0

Co to za karny???

1

Świetny technicznie Olmo przyjmuje ręką w polu karnym xd

1

Obsrany villareal w obronie amatorka

1

@Luciano99 jednym słowem sterydziarz

0

@kuz dahmer przy tym to bajka dla dzieci

0

@esem91 kto zabrania Polakom robić takie pociągi? Walczymy o najwyższe cele

0

@LeoKrol ja już plecak mam spakowany

0

@bartekvisca jest szansa, że lodówka ciągnie nadmierną ilość prądu

5

Jazda z postmalarzami

0

@Walpiano świetny film. Polecam przesłuchać nutę stworzoną przez PRO8L3M jako interpretację tego filmu.


1

Co ten Ferran pieprzył w wywiadzie, że mieli dużo meczów w krótkim czasie, dlatego wyglądali słabiej fizycznie xd

0

@DragonxNF chłop szuka formy od pół roku

0

Flick do końca października

1

@Pawlak1992 końcówka sezonu była dokładnie taka sama jak w tym meczu

0

@Szmulek to też patologia, zamiast zdjąć płotkę. Gdyby nie gol to mecz do zapomnienia

0

Fizycznie dętki, ja nie wiem co ten Flick zrobił że w październiku nie mają siły grać

0

Wydaje się że spalony

0

@axegrinder został na gali złotej piłki

0

Skąd oni mają te pomysły na wykonanie sfg?

2

Dobrze że Szczęsny czuje się jak ryba w wodzie kiedy przeciwnik gniecie niemiłosiernie

1

Garcia dzisiaj profesor.

0

Pedri się nie nagrał w drugiej połowie, cieniutko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To się zemści, jak można nie strzelić w takiej sytuacji

0

@Sewren122 bo w nogach śpi, poza tym nie jego strona.

1

Yamal mocno zweryfikowany w 2 połowie xd

0

@Hindus Ruiz faulował

0

Garcia dzisiaj profesor dr nierehabilitowany!

0

Yamal i Rashford z tak zerowym zaangażowaniem w pressingu przegrywają nam 2 połowę

1

Dobra Olmo zjazd do bazy i Ferran, Robercik musisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?