wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 patrząc po tej kampanii to cisza wyborcza powinna trwać co najmniej tydzień przed xd
0
@jacobFCB wątpię że będzie grał na nowe wybory z tego względu, że patrząc na PiS to potrzebują jeszcze ten rok do dwóch lat kompromitacji koalicji. Nagła jazda prezydenta na rządzących spowoduje negatywny wydźwięk wśród społeczeństwa.
1
@jacobFCB taki scenariusz raczej jest mało prawdopodobny
0
Towarzysz Aleksander Kwaśniewski w kanale zero:
https://www.youtube.com/live/1mPLgfn26VE?si=3z85DkvAeEwjhenp
1
@GeneralXavi oraz członka ZSMP
2
Jeszcze 3 godzinki i ruch na La Rambli jak na Cafe Bernabeu
0
@Popitek12 aa to nie do końca wiadomo :D
8
@Kgorecki2500 dlatego wyborcy Trzaskowskiego czują się tak elitarnie xd
10
Ciekawe co na to Gavi?
0
@Kapitan hawk dla dorosłego poważnego człowieka takie argumenty nie mają żadnego znaczenia. Takie opinie można zachować dla siebie.
Czyż nie tak mówi lewica i centrolewica?
1
@Kapitan hawk Trzaskowska też ma, jakie to ma znaczenie w kontekście wyborów?
21
@Encore żenujący poziom, ale widocznie trafia ten przekaz do wyborców Trzaskowskiego
0
@thecreativepl coś słabo sprawdzałeś
1
@barcelonaLM no dokładnie tak jest. O ile w PiS także występują takie osoby, to mam wrażenie, że w PO jest ich zdecydowana większość
1
@GTBTP Trzaskowski to nic o tym nie wiedział
0
@Safrani oddam ważny głos ale nie będę się cieszył
1
@Mathew16 takie tam są tuzy właśnie xd
5
@BorzyKrzys telewizja reżimowa, niezależnie od rządów.
0
@lithotripter źle się wyraziłem, jeśli jestem w stanie zweryfikować czy kłamie to przyjmuję to jako cyniczną grę aby ogłupiać ludzi. Dlatego w mojej głowie kreuje się obraz zgody na ten proceder.
Są tragiczni i to oczywiste :)
10
@AlwaysBlaugrana kolejny z bajkami z mchu i paproci, ze wam się nie znudzi powtarzać te dyrdymały od "ekspertuf"
0
@lithotripter ale czekaj, on przyznaje, że nie wejdzie w życie, a posłowie z Konfy z parlamentu UE donoszą co tam się dzieje. Dodatkowo artykuły we francuskim Le Monde dlaczego. Kolejny argument, w Rumunii już widzimy co właśnie robią, pakt rusza pełną parą. U nas będzie powtórka, bo powtarzanie, że przyjeliśmy Ukrainców to już spełniliśmy warunki, to nie prawda, nie będzie taryfy ulgowej w tym aspekcie, bo Niemcy chcą się pozbyć swojego problemu.
Dlatego uznaję, że perfidnie kłamie, bo mam sporo potwierdzeń jak jest.
1
@lithotripter istotny na tyle, że Nawrocki mówi (może kłamać), że nie zgodzi się na różne pakty. Natomiast Trzaskowski wprost jest za tym.
0
@lithotripter oczywiście, że ma zerową wiarygodność.
3
@GTBTP kontrargumentem oczywiście jest, że TO PIS PRZYJĄŁ NAJWIĘCEJ. To znaczy że trzeba tę patologię kontynuować?
0
@Kgorecki2500 właśnie dlatego można sobie darować te sondaże
5
@Konradowskyy zauważyłem incydent kałowy u ciebie, pooglądaj Bosaka oraz Mentzena, dokładnie tłumaczą co i jak.
1
@BezglutenowyPedri zagłosuję, ale nie będę się cieszył
2
@Kgorecki2500 czyli te sondaże można sobie wsadzić wiadomo gdzie.
1
Niesamowite autorytety się dołączyły do kampanii:
https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura/videos/713074977865619/
0
Komentarz usunięty