wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to za karny???
1
Świetny technicznie Olmo przyjmuje ręką w polu karnym xd
1
Obsrany villareal w obronie amatorka
1
@Luciano99 jednym słowem sterydziarz
0
@kuz dahmer przy tym to bajka dla dzieci
0
@esem91 kto zabrania Polakom robić takie pociągi? Walczymy o najwyższe cele
0
@LeoKrol ja już plecak mam spakowany
0
@bartekvisca jest szansa, że lodówka ciągnie nadmierną ilość prądu
5
Jazda z postmalarzami
0
@Walpiano świetny film. Polecam przesłuchać nutę stworzoną przez PRO8L3M jako interpretację tego filmu.
1
Co ten Ferran pieprzył w wywiadzie, że mieli dużo meczów w krótkim czasie, dlatego wyglądali słabiej fizycznie xd
0
@DragonxNF chłop szuka formy od pół roku
0
Flick do końca października
1
@Pawlak1992 końcówka sezonu była dokładnie taka sama jak w tym meczu
0
@Szmulek to też patologia, zamiast zdjąć płotkę. Gdyby nie gol to mecz do zapomnienia
0
Fizycznie dętki, ja nie wiem co ten Flick zrobił że w październiku nie mają siły grać
0
Wydaje się że spalony
0
@axegrinder został na gali złotej piłki
0
Skąd oni mają te pomysły na wykonanie sfg?
2
Dobrze że Szczęsny czuje się jak ryba w wodzie kiedy przeciwnik gniecie niemiłosiernie
1
Garcia dzisiaj profesor.
0
Pedri się nie nagrał w drugiej połowie, cieniutko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To się zemści, jak można nie strzelić w takiej sytuacji
0
@Sewren122 bo w nogach śpi, poza tym nie jego strona.
1
Yamal mocno zweryfikowany w 2 połowie xd
0
@Hindus Ruiz faulował
0
Garcia dzisiaj profesor dr nierehabilitowany!
0
Yamal i Rashford z tak zerowym zaangażowaniem w pressingu przegrywają nam 2 połowę
1
Dobra Olmo zjazd do bazy i Ferran, Robercik musisz