2

Zaraz coś wpadnie, strasznie niemrawo w tym polu karnym bronią

1

Dali się ograć jak dzieciaki

2

Frenkie zła decyzja z faulem taktycznym chyba.

0

Wątpliwy karny raczej, nie miał szans opanować piłki.

0

Aston Martin wychodzi spod pressingu 3 rywali xd szok

0

Szczęsny już chcial karnego robić xd

0

Vitinha placek fest xdddd

0

No masz szczęście placuś xd

1

Ferran placek? Nowe nie znałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Gibbon_FCB bez nakładki, prawidłowo, pilkarz galaty był pierwszy

3



Uśmiechamy się

0

@bartekvisca ukraińcy wyrównali te spadki z nawiązką.

5

Chłop z czerwem powinien wylecieć

0

Jaki offside????

0

@Stasiu84 raczej idą w nową partię i próbę zagospodarowania centrowego elektoratu

0

Grbić do zwolnienia

0

@michal26 w ataku dalej bez jajec, wiele to nie zmienia, set przegrany

0

@yoli jakoe szczęście? Jakaś masakra w ataku u nas

0

@michal26 trudno żeby na pustej siatce punktu nie zdobył xd

0

@Encore ale by siadł taki u nas

0

@Alex1995 ue w pigułce

2

Krótki dokument odnośnie budowy stadionu


7

@gumaz koleżka kupił sobie M pione i zwinął się na drzewie jak calzone

0

@mkord no przecież napisałeś że z nowogrodzkiej przekaz to jak nieważne kto zapłacił xD

5



I tak można żyć, nieopodatkowane prawie 230 k rocznie xd

0

@mkord tak właśnie Kaczor zapłacił mi 0,5 zł za napisanie komentarza. Przejrzałeś mnie

7

@Kgorecki2500 już za późno, niemieckie firmy zarobiły na automatach

0

@heske_ a jutro info o kontuzji

4

@Dankho94isback nie było widać w tym meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?