1

@PatrychoO przykładowo jakieś przypadkowe pożary hal magazynowych i innych budynków?

0

Komentarz usunięty

6

@tbas przecież już podpisał parę ustaw, więc to nie tak że wetuje wszystko... Idiotyczne ustawy wypisane po 2 latach nierządu, które mu podrzucają, bardzo dobrze że wetuje

2

@Pablozeusz niestety realizator nie pokaże Olłowskiego

0

Ale fart xdddd notatnik offline pewnie

0

@kuz chyba dla prześcieradeł

2

Czemu to nie chce wpaść

0

Yamal na ławkę xd

1

Podoba się dla mnie Joan Garcia, widać tę dynamikę w nogach i ruchach

6

Olłowski smutny bo już gadał na początku 2 połowy że smutne pożegnanie starego 3 kompletu strojów. Jaki to jest dzban to ja nie mam pytań

0

Czemu z takimi autobusami tak rzadko strzelamy z daleka?

0

@MarO97 Olłowski

2

Ołłowski doszedł

1

Oho, wyczaruje karnego za ten łokieć xd

2

Jest i liniowy Araujo xd

7

Lewandowski strzela z zamkniętymi oczami o 3 w nocy po pobudce....

0

1 celny strzał, jedna bramka stracona, skąd to znamy? Xd

1

Liniowy Araujo robi robote

0

No i tak walenie głową w mur do końca meczu

0

@alianta2 tam gdzie de jong

0

Flick do końca sierpnia

0

@July_6_BcN @Borneo zaraz ci wytłumaczy

1

@sokot i tak powiedzą że wina PiSu xd nie ma znaczenia kto u władzy, zawsze cebulaczek będzie dymany

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@arkon____ Mercedes w209, typowy coupe, wersja silnikowa jaką wolisz, od przedliftowych w benzynie 3,2 do dostania w tej cenie, po poliftowe w gnoju 2,7 diesel.

0

@draxidox sponsorować to są chętni xd antypolski rząd

0

@Kgorecki2500 Tusk na pewno

0

@MonteChristo ciekawe czyje to multi

0

@Kitek1640 rabadon jest bezużyteczny jak masz tylko 1 item pod ap, znerfili Irelie pod ap żeby nie było takich kwiatków

0

@Adran360 EU to ma tyle do powiedzenia co im USA powie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?