wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam z 90% late poll
0
@draxidox u buków najniższy kurs był na różnice około 300 tys.
1
@BulaKG Mazurek poszedł spać
0
@Kgorecki2500 w teorii może mieć
0
@Criss18Barca kolega RT za bardzo ze statystyka nie ma wspólnego
1
@Xpert77 kompromitacja nasku
0
@sergio5 zależy jak patrzeć, spokojnie w W-wa bierze wszystko
0
@Sulimo może za 20 lat
0
@TaughtMule Jarek szef totalny xd
1
@GTBTP Sikorski musi prostować zdanie że Tusk top polityków
1
@GTBTP szef wciągnął dupą całą platformę jakimś kibolem i gangsterem
0
@olejtm kto zapłaci ten ma
0
@Uukasz_93 sypie szczury na zawołanie
2
@sergio5 Sikorski ma za dużo wspólnego z rządem. Co by nie mówić to Trzaskowski sobie siedzi w tej wawie i wiele na poziomie panstwowym mu zarzucić nie można
1
@GeneralXavi chyba nie miał kogo xd
7
Zakaz sondaży przedwyborczych.
Tak czy nie?
2
@kamiVeB niech dzwoni po karetke po late pollu
1
@Gaz wszystko zgoda, tylko po co to kontynuować?
0
@Kgorecki2500 jak to kto, JKM
0
@D10SLEO bo by ułaskawił, nie wiedziałeś xd
2
@Jakchcesz kurde a już łóżko scieliłem dla jednego czarnego
0
@A4ron wyobraź sobie że Ursula von der Leyen juz tam wydzwania co odwalił ten głąb kapuściany
1
@BorzyKrzys Trzaskowski bardzo słaba kampania
2
@Lordzi wprowadzi program prostytutka+
0
@L4ngusta https://polandelects.com/
0
I to jest właśnie święto demokracji, a nie jakieś finały LM.
0
@Irmscher10 tu też https://polandelects.com/
6
@KamQiX mi się wydawało że jednak trochę obsrany był :)
1
@kuz wydarzenia Polsat
3
Late poll
50.7 Nawrocki
49.3 Trzaskowski