La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1269 Culés

0

TVP będzie się starać o Ligę Mistrzów jeśli będą mieli fundusze w budżecie i dotacji. Te ewentualne środki to lepiej na polskie kluby w pucharach by zainwestowali.


2

@mordini123 Jak na takich samych zasadach co sezon temu to szkoda kasy xD

konto usunięte

1

@mordini123 Jak ma być w tej formie jak do tej pory to lepiej niech nie kupują.

PS. bardzo słabe zachowanie ze strony C+

2

@mordini123 Mam nadzieję że jeśli wykupią sublicencję to nie będą to mecze drugiej kategorii tylko pierwszej. Przecież to co było w poprzednim sezonie to jakiś dramat i ta "kara" żeby przez całą LM nie móc pokazać Barcelony to dopiero był hit.

2

@Kgorecki2500 To więcej pożytku byłoby z polskich klubów w pucharach.

0

@JohnKennedy czemu słabe zachowanie?

0

@mordini123 Lepiej nie jak mają to robić jak ostatnio :P

konto usunięte

1

@mordini123 dostaną najgorszy mecz kolejki,to niech lepiej inwestują w coś innego

1

@adi7adi8 Niby nie chcą kupować takiego pakietu jak ostatnio ale zwykły pakiet może być bardzo drogi. Albo kupią normalny pierwszy wybór po zawyżonej cenie albo wcale.

0

@mordini123 mogliby te 3 mld przeznaczone onkologię chociaż wydać w rozsądny sposób

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?