wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz coś wpadnie, strasznie niemrawo w tym polu karnym bronią
1
Dali się ograć jak dzieciaki
2
Frenkie zła decyzja z faulem taktycznym chyba.
0
Wątpliwy karny raczej, nie miał szans opanować piłki.
0
Aston Martin wychodzi spod pressingu 3 rywali xd szok
0
Szczęsny już chcial karnego robić xd
0
Vitinha placek fest xdddd
0
No masz szczęście placuś xd
1
Ferran placek? Nowe nie znałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Gibbon_FCB bez nakładki, prawidłowo, pilkarz galaty był pierwszy
3
Uśmiechamy się
0
@bartekvisca ukraińcy wyrównali te spadki z nawiązką.
5
Chłop z czerwem powinien wylecieć
0
Jaki offside????
0
@Stasiu84 raczej idą w nową partię i próbę zagospodarowania centrowego elektoratu
0
Grbić do zwolnienia
0
@michal26 w ataku dalej bez jajec, wiele to nie zmienia, set przegrany
0
@yoli jakoe szczęście? Jakaś masakra w ataku u nas
0
@michal26 trudno żeby na pustej siatce punktu nie zdobył xd
0
@Encore ale by siadł taki u nas
0
@Alex1995 ue w pigułce
2
Krótki dokument odnośnie budowy stadionu
7
@gumaz koleżka kupił sobie M pione i zwinął się na drzewie jak calzone
0
@mkord no przecież napisałeś że z nowogrodzkiej przekaz to jak nieważne kto zapłacił xD
5
I tak można żyć, nieopodatkowane prawie 230 k rocznie xd
0
@mkord tak właśnie Kaczor zapłacił mi 0,5 zł za napisanie komentarza. Przejrzałeś mnie
7
@Kgorecki2500 już za późno, niemieckie firmy zarobiły na automatach
0
@heske_ a jutro info o kontuzji
4
@Dankho94isback nie było widać w tym meczu