tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaLigaPD może powinni nasi zobaczyć, że warto wchodząc w pole karne, uwaga STRZELAĆ KUR. A nie wiecznie wrzucać podawać
1
@Herato mówisz? No nie byłbym taki pewny. Porto nas ogrywa i taki pewny bym nie był. A wyjście z 2 miejsca to katastrofa jakaś
0
@tristan87 było widać. Niestety to miejsce gdzie operacje miał. Nie zdziwię się jak wypadnie
0
@barcowy1899 nie ma co pytać o nazwiska. No może Araujo, TS oni zagrali dobrze, swoje zrobił Yamal, jedyny napastnik który robi jakąkolwiek różnice, tylko ci z tego jak wszystko kończy się wrzutka a tam nie ma nikogo
1
@lang W tym samym miejscu co Rafinha, Ferran, Felix, identyczny poziom
0
@Gwyn w pierwszej połowie był 1.
3
Wstyd, blamaż, katastrofa. 1 celny strzał. Tu nie ma zrozumienia dla mnie. By ani jednego strzału nie potrafić oddać? W drugiej połowie my nawet niecelnie nie strzelaliśmy.
0
@Pablit Ale miał Leo i griezmana, chcesz mi powiedzieć ze ci co wymieniłeś są lepsi?
1
nie było karnego. Felix mógł iść po ch. się kładł.
2
Araujo łapie się za mięśnie. Zaraz znając nas to kontuzja się skończy
0
Ale wstyd. 1 celny strzał z shachtarerm
1
Jak tu jakiegoś karnego dla nas nie będzie nie widzę szans na bramkę. 1 celny strzał.
2
Wywalić z boiska tego Christensena bo to jest dziś patologia jakaś
2
Ale Christensen jest dziś fatalny.
0
@Jarek92Barca on dobry jest w innym klubie. Kur. Nie możecie wiecznie pisać że ktoś jest na zmianę, na końcówki itd.
2
Jeden piłkarz Shachtar w polu karnym 4 naszych. Piłeczka bez problemu na głowie napastnika. Blamaz Christensena
0
@Aragorn33 no to się zdecyduj, to wina lewego czy Ferrana czy zespołu
0
@P33ck kim Raphinha? Ferranem, oriolem, Alonso, Dziadkiem Lewym? Obudźcie się w końcu Się ta wielka kadra. Felixa nikt nie chciał, a Cancelo wyleciał z City. Jak czytam że my pakę na lm mamy to mnie śmiech ogarnia
0
@Jarek92Barca oni tego nie rozumieją. Ferran, Raphinha mnie po litrze by nie minęli.
0
@Borry bo nikogo na rynku nie ma.
0
@Aragorn33 gówno a nie potrafi to poziom Valenci a nie Barcy, presowac to Shachtar pokazał jak potrafi.
0
Ogląda to się beznadziejnie. Wolno, bez pomysłu, zero presingu. No ale jak się upiera na Ferrana i to jeszcze na skrzydle to to się nie może udać.
1
@VamosVamos ty liczyłeś na lm z takim składem?
0
@Sysia11 no bo sezon vs poprzedni był słabszy. Myślę że sportowca roku ma na bank.
0
@Conradxc umów się do niej, chyba online też się da. Jest lekarzem jak coś. Ja u niej nie byłem. Ale słyszałem że prowadziła kilka osób. Przepisuje recepty na odblok też.
1
@Conradxc Jaki masz poziom cholesterolu, etradiolu, Testosteronu calkowitego i wolnego.
Pytanie ile masz lat bo to równiez istotne. Bo ryzyko po TRT zawsze jest, warto skorzystać jednak z lekarzy, a nie kupowanie na siłce, bo nigdy nie wiesz skad maja.
https://doktoralicja.pl/ - tu masz kobitke co w necie mocno jest promowana. jak coś to zawsze dostaniesz teścia na recepte z apteki i zerknie na twoje wyniki.
0
@Ls0811 Żona juz tez w to zamieszana :) Jestescie mistrzami teorii spiskowych.
Ogólnie chłop wiedział za dużo, wtedy Żółwie poprosiły 1tys Strazaków, Policjantów, Saperów i wszystkich co go szukali ze go ubijemy i do publiki powiemy ze sie utopił :)
1
@michal26 no żelek
1
@adi7adi8 meczycho Igi. Szacun
7
Demolka Igi, wszytko jej wpada. Każde uderzenie. Co robi pewność siebie, patrząc na Igi formę w okolicach US Open.