2

No i o to chodziło. Nie odpuści ani jednej piłki. Staty Igi kosmos

2

Przełamać Pegule od razu. By grać jej się nie zachciało i będzie spacerek

1

@michal26 oj Iga jest w gazie. Dobry serwis, pewność siebie. Wtedy nikt jej nie pokona

4

@barcelonaLM zwróć uwagę że on 2 tygodnie równo czekał by potwierdzić coś co było wiadome :)

2

@Nazio_87 wyjdzie powie 4 zdania w których zajebie te swoje idiotyczne pauzy po 20 sekund. Morawiecki ma stworzyć rząd.

0

@Messi1000000 nic nie było, tyle ci powiem. Bez teorii spiskowych

3

Wracając do sprawy tego Borysa. Czy przy jakiejś sprawie pokazano publicznie zdjęcia ciała, ba twarz nawet. Prokurator po kilku godzinach potwierdza ze to on, zawsze na dna się czeka itd. Ale tu parcie było, a co i jak to im szło to swoją drogą, szkoda tego nurka co zmarł.

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Grzegorz-Borys-znaleziony-martwy-n183124.html

0

@lntrowertyk Dużo zależy od wojny w Izraelu, jak zaczna tam sie lać nie tylko Palestyńczycy i Izrael to złotówka standardowo oberwie.

0

@against_modern_football czyli nie leżał tam długo. 18 dni w wodzie to chyba mocniej by było?

22

@TheNekro94 Pytanie od kiedy sobie tam plumkał. Ale te wszystkie info z Policji, bo sami mówili, że go gonili, że pies go miał, ze ŻW go namierzyli, a to nie on. To blamaż.

0

@against_modern_football Długoterminowo tak. A jak wojna wybuchnie mocno w Izraelu to fakt, może Euro podbić.

0

@against_modern_football Wiem ze trup. Twierdza ze on, ale wiadomo, że badania musza zrobić.

0

@Bykunn Teraz juz chyba mniej opłacalne. A na pewno ryzykowne

0

@lntrowertyk nie zarobisz jesli o to pytasz. Tzn wiecej zarobisz na lokacie albo koncie oszczednosciowym. A i bezpieczniej

0

@FCB_dimiC Prosze cie. Ja rozumiem, że sa ludzie wierzacy w płaska ziemie i spisek wszystkich rządów, ale jednak no nie.

7

@KrychaFCB Powiem wiecej to mokradło było od razu jak wbiegł do lasu. :D:D:D:D

1

@mordini123 ta, znaleźli w miejscu w którym w sumie wbiegł do lasu :D

6

@kiper09 Gavi w lidze chyba kolejnego meczu nie gra.

13



Tak sie konczy, gdy klub jest chroniony przez LL. Anulacja kartki Viniego, atak Madrytu na wszystkie kluby jak to rasisci itd. Wszystkim tym pilarzom w Madrycie juz odprdl. Czuja sie bezkarni. Zreszta widac to po Vinim, który wczoraj powinien wylecieć za te wieczne krzyki do wszystkich

5

@Gaucho on nie rozróżnia biały, czarny. Wyzywa wszystkich jak leci od rasistów.

1

@LM10GOAT Tak jak i Girona tak i Bellingham przestana strzelac na zasadzie co kopnie to wpadnie. Nie ujmuje ani jednym ani drugiemu, ale to troche ta forma Ferrana co nawet z rzutu wolnego mówił ze chciał mur lobować, a wyszło obok muru :D

10

@Roobo Jeszcze drze ryja w szatni na woźnego.

2

@michal26 serwis, serwis, jak go utrzyma by był poprawny w ao to wygra

1

@michal26 deklasacja. Miodzio

2

@Comentateiro am w pt przegrało z las palmas :)

0

@Sysia11 ta bo mecz w lidze ma coś wspólnego z lm. Do tego tak szczerze to ja nie widzę faworyta lm u nikogo

1

@Dertinho ja widziałem conajmniej 19 karnych. A za krzyczenie na viniego powinien być walkower

1

Hehe ale RM sprd :) nie dość że mieli 4pkt, my wygraliśmy na terenie który nie przegrał 17 meczy, trafiamy w ostatniej minucie meczu bo słabiutkim meczu, tu w 5 minucie była setka. I nic im nie wpadło. Kibic rm musi dziś drzeć ryja do monitora :)

0

Minuta, może 1,5

0

7 minut. Masakra jakaś, ale teraz rm przycisnął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?