2

@FcPortoFan1999 pensja pewnie. Ale tak, potrzebujemy takiego nazwiska

2

@TheNekro94 wiesz ile takich kwiatków teraz będzie :)

5

@jacobFCB mecz Barca Shachtar

1

@FcPortoFan1999 Stanowski odszedł bo jego odcinki miały najwyższa oglądalność, na bank chciał więcej kasy vs koledzy. A to że to nie miało nic ze sportem wspólnego

0

@zoltan87 ta. Ja Xavi przyszedł to ten presing fajnie wyglądał, poprzedni sezon do meczu z espanyolem też. Później się posypało, w tym sezonie to tylko 60 minut z rm presing wyglądał ok. Reszta meczy kompletnie nie działa

0

@Albatros I myslisz ze w takim klubie jak Barca dostanie? Tu daja ci 2 mecze, nie ma wyników, atak !! Tu nie ma czasu, spokoju w pracy.

1

@DaPidejpi Felix wczoraj same debilne decyzje. Z jakiegos powodu tez siedział w AM i Chelsea

1

@Albatros Sevilla pozniej znowu wygrala i bez niego. Duzy klub to inny swiat, a on dostal bardzo mocnych pilkarzy w PSG i presja to inne zycie niz w takiej Sevilli. Teraz znowu chyba dobrze w PL. Ale tam tez nie ma presji

4

@goldmetaxa A podpowiesz jak tam Emery sobie w PSG poradził? Ciekawy przykład podałeś :D Problem jest taki ze wywalajac Xaviego teraz, nie mamy nikogo na rynku i błagam nie piszcie mi o Flicku. Koleś sie zbłaźnił z reprezentacja, nawet beznadziejna Polska mu wprdl.

0

@Rewolucja123 nie leczyl kontuzji. Był na zgrupowaniu od poczatku, ale nie grał premeczy

0

@TheNekro94 I tak sa lepsi niz Ferran, Rafa i Lewy, Felix nigdzie nie odpalił ani w Chelsea ani w AM. Wiec nie wiem co o nim sadzic.
Ani Felixa ani Oriola Xavi nie chcial od poczatku, a ze tylko to mogl dostac to co ma zrobić?

0

@Ptasior To na ch. gra. Jest Martinez

0

@barcafan1789 a może młodych weryfikuje prawdziwa piłka. Ansu i kilogramy dzieciaków którzy odeszli z Barcy wymienisz mi ich jak tam im idzie w wielkim świecie. Simons się rozkręcił, kto jeszcze?

1

Tak sobie jeszcze skojarzyłem druga polowe jak kontra szła Shachtaru jak Christensen prawie zemdlał ze zmęczenia. Akcja się nie skończyła a on prawie kucal. Brakuje ostatnio intensywności, presingu. A to kwestia formy fizycznej, ciekawe czy to nie błąd przygotowania, a wtedy tego nie da się naprawić w sezonie.

2

@szela1899 z Leo, grizmanem i Dembele, z Busim w środku. Jeśli dla ciebie Ferran, Rafa i Lewy lepsi, no to współczuję

3

@Maker0 mi wystarczy Klopp.

1

@hayek pan Ernesto miał Leo, Suareza w topie. Do tego Busiego vs obecny Pivot. Porównywanie nie ma kompletnie sensu

0

@peetwithbarca Celtic w 10 prawie cały mecz. Szybko bramka wpadła, nie da się porównać. Przypomnę że dopiero co z las palmas umoczyli

0

@BARCA1899Messi ta Antwerpia to zrobi nam większy wstyd niż dziś Shachtar. Porażka z Porto i będzie katastrofa finansowa vol 4

0

@mekston bo on na skrzydle dużo cały czas robi. Ale wykończenie fatalne. W sumie taki Yamal

0

@Emhyr nikogo. Nikogo nie ma

0

@Emhyr może to wiesz co może być. Chcesz trenera który, może coś osiągnął praca, może miał farta, może spróbujmy. Nie

0

@barcelonaLM do dziś byłem w nielicznej grupie by Xavi nie wyleciał. Bo nie widzę nikogo. Ale dalej się tego oglądać nie da. Nie ma pół piłkarza z forma, schematu ataku. A najwięcej zrobił 16-latek. Tak się piłki nie da oglądać, z wieczna walka o każdy pkt w każdym meczu.

2

@Emhyr czytam Klopp mówię like dam. I dalej Flick, nie dziękuję

0

@LaLigaPD może powinni nasi zobaczyć, że warto wchodząc w pole karne, uwaga STRZELAĆ KUR. A nie wiecznie wrzucać podawać

1

@Herato mówisz? No nie byłbym taki pewny. Porto nas ogrywa i taki pewny bym nie był. A wyjście z 2 miejsca to katastrofa jakaś

0

@tristan87 było widać. Niestety to miejsce gdzie operacje miał. Nie zdziwię się jak wypadnie

0

@barcowy1899 nie ma co pytać o nazwiska. No może Araujo, TS oni zagrali dobrze, swoje zrobił Yamal, jedyny napastnik który robi jakąkolwiek różnice, tylko ci z tego jak wszystko kończy się wrzutka a tam nie ma nikogo

1

@lang W tym samym miejscu co Rafinha, Ferran, Felix, identyczny poziom

0

@Gwyn w pierwszej połowie był 1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?