tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuba_1 no tak. Koleś leczy kontuzje miesiąc. I miałby grać na zastrzyku bo boli. Dziennikarze przescigaja się w głupocie. Jeśli będzie powołany to dlatego bo będą pewni że zdrowy i tyle
1
@farrellcurus Dziś latali, mówię o Policji w okolicach Redy, Nowego Dworu itd. Więc szukają w innym miejscu niż wczoraj, Łężyce potwierdzają twoja wersje. Jednak Wczoraj szukali po drugiej stronie obwodnicy, prawda jest taka, ze oni każdego dnia są gdzie indziej, a efektów ni ma. Co do historii ja jej nie znam. Moje źródła jedyne co piszą to cyrk, szkoda gadać, ale to nie na Telefon. Więc dobrze w organizacji poszukiwań nie jest.
3
Dobry plan.
0
@Kgorecki2500 no trzeba przyznać, korupcji u nas nie ma. :)
3
@blakkudium no tak finał superpucharu też poprowadził i umoczyli. Więc trzeba go schować
1
Dla RM na pewno. Hipokryci
2
@michal26 no tak. Zdecydowanie masz racje
1
@michal26 Tylko, że jedni i drudzy mordują cywilów, dzieci itd. Tu nie ma dobrych i złych. W obie strony. Tak bardzo chcecie by Palestyna odzyskała wszystko co ich, ale by już Palestyńczycy byli w Europie to już nie chcecie.
Ale te mordowanie dzieci itd. To jest kur. Katastrofa i oberwać za to powinien Izrael. Z tym, że tez nie zdziwie sie jak Hamas itd prowokacyjnie tez swoich ubijaja.
7
O Pedri również do treningu wrócił. Goooood
16
@Deviler I wiecznie argument Niemcy. A najwięcej ziem wykupili Niemcy za czasów PIS. Obie Gospodarki wzajmnie to najwazniejsze dla siebie gospodarki Import / Export, ale Tusk zły :D Hipokryci
0
@DaPidejpi dlaczego na ławce. W czym ten Lionel Messi 10 jest lepszy? On jest cienki
0
Ooo, ale jak to, wielki Perez się prdl w obliczeniach? Nie ma opcji by koszty wzrosły o100%. Pewnie z jakiegoś powodu nie podawali od początku prawdziwych kosztów.
4
@DLFCB Przeciez to sa pajace. Leca caly czas na opinii. A ten news ze patelnie znaleźli w lesie gdzie ktos jajecznice robil to kabaret. To las, kur, ogromny. Tam harcerzy, bezdomnych itd to miliony byly, sa.
2
No i Rutkowskiemu nie pyklo :)
https://vm.tiktok.com/ZGJKa8p8T/
Ta plotka o tym że był w sklepie nie potwierdzona, monitoringu brak :) @gumaz @Kidd
1
@DLFCB klimatyzacja jest
0
@Culé a muerte zajeb. Powiedz to rodzinom tych zajeb. Mieli pecha po prostu. A to nie konstytucja, a biznes. Na szczęście się twoi wielbiciele nie dostali do władzy.
0
@farrellcurus fotki z raportu to większość nie jego schowki.
1
@waletpl ale co podymał to jego
1
@FrankliN7 nie, nie, źle się zrozumieliśmy ja źle napisałem. Chodziło mi właśnie o te się coś tam. Tu normalna sponsorska.
0
@FrankliN7 Powiem więcej. RM już dawno sprzedał może nie prawa TV, ale do stadionu dokładnie temu samemu funduszowi co Barca prawa TV.
https://www.realmadryt.pl/news/113817-jak-real-madryt-sprzedal-swoje-prawa-telewizyjne
Jak ci się nudzi. Temat o fundusz six coś tam.
1
@FrankliN7 no właśnie udziały. To czym to się różni od sprzedaży praw przez Barcę?
1
@sokot Czarna syrenka. Może nie serial ale warto.
Mi się podobał Mandalorian, chodź ostatni sezon już nie
0
@barczyk a ile z tego jest nieprawda?
6
@lampka zdecydowanie Achilles
1
@gumaz ale oni to robią
15
Bo nie jest, akurat drybling ma spoko. Ta jego morda po prostu jest średnia
1
@gumaz pytanie czy się nie zmęczy. Ale ogólnie od moich znajomych co w tym biorą udział. A nawet są w sztabie kryzysowym. Koordynacja jest słaba. No słabo to wygląda. Wojsko z Policją średnio współpracuje. I sprzętu mało, pożyczają gdzie miga drony, termowizjery itd. Powiem Ci tak w czasie wojny sprdl z kraju lepiej
0
@michal26 Bosak nie jest Pis. Więc z Opozycja będzie trzeba współpracować, głupie pomysły ubijac, po prostu nie będzie skrajności. Bo będą wszystkie frakcje praktycznie z decyzjami
0
@Kgorecki2500 i tona cukru
1
@DLFCB no oczywiste. Dlatego ja nigdy nie pozwoliłbym na rządzenie tej samej partii w Sejmie i prezydenta oraz nie dał wrogich partii też tego podzielić, tu nie ma nic dobrego dla kraju tylko wojna między soba. Jak teraz ko utrzyma władze, to na prezydenta zagłosuje na Bosaka. @michal26 aż ciebie dodam byś uwierzył co pisze :)