wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PaprykFCB nikt tu pisu nie broni, robili obrzydliwe rzeczy i nic tego nie zmienia. Natomiast póki co to Nawrocki jeszcze nie zdążył nakłamać, czas pokaże
9
Hmm a miało być tak pięknie w nowym rozdaniu
0
@th@les dziękuję
0
Ale Gozdyra złomuje u siebie w programie cytując tweety Slawka xd
0
@Irmscher10 1.5 roku rzadzi i jak przejesrał wybory to si za robote wziął xd
0
@Destroyer_of_Worlds rzadza 18 miesięcy a nic kompletnie nie zrobili i nagle zdziwieni xd
0
@tbas lepsze to niż Tusk gadający o Muranskim xdd
0
Powyborcza analiza Roberta Winnickiego
11
@GTBTP zapewne @Borneo
3
@Astad kolor skóry podejrzanych nie jest przypadkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore nie dla prześladowania Rudych! Trzeba powołać pełnomocnika ds. Rudych
18
@Pedri16Future a to tylko początek zalet
0
@directedbyfcb Karolak zdecydowanie
0
@ProMILs a szkoda xd
2
@Encore Marszałek promocyjny jaki niezależny i agresywny
24
Z czystej ciekawości zapytam, Prokuratur Generalny Bodnar będzie ścigał tę mowę nienawiści co się wylała wczoraj i dzisiaj w różnych mediach społecznościowych? Czy jednak w tym przypadku to wolność słowa?
1
Krótkie zestawienie wczorajszych wydarzeń:
https://www.facebook.com/Tusk.Vision.Network/videos/4185522048346278/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
9
@Cvzx bylet do Berlina już kupiony
4
Komentarz Sławomira Mentzena po wyborach:
20
@D10SLEO one są silne niezależne i kot wystarczy
0
@BorzyKrzys szachy 10D
0
@draxidox piana leci, pięknie.
0
@patataj wczoraj był jednak upadek demokracji, a nie święto xD
2
@marcin62 bez większej kontrowersji można stwierdzić, że największy gracz polityczny w 3 RP.
18
@zgutek a wielkomiejskie elity nie znają podstaw statystyki ogłaszając się prezydentem o 21 xD weź już skończ bo się ośmieszasz.
0
@Deathwing112 to jest właśnie ta elyta narodu
0
@Damiain głąby kapuściane nie znają podstaw statystki, a kreują się na elitę.
2
@ricardo0705 dokształcić to chyba powinien Trzaskowski, przy takim wyniku exit pollu już mianować swoją żonę na 1 damę to wstyd xd
0
@maatiixx lepiej nie bo byłby jeszcze większy cyrk
1
@Nicko chyba masz małe pojęcie o statystyce