0

@MessiForeverTheBest tylko wymagania finansowe mu nie pozwoliły

2

@pt9 haha co? Pamietam jak w meczu z Bayernem po 45 min mieliśmy 62 km xd po meczu bylo 121

0

Firmoweczka v2 grana

0

@OskP jeszcze nie wiadomo

0

@Faro aspiruje do najlepszych w historii to musi w takich meczach ciągnąć drużynę jak nie idzie

0

@Faro jakby on nie wiadomo jaki poziom prezentował w ostatnich meczach

0

Wszedł Robercik i od razu ma kilometry miejsca Yamal, płotkę to każdy ma w dupie

0

Co tu się stanęło od sierpnia, w głowie się nie mieści. Miesiąc wakacji, nawet jak był mocniejszy okres przygotowawczy to powinno to powoli oddawać.

0

Dlaczego nie możemy tak ładować częściej na autobusy?

0

Bramkarz wypluwa piłkę na 3 m przed siebie a Ferran stoi na 9 m xd Lewy wali tu do pustaka

0

@Tarnowitz oni grają przeciwko sobie

0

@pride1899 to po co gra po 90 min? Jest Roony, dynamiczny, potrafi zakręcić. Niech też się buduje

0

@Encore w końcu mamy już listopad, w październiku im dobrze szło, na świeżości. A nie czekaj

2

Pamiętajcie, Yamal nie może dokopać do swoich zawodników z rożnego bo pubalgia

0

@mrboom akurat Kurła to rzadko ma takie sytuacje 1 na 1

0

Jesteś patalachami w obronie kontr xd

0

Chyba sięgamy dna? Trzeba się tylko odbić xd

0

@fotohobby dolegliwości będą występować kiedy zagra słaby mecz, a kiedy dobry to nie ma dolegliwości

2

Xabi niby legenda Live a to zwykłe biale prześcieradło

1

@PeteR10 mówiłem xddd

1

Spokojnie, nie ma ręki

0

A to ma w ogóle umiejętności żeby grać dla Barcelony?

5

Lahoz się wypowiada jakby zapomniał jaką kaszanę odwalał w El Classico

1

Z wielką satysfakcją wystawiam 2 Yamalowi

0

@Czyhrynski porównywali w Eleven, jest praktycznie kropka w kropkę

0

@Beztroskii mnie to ciekawi te zmęczenie w październiku, po miesiącu wakacji.

9

3.6 do 1.03 w xG dla prześcieradeł. Przyjęliśmy najniższy wymiar kary, dzięki Wojtkowi. MVP dzisiaj. Reszta totalna patologia

0

@Janas11224 i bardzo dobrze że będą z niego bekę cisnąć. Niech trochę dorośnie. Co z tego że ma 18 lat, nie musi tak pajacować

2

@fejkenq musi mu ciśnienie z jajec spuścić

1

Yamal dzisiaj dostaje ode mnie ocenę 2, jedna w górę za te podanie do Kundee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?