4

@tomek8756 śmiem twierdzić, że Iniesta miał kontrolę piłki na takim samym poziomie jak Messi, jeśli nie lepszą.

0

@BillyButcher śmiesznie, kameleon sikorski tak wysoki procent zaufania xd

0

@betonito tak były ubezpieczone, z portfela podatnika

0

@Vegeta88 po co mamy te tałatajstwo utrzymywać? Wypalić na mordzie znak gorącym żelazem to już nie wróci.

8

Powiadacie, że to nasi bracia?


3

Komentarz usunięty

11

@Marcelinho132 nie bez powodu ma ksywkę Turbodzban

1

100 mln i można się zastanawiać :D

7

Fermin daje mocnego kopa druzynie głównie z ławki, ale też ma dużo momentów, w których nie istnieje kompletnie.
W przypadku oferty 90 mln zdecydowanie próbować nakłonić go do odejścia.

1

@FCBMati10 dziwne to wszystko, bo niby najlepszy w takich manewrach, a wyglądało jak amatorka

0

Co za dzban Ziółkowski xd

2

Za 100 mln z pocałowniem w rączkę

0

@Walpiano oczywiście

0

@Filipem czelsioki na miękko

2

Laporta ewidentnie posmarował.

1

Hahaha Kairat Almaty dla prześcieradeł xddd

0

Haha Czelsi Karabach xd

4

@PatrychoO jak to kto, silniczki, dużo tutaj takich :)

1

@Kessie nawet przeprosić ale bez poniżania xd

2

Komentarz usunięty

4

@Roobo no co przyszedł prikaz od szkopów żeby kupować to musi się nagimnastykować, przecież Tusk nie będzie dobrze Polakom robić.

0

@Kgorecki2500 ciekawe jaki sabotaż już dla nas szykują

22

To za mało jednak te 3 mld co miał iść na onkologię, a poszły na TVP w likwidacji?

42

@Popitek12 2,5 mln? Myślę, że tak.

3

@Roobo i niech ktoś mi powie, że w tym landzie jest jakakolwiek sympatia do Polaków.

0

@tbas jak nie jest grzany temat ataku hybrydowego przez ruskich? Pod kamieniem śpisz? Po jednej i drugiej stronie jest dramat. Niedofinansowana straż ma ogromne problemy.

Represje na strażnikach za wykonywanie swojej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. A kto te represje stosuje? Miłościwie panujący rząd.

0

Komentarz usunięty

3

@Karol145 dzięki nim urosło PKB xD już widzę z kim mam do czynienia, kolejne multi jakiegoś silniczka.

3

@Karol145 ukraina sobie sama zasłużyła na taki wydźwięk. Za grosz wdzięczności to oni nie mają, jeszcze straszą jakimiś konsekwencjami w przypadku zakazu banderyzmu.

2

@draxidox taka specyfika silniczków i elit. Najważniejsze koryto, trzeba swój elektorat mobilizować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?