wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO przykładowo jakieś przypadkowe pożary hal magazynowych i innych budynków?
0
Komentarz usunięty
6
@tbas przecież już podpisał parę ustaw, więc to nie tak że wetuje wszystko... Idiotyczne ustawy wypisane po 2 latach nierządu, które mu podrzucają, bardzo dobrze że wetuje
2
@Pablozeusz niestety realizator nie pokaże Olłowskiego
0
Ale fart xdddd notatnik offline pewnie
0
@kuz chyba dla prześcieradeł
2
Czemu to nie chce wpaść
0
Yamal na ławkę xd
1
Podoba się dla mnie Joan Garcia, widać tę dynamikę w nogach i ruchach
6
Olłowski smutny bo już gadał na początku 2 połowy że smutne pożegnanie starego 3 kompletu strojów. Jaki to jest dzban to ja nie mam pytań
0
Czemu z takimi autobusami tak rzadko strzelamy z daleka?
0
@MarO97 Olłowski
2
Ołłowski doszedł
1
Oho, wyczaruje karnego za ten łokieć xd
2
Jest i liniowy Araujo xd
7
Lewandowski strzela z zamkniętymi oczami o 3 w nocy po pobudce....
0
1 celny strzał, jedna bramka stracona, skąd to znamy? Xd
1
Liniowy Araujo robi robote
0
No i tak walenie głową w mur do końca meczu
0
@alianta2 tam gdzie de jong
0
Flick do końca sierpnia
0
@July_6_BcN @Borneo zaraz ci wytłumaczy
1
@sokot i tak powiedzą że wina PiSu xd nie ma znaczenia kto u władzy, zawsze cebulaczek będzie dymany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arkon____ Mercedes w209, typowy coupe, wersja silnikowa jaką wolisz, od przedliftowych w benzynie 3,2 do dostania w tej cenie, po poliftowe w gnoju 2,7 diesel.
0
@draxidox sponsorować to są chętni xd antypolski rząd
0
@Kgorecki2500 Tusk na pewno
0
@MonteChristo ciekawe czyje to multi
0
@Kitek1640 rabadon jest bezużyteczny jak masz tylko 1 item pod ap, znerfili Irelie pod ap żeby nie było takich kwiatków
0
@Adran360 EU to ma tyle do powiedzenia co im USA powie