La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1497 Culés

20

jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.
Piszą do niego sygnaliści jak ten lekarz, giną ludzie przez bronienie swojego partyjnego kolegi, tutaj kolejny sygnalista zostaje zwolniony xD
Przecież on nie ma żadnego honoru i pierwszego dnia po tym jak wyszło, że olał zgłoszenia powinnien się poddać do dymisji


8

@draxidox Robią wszystko żeby nikt więcej nie zechciał być sygnalistą ;P

1

@draxidox co do zasady się z Tobą zgadzam. Ale jak czytam teksty o honorze, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

0

@draxidox W Polsce ktoś ogólnie podał się do dymisji po jakiś aferach? Szczerze nie mogę sobie nikogo przypomnieć. Oni chyba trzymają się stołków ile wlezie, a konsekwencje ponoszą jakieś płotki na najniższych szczeblach.

5

@Tomason trochę ich było

Sikorski, Czuma, Rostkowski, Arłukowicz, Karpiński, Niedzielski, Kuchciński, Oleksy, Janik i zapewne wielu innych, którzy teraz nie przychodzą mi do głowy.

8

@draxidox To i tak jest magia. Na początku przygody zawodowej w Banku masz x szkoleń z nadużyć, ochrony tajemnicy etc. Jednym z nich jest szkolenie dot. whistleblowingu czyli właśnie np. o osobie sygnalisty, który ma zapewnioną ochronę prawną. PRAWNĄ a nie jakiś papierek podpisany przez 2 godzinnego prezydenta (który pewnie i tak w tym piśmie skłamał, natury KO nie oszukasz). To tylko pokazuje ile warte są szkolenia, bo Cię wyszkolą, że nie ma co się bać, możesz zgłaszać i nie poniesiesz konsekwencji. A potem uderza Cię rzeczywistość

1

@draxidox Zgadzam się ogólnie ale stary jaki honor? Idąc twoim tokiem to Morawiecki powinien nawet do trybunału stanu się podać za to co robił przez swoją kadencję.

2

@draxidox Haha czułem po wczorajszym wystąpieniu na posiedzeniu Rady Miasta, Słowik ma jakieś asy w rękawie. Coś pięknego jak to wyczekał wszystko.

1

@Karol145 owszem powinien, nie umniejsza to jednak kolejnym aferom, uchybieniom, niedotrzymaniom obowiązków czy łamaniu prawa.

0

@BorzyKrzys Tam były niezłe jajca ogólnie. Rafał który powołał nowa radę (przeszłość z KO ale to mniejsza), do tego powcy raz po raz przypominali o tym co robił PiS (też nie wiem po co), nawet Anna "wanna" się wkurzyła na nich xd.

1

@Safrani Dzięki. Różne powody były. Od poważnych do błachych. Dzięki za info.

0

@draxidox a ja się dziwię, że ludzie są oburzeni. Idziesz do polityki po władzę, żeby poczuć się lepszym kiedy się budzisz, nie po to, żeby charować dla innych. Zdecydowana większość się zarzeka, mówi o honorze, a jak ma znajomego w jakiejkolwiek instytucji to idzie załatwić coś po znajomości.
Oczywiście przy takich aferach osoby odpowiedzialne za brak reakcji powinny polecieć, ale szybciej to sygnalista będzie ukarany niż ktoś na stołku

2

@Karol145 Tak dokładnie, te gnidy powinny po aferach dostawać kopa w dupę.
Wybory Sasina, Elektrownia Ostrołęka Pisioriów.
Miliony przewalonej kasy i nikt Ku**a za to nie siedzi, NIKT.
Nikt w Polsce nie poddaje się do dymisji w rządach po aferach (mowa o premierach), jakoś na zachodzie potrafią (mówię o Europie).

1

@draxidox Bo u nas występuje ta mentalność zza wschodniej granicy i niestety politycy w Polsce myślą że są szlachta.

0

@Karol145
Dlatego chciałbym ograniczenia liczby posłów + przyjścia nowych, nawet takiego Razem.

0

@draxidox Razemki prywatnie to są fajni ludzie, zwłaszcza zandberg o którym krążą niemal wszędzie dobre opinie, no i świadczy fakt że nie zdzierają z kilometrowek i nie uczestniczą we wzajemnym obrzucaniu się błotem jak reszta.

Mógł zacząć dużo wcześniej, to teraz miałby lekko 13 procent.

2

@Karol145 Dokładnie, mimo, że bliżej mi gospodarczo do konfy, ideologicznie trochę bliżej do Razem, to bardzo chciałbym by Razem doszło do władzy i pokazało czy zamienią się w Pis/Po.

0

@draxidox akcja krzywa jak cała postać rafałka, ale post napisany tak, jakby aktualny prezydent jakoś szczególnie wyróżniał się na tle traskowskiego honorem :D

2

@draxidox no dla mnie to jest największe nieporozumienie, 560 posłów i senatorów. To jest takie marnotrawstwo publicznych pieniędzy, że głowa mała. Nie wspominając już o tym chorym immunitecie, który niektórzy nagminnie wykorzystują.

0

@draxidox Bo trzaskowski nie rządzi warszawą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?