1

@michal26 patrząc po tej kampanii to cisza wyborcza powinna trwać co najmniej tydzień przed xd

0

@jacobFCB wątpię że będzie grał na nowe wybory z tego względu, że patrząc na PiS to potrzebują jeszcze ten rok do dwóch lat kompromitacji koalicji. Nagła jazda prezydenta na rządzących spowoduje negatywny wydźwięk wśród społeczeństwa.

1

@jacobFCB taki scenariusz raczej jest mało prawdopodobny

0

Towarzysz Aleksander Kwaśniewski w kanale zero:
https://www.youtube.com/live/1mPLgfn26VE?si=3z85DkvAeEwjhenp

1

@GeneralXavi oraz członka ZSMP

2

Jeszcze 3 godzinki i ruch na La Rambli jak na Cafe Bernabeu

0

@Popitek12 aa to nie do końca wiadomo :D

8

@Kgorecki2500 dlatego wyborcy Trzaskowskiego czują się tak elitarnie xd

10

Ciekawe co na to Gavi?

0

@Kapitan hawk dla dorosłego poważnego człowieka takie argumenty nie mają żadnego znaczenia. Takie opinie można zachować dla siebie.
Czyż nie tak mówi lewica i centrolewica?

1

@Kapitan hawk Trzaskowska też ma, jakie to ma znaczenie w kontekście wyborów?

21

@Encore żenujący poziom, ale widocznie trafia ten przekaz do wyborców Trzaskowskiego

0

@thecreativepl coś słabo sprawdzałeś

1

@barcelonaLM no dokładnie tak jest. O ile w PiS także występują takie osoby, to mam wrażenie, że w PO jest ich zdecydowana większość

1

@GTBTP Trzaskowski to nic o tym nie wiedział

0

@Safrani oddam ważny głos ale nie będę się cieszył

1

@Mathew16 takie tam są tuzy właśnie xd

5

@BorzyKrzys telewizja reżimowa, niezależnie od rządów.

0

@lithotripter źle się wyraziłem, jeśli jestem w stanie zweryfikować czy kłamie to przyjmuję to jako cyniczną grę aby ogłupiać ludzi. Dlatego w mojej głowie kreuje się obraz zgody na ten proceder.

Są tragiczni i to oczywiste :)

10

@AlwaysBlaugrana kolejny z bajkami z mchu i paproci, ze wam się nie znudzi powtarzać te dyrdymały od "ekspertuf"

0

@lithotripter ale czekaj, on przyznaje, że nie wejdzie w życie, a posłowie z Konfy z parlamentu UE donoszą co tam się dzieje. Dodatkowo artykuły we francuskim Le Monde dlaczego. Kolejny argument, w Rumunii już widzimy co właśnie robią, pakt rusza pełną parą. U nas będzie powtórka, bo powtarzanie, że przyjeliśmy Ukrainców to już spełniliśmy warunki, to nie prawda, nie będzie taryfy ulgowej w tym aspekcie, bo Niemcy chcą się pozbyć swojego problemu.

Dlatego uznaję, że perfidnie kłamie, bo mam sporo potwierdzeń jak jest.

1

@lithotripter istotny na tyle, że Nawrocki mówi (może kłamać), że nie zgodzi się na różne pakty. Natomiast Trzaskowski wprost jest za tym.

0

@lithotripter oczywiście, że ma zerową wiarygodność.

3

@GTBTP kontrargumentem oczywiście jest, że TO PIS PRZYJĄŁ NAJWIĘCEJ. To znaczy że trzeba tę patologię kontynuować?

0

@Kgorecki2500 właśnie dlatego można sobie darować te sondaże

5

@Konradowskyy zauważyłem incydent kałowy u ciebie, pooglądaj Bosaka oraz Mentzena, dokładnie tłumaczą co i jak.

1

@BezglutenowyPedri zagłosuję, ale nie będę się cieszył

2

@Kgorecki2500 czyli te sondaże można sobie wsadzić wiadomo gdzie.

1

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?