wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedri i Rapha schodzi to koniec pressingu
0
Pedri nie pękaj
0
Olmo to jest fenomen
0
Dobra kiedy Olmo się połamie? Lewy częściowo odkupił winy asystą
0
Gdyby nie Pedri dzisiaj to byśmy już mogli zapomnieć o 1 pkt
0
Dobra dawajcie Płotke xd
1
Przypominam, że niejaki Czułameni po przeciwnej stronie boiska dostał za podobny faul żółtą kartkę. Tam byla jeszcze gorsza sytuacja, bo nikt nie nabiegał do środka ( ani przeciwnik, ani obrońca Realu)
1
Cale szczęście żółta kartka
3
Olmo podejrzanie dobrze wygląda, kiedy się połamie?
1
@turhiay bronić też nie
0
@ifoa no tańcować, a zajebac panu Bogu w okno to dwie różne sprawy. Bramka ma 7 m szerokości i 2.4 m wysokości
0
Już lepsze by było tańcowanie niż takie coś
1
Nigdy nie widziałem takiego karnego w jego wykonaniu
0
Hahahah co on kurwa zrobił
0
Jednak nie Lenglet a Barrios xddd
0
Yamal w 1 połowie totalne dno
1
@daav tak, na pewno
0
@Encore na faweli zrobiony stalowy mental
3
Balde wypad na ławkę, ktokolwiek będzie lepszy
0
Lenglet zrobił robotę, na radar krył Raphe bo priorytetem był Lewy :)
2
Piękny Rafał, usiądź mi na mordzie
2
Cubarsi dno z tymi spalonymi ostatnio
3
@Marcelinho132 jest nieźle, pressing nawet działa
0
@Ronin47 miał złamany kulfon
6
Póki co pressing działa całkiem nieźle. Na pewno zasługa Raphy
2
@BORO_12 Lewy się poprawił w tym aspekcie, nie tak dawno byly to okolice 14 skoków na mecz
22
Liczę na Lengleta, jakiś karniaczek by się przydał.
0
@Zelazny_Mike tyle kasy jest jeszcze do wyciągnięcia to po co mają kończyć wojnę
0
@RosjaninBut może papiery mu potrzebne do gruza
3
A RM miał zdobyć w tym sezonie pierwszy raz tryplet, a chyba będzie naplet.