wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest tylko wymagania finansowe mu nie pozwoliły
2
@pt9 haha co? Pamietam jak w meczu z Bayernem po 45 min mieliśmy 62 km xd po meczu bylo 121
0
Firmoweczka v2 grana
0
@OskP jeszcze nie wiadomo
0
@Faro aspiruje do najlepszych w historii to musi w takich meczach ciągnąć drużynę jak nie idzie
0
@Faro jakby on nie wiadomo jaki poziom prezentował w ostatnich meczach
0
Wszedł Robercik i od razu ma kilometry miejsca Yamal, płotkę to każdy ma w dupie
0
Co tu się stanęło od sierpnia, w głowie się nie mieści. Miesiąc wakacji, nawet jak był mocniejszy okres przygotowawczy to powinno to powoli oddawać.
0
Dlaczego nie możemy tak ładować częściej na autobusy?
0
Bramkarz wypluwa piłkę na 3 m przed siebie a Ferran stoi na 9 m xd Lewy wali tu do pustaka
0
@Tarnowitz oni grają przeciwko sobie
0
@pride1899 to po co gra po 90 min? Jest Roony, dynamiczny, potrafi zakręcić. Niech też się buduje
0
@Encore w końcu mamy już listopad, w październiku im dobrze szło, na świeżości. A nie czekaj
2
Pamiętajcie, Yamal nie może dokopać do swoich zawodników z rożnego bo pubalgia
0
@mrboom akurat Kurła to rzadko ma takie sytuacje 1 na 1
0
Jesteś patalachami w obronie kontr xd
0
Chyba sięgamy dna? Trzeba się tylko odbić xd
0
@fotohobby dolegliwości będą występować kiedy zagra słaby mecz, a kiedy dobry to nie ma dolegliwości
2
Xabi niby legenda Live a to zwykłe biale prześcieradło
1
@PeteR10 mówiłem xddd
1
Spokojnie, nie ma ręki
0
A to ma w ogóle umiejętności żeby grać dla Barcelony?
5
Lahoz się wypowiada jakby zapomniał jaką kaszanę odwalał w El Classico
1
Z wielką satysfakcją wystawiam 2 Yamalowi
0
@Czyhrynski porównywali w Eleven, jest praktycznie kropka w kropkę
0
@Beztroskii mnie to ciekawi te zmęczenie w październiku, po miesiącu wakacji.
9
3.6 do 1.03 w xG dla prześcieradeł. Przyjęliśmy najniższy wymiar kary, dzięki Wojtkowi. MVP dzisiaj. Reszta totalna patologia
0
@Janas11224 i bardzo dobrze że będą z niego bekę cisnąć. Niech trochę dorośnie. Co z tego że ma 18 lat, nie musi tak pajacować
2
@fejkenq musi mu ciśnienie z jajec spuścić
1
Yamal dzisiaj dostaje ode mnie ocenę 2, jedna w górę za te podanie do Kundee