0

Pedri i Rapha schodzi to koniec pressingu

0

Pedri nie pękaj

0

Olmo to jest fenomen

0

Dobra kiedy Olmo się połamie? Lewy częściowo odkupił winy asystą

0

Gdyby nie Pedri dzisiaj to byśmy już mogli zapomnieć o 1 pkt

0

Dobra dawajcie Płotke xd

1

Przypominam, że niejaki Czułameni po przeciwnej stronie boiska dostał za podobny faul żółtą kartkę. Tam byla jeszcze gorsza sytuacja, bo nikt nie nabiegał do środka ( ani przeciwnik, ani obrońca Realu)

1

Cale szczęście żółta kartka

3

Olmo podejrzanie dobrze wygląda, kiedy się połamie?

1

@turhiay bronić też nie

0

@ifoa no tańcować, a zajebac panu Bogu w okno to dwie różne sprawy. Bramka ma 7 m szerokości i 2.4 m wysokości

0

Już lepsze by było tańcowanie niż takie coś

1

Nigdy nie widziałem takiego karnego w jego wykonaniu

0

Hahahah co on kurwa zrobił

0

Jednak nie Lenglet a Barrios xddd

0

Yamal w 1 połowie totalne dno

1

@daav tak, na pewno

0

@Encore na faweli zrobiony stalowy mental

3

Balde wypad na ławkę, ktokolwiek będzie lepszy

0

Lenglet zrobił robotę, na radar krył Raphe bo priorytetem był Lewy :)

2

Piękny Rafał, usiądź mi na mordzie

2

Cubarsi dno z tymi spalonymi ostatnio

3

@Marcelinho132 jest nieźle, pressing nawet działa

0

@Ronin47 miał złamany kulfon

6

Póki co pressing działa całkiem nieźle. Na pewno zasługa Raphy

2

@BORO_12 Lewy się poprawił w tym aspekcie, nie tak dawno byly to okolice 14 skoków na mecz

22

Liczę na Lengleta, jakiś karniaczek by się przydał.

0

@Zelazny_Mike tyle kasy jest jeszcze do wyciągnięcia to po co mają kończyć wojnę

0

@RosjaninBut może papiery mu potrzebne do gruza

3

A RM miał zdobyć w tym sezonie pierwszy raz tryplet, a chyba będzie naplet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?