wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@tomek8756 śmiem twierdzić, że Iniesta miał kontrolę piłki na takim samym poziomie jak Messi, jeśli nie lepszą.
0
@BillyButcher śmiesznie, kameleon sikorski tak wysoki procent zaufania xd
0
@betonito tak były ubezpieczone, z portfela podatnika
0
@Vegeta88 po co mamy te tałatajstwo utrzymywać? Wypalić na mordzie znak gorącym żelazem to już nie wróci.
8
Powiadacie, że to nasi bracia?
3
Komentarz usunięty
11
@Marcelinho132 nie bez powodu ma ksywkę Turbodzban
1
100 mln i można się zastanawiać :D
7
Fermin daje mocnego kopa druzynie głównie z ławki, ale też ma dużo momentów, w których nie istnieje kompletnie.
W przypadku oferty 90 mln zdecydowanie próbować nakłonić go do odejścia.
1
@FCBMati10 dziwne to wszystko, bo niby najlepszy w takich manewrach, a wyglądało jak amatorka
0
Co za dzban Ziółkowski xd
2
Za 100 mln z pocałowniem w rączkę
0
@Walpiano oczywiście
0
@Filipem czelsioki na miękko
2
Laporta ewidentnie posmarował.
1
Hahaha Kairat Almaty dla prześcieradeł xddd
0
Haha Czelsi Karabach xd
4
@PatrychoO jak to kto, silniczki, dużo tutaj takich :)
1
@Kessie nawet przeprosić ale bez poniżania xd
2
Komentarz usunięty
4
@Roobo no co przyszedł prikaz od szkopów żeby kupować to musi się nagimnastykować, przecież Tusk nie będzie dobrze Polakom robić.
0
@Kgorecki2500 ciekawe jaki sabotaż już dla nas szykują
22
To za mało jednak te 3 mld co miał iść na onkologię, a poszły na TVP w likwidacji?
42
@Popitek12 2,5 mln? Myślę, że tak.
3
@Roobo i niech ktoś mi powie, że w tym landzie jest jakakolwiek sympatia do Polaków.
0
@tbas jak nie jest grzany temat ataku hybrydowego przez ruskich? Pod kamieniem śpisz? Po jednej i drugiej stronie jest dramat. Niedofinansowana straż ma ogromne problemy.
Represje na strażnikach za wykonywanie swojej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. A kto te represje stosuje? Miłościwie panujący rząd.
0
Komentarz usunięty
3
@Karol145 dzięki nim urosło PKB xD już widzę z kim mam do czynienia, kolejne multi jakiegoś silniczka.
3
@Karol145 ukraina sobie sama zasłużyła na taki wydźwięk. Za grosz wdzięczności to oni nie mają, jeszcze straszą jakimiś konsekwencjami w przypadku zakazu banderyzmu.
2
@draxidox taka specyfika silniczków i elit. Najważniejsze koryto, trzeba swój elektorat mobilizować.