- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1375 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1375 Culés
12
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są nieźle odklejeni.
Rozumiem budowlańców, drogowców, pracowników hal,ludzi wykonujących pracę fizyczną na pełnym słońcu.
Sam znam to uczucie bo zdarzało mi się różne bardzo ciężkie prace na upale wykonywać i nie życzę temu nikomu.
25
@Roobo Każdy moze narzekać na taka duszacą i nieprzyjemną temperaturę
0
@Roobo Sportowcy to robole, którymi elity gardzą.
18
@Roobo
O nie! Jak ktoś, kto męczy się z potworną alergią, nadciśnieniem lub po prostu źle znosi wysoką temperaturę i mieszka w starym domu lub bloku, który jest nagrzany, ma czelność narzekać na temperaturę, która będzie w najbliższy weekend wynosiła 39 stopni Celsjusza.
Bezczelność ludzka nie zna granic. Rozumiem, jakby musiał wyjść na zewnątrz i pracować w pocie czoła. Ale on siedzi sobie w mieszkaniu lub domu, gdzie często i tak jest temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza.. i on narzeka? Skandal.
12
@Roobo To że inni mają gorzej nie znaczy, że jest ok i nie można ponarzekać na tę nieludzką temperaturę.
4
@Roobo a jak siedzę sobie nad wodą i to w lesie to mogę narzekać, czy będę odklejony? Bo tego akurat nie wyszczególniłeś.
0
@KamQiX jaka to jest temperatura nieludzka?
2
@Roobo ta? A ja siedzę w domu i narzekam na ciepło, a jednocześnie myślę: "to co dopiero budowlańcy czują". I co teraz?
0
@NeroTFP1 To chyba jasne że pomijam ludzi chorych.
Po drugie sam mieszkam w bloku z lat 50.
Po trzecie mówię o temperaturze która jest aktualne czyli lekko ponad 30 stopni.
39 stopni to już faktycznie sporo ale siedząc w domu przed wentylatorem do wytrzymania.
Przy takiej temperaturze siedząc na polu można faktycznie narzekać.
0
@Safrani Siedząc na woda przy takiej pogodzie to bym zamykał ludzi w Choroszczy którzy narzekają.
0
@UriBoyka Więcej niż 22 stopnie :)
2
@Safrani Będziesz odklejony. Bo Ty siedzisz na leżakach. Tego się nie da obronić.
:)
0
@Roobo zrobiłem dzisiaj w taką pogodę 14 km w pracy i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby narzekać na taką wspaniałą pogodę!
1
@Dari0G haha. No tak
1
@Roobo Przy takiej pogodzie to wentylator pomaga tyle co nic.
1
@takisobiektos Trochę pomaga. Ale faktem jest, że głównie przewala gorące powietrze.