tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
@Seba_89_ Dookoła Polski wszyscy robia aborcje, ba w Polsce pewnie robia w podziemiach. W zyciu sie nie dowiesz ile kobiet jeździ do Czech lub w podziemiu robi.
16
@Seba_89_ Jest to tak skanibalizowane, że lekarze sie boja, sami to mówia wprost. Moze w twoim przypadku nie słuchaj tylko prawej strony?
3
Komentarz usunięty
1
Jest i komentarz najbardziej obiektywny Czarek w temacie RL9
4
@MesQueUnClub_87 na ten tekst to chyba prostytutki bys nie wyrwał, nawet płacąc jej
1
@Michu94 Własna gazeta nadaje na swoich :) Trochę to co Xavi mówi jest prawda. Lewy wczoraj 2 bramki, a jedyne co na Twiterze jest to to, że nie klepnął rączki z Yamalem. Gra jest słabe, ale dziennikarzy średnio interesuje gra, wolą aferki.
0
@mrboom jak się tylko dziadka trenuje, to ciężko by było inaczej
0
@mekston ch. wystarczyło poczekać. Obowiązek wykupu był za 40, ale AM kombinowało i daliśmy się nabrać. Wystarczyło czekać do końca sezonu.
0
@Encore to ze odszedł to jeszcze przeżyje, ale to ze odszedł za tak gowniane pieniądze to patologia.
10
@dafik85 on w RM wyląduje za 99%
3
AM jakie akcje. Prowadzą a presja Villareal na ich połowie 7 piłkarzami. A jak nasze 10 minut z wielkim Alaves wyglądało. Kur. co za czasy
0
AM zamknie to zaraz. Villareal zamknięty całkowicie.
0
@Rewolucja123 Odniosłem się do szydery w stosunku do strzelca dwóch bramek.
8
Trzeba by Kucharskiego zapytać o zdanie.
0
@TR3YWAY Kto strzelił i kto strzelił pierwszego gola?
0
@Majkel34 Wina prasy, bo spięci są.
0
@Rewolucja123 Karnego trzeba wykorzystać. Coś więcej twój Ferran zrobił? Bo Lewy jeszcze pierwszy bramkę dorzucił. Ale na obiektywizm nie ma co liczyć. Jak się do czegoś upierd... nie ma opcji byś zmienił zdanie. To samo było miesiącami o FDJ i twojej krytyce o nim.
0
Am na remis, szkoda. Lepiej by pkt gubili, Villarreal miał swoje szanse na 2-0.
0
@TR3YWAY przypomnij kto dziś bramki strzelił?
1
No i brak złości właśnie widać. Piłkarze z Alaves powinni przepierdzielac z ALAVES! Kur. A on mówi że presja jest? Jeszcze żebyśmy my mieli słupki, poprzeczki, sytuację. Ale my gówno kreujemy. Zawiodłem się obecnie na Xavim
0
@kamillek88 Za co miał niby wylecieć?
1
@adi7adi8 chodzi mi bardziej o to że Alaves jest bardzo słabe na wyjazdach. Oceniam stan zespołu.
3
Alaves zagrało aż 7 meczy na wyjeździe. Zdobyli całe 2pk. A dziś mieli ogromne szanse na wygraną, a na pewno nie zasłużyli na porażkę
1
@Barcasub tylko tu ja bym xaviemu odpowiedział, że nie wiem czy to wina piłkarzy. Bo cały zespół gra bez pomysłu. Pomysl mają rywale i piłkarze nie wiedzą jak sobie poradzić, a to raczej jego ogródek
2
@Kuba_1 Mam nadzieję że to fake.
0
To że my w takiej formie od początku po 13 kolejkach mamy tylko 2pkt do rm i jesteśmy na 3 miejscu to trochę pokazuje że i rm jest słabiutki.
1
@Messibestplayerintheworld to łatwe. Kounde, chyba najgorszy jego mecz w Barcie. W szczególności fizycznie po kontuzji wygląda słabo. Pytanie czy potrzebuje czasu, czy sprdl jego okres rehabilitacji
1
Bardzo źle wygląda gra Barcelony. Wszystko jest dla nich bardzo trudne, formę ma tylko Araujo, Yamal wszystko robi dobrze do czasu decyzji, ale ma 16 lat. Reszta wygląda baaardzo źle. A najbardziej źle wygląda kultura gry, presing jest fatalny, za daleko są od piłkarzy rywali, w każdym meczu rywal każdej jakości, 3 podaniami robi sobie setki. Przestałem wierzyć że Xavi to zmieni. Chyba nie umie tego przełożyć, chodź to dziwne bo przecież akurat jak on przyszedł to presing to pierwsze co dobrze wyglądało za jego sterów. Teraz wygląda to amatorsko wręcz
2
Ale Oriol wygląda ciężko. Matko każdy go mija zwykła kiwka. Cizys