tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla dobra fanów dobrego tenisa, oby Alcaraz wygrał. Jest po kontuzji i potrzebuje jak najwiecej teraz meczy by złapać rytm przed finalsami. Koniec sezonu i Finał Djoko - Alcaraz.
0
@Rl9k1nG Lewy powinien dostać zamiast Leo. Reszta w 100% zasłużona
1
@partymaker tier 1 pamiętaj.
0
@Destroyer_of_Worlds Kretyński wpis pod publikę.
0
@against_modern_football Ja mam służbowe :)
0
@tomek8756 Że ludzie wpieprzaja ta chemie to ja nigdy nie zrozumiem.
2
@Sawik_10 Wszystko dla ciebie to wielki talent, podobny do, talent jak ten.... :D obiektywne w ch.
1
@Borneo Inflacja to jeszcze wyskoczy, za zakretem czeka nas jeszcze wzrost cen pradu, paliwo i żywnośc, powrót podatku 5% od 01.01.
4
:)
" 6,5 proc. rok do roku - tyle wyniosła inflacja w październiku, według najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. To tzw. szybki szacunek. Bardziej szczegółowe dane GUS poda 15 listopada. Na razie muszą nam wystarczyć ogólne informacje o tym, że rok do roku żywność i napoje bezalkoholowe podrożały o 7,9 proc., nośniki energii o 8,3 proc., a paliwo potaniało o 14,4 proc."
Paliwo tansze o 14,4%, jak zrobić z ludzi debili, paliwo juz rosnie, wejdzie nowa władza i PIS powie, a zobaczcie jakie ceny daja nowi.
0
@LukaszFan Siedzi w tym lesie. Te info o tym ze już go mieli prawie 3 razy to prawda.
1
@FCB_dimiC średnio to wszystko zorganizowane, usłyszałem ze słabo. Do tego dużo robią by pokazać ze robią, te helikoptery, na sile szukanie kamer termo, pożyczanie miedzy strukturami itd. To jest bez sensu. Tzn, a może się uda i im wpadnie. Z moich źródeł wszyscy raczej są zmęczeni i sceptyczni. Ale wycofać się teraz nie da.
0
@FCB_dimiC nie i się nie zapowiada jak tak dalej będą robić akcje pod publikę
0
@esem91 widziałeś gdzieś brzydkie przy piłkarzu? Mówię oczywiście o galach, a nie 4 ligowcach
1
@Messibestplayerintheworld niech bardziej Madryt odpycha ludzi od piłki
0
@Emhyr bo ważne jest gdzie grasz. W rm czy Barcie po takim sezonie byłby w 10-ce
1
@macio_944 no ale wtedy faktycznie Lewy byl w mega formie. Wiec mieli prawo płakac ze on nie dostał. Teraz, oprócz kibiców RM i dziennikarzy RM to raczej w d.. to maja
0
@Kuba_1 Czemu w Polsce ma byc płacz? Leo raczej chyba w naszym kraju neutralny, a Lewy to ma taka forme, że raczej widze wszedzie hejt na niego.
0
@Pedri16Future jak nie dali. Ta Lexi czy jak ona ma napisała na Instagramie, że jej smuto
17
Chłop dostal 3 lata za pocalowanie kobiety. Która później sie z tego śmiała. Pojeb.. czasy
2
@DaPidejpi szybciej jak kolega pisze, służby się zgubią w tym lesie niż go znajdą.
4
@Zoker Przypomnieć wam czasy Koemana? Czasy wiecznego prdl jak to przez Leo zespołu nie mamy bo wszyscy na niego graja, a on ksiezniczka nie bierze udzialy w presingu, czasy porazki 8-2? Czasy wiecznego pisania o Amigosach? Jak to on tylko kasa, jak to kompletnie sie nie nadaje na kapitana. Tu tona ludzi była, a nie garstka. Czasy covid jak go jechano bo z pensji niby nie chcial zejsc, i mógłbym wymieniać godzinami.
3
Dziś temat Leo. Pewnie będzie z dwa dni pitolenia jak to on nie jest najlepszy w historii itd. Szkoda ze kur. La Bamba tak go nie doceniała w ostatnich latach jak u nas był.
1
@Simone Ale tak szczerze co ciebie to obchodzi jak ty z Madrytu?
2
@gumaz To jest ta nowoczesna kobieta. Nie lubię, to ch..mnie to jak mnie nie dotyczy.
1
@goldmetaxa Ja prdl, a my wygraliśmy ze słaba Sevilla która zremisowała z RM.
3
@Katalończyk 99 ndjlepszs że sami przyznali, że mieli go ale uciekł, później że pies miał i też uciekł, za trzecim razem znowu go mieli i znowu uciekł. Pytanie co to za pies i co to za komandosi
1
@Dieselzor po 11 kolejkach wszystko jest możliwe. A kontuzje, jedni wypadli, drudzy mogą zaraz
0
@Orlik00 Rodri to od dwóch sezonów już na TOPIE jest. Niesamowicie się rozwinął.
0
@Emhyr a to on tez już awansował na wuefistę? Kurde za chwile nie będzie trenera dla Barcy :D
0
@mekston o cholera to nie wiedziałem nawet :D