytucji decyzyjność w najważniejszych sprawach za pomocą referendum oraz przymus wdrożenia jego wyników.
1
@draxidox tutaj silniczki ani słowem się nie odezwą
1
Marcin Palade o aktualnej sytuacji politycznej
0
@tbas pewnie piątej klepki
5
Krzysztof Bosak na gorąco o sytuacji na granicy, tak tak wiem, że Republika xddddd
1
@JohnKennedy no Korwina mam w obserwowanych, reszty nie, chyba nie wiesz jak działa tablica na X
3
@JohnKennedy a mi się wyświetlają różne rzeczy, niekoniecznie od obserwowanych
0
@JohnKennedy nawet nie wiem kto to jest xd
1
@JohnKennedy mnie nie interesuje kto to wrzucil. Liczy się treść tego nagrania
9
PAD jeńców nie bierze
0
@BorzyKrzys elyta xddddd
4
@Kessie przywołaj kolegów do porządku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika