tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Posłanka Lewicy chce opodatkować księży za pieniedze z pogrzebów, śluby, kolędy itd.
Odp. Ksiedza, uwaga :) "Zresztą w części diecezji w ogóle nie zbiera się datków na kolędach. Podobnie z datkami za pogrzeby, śluby i tak dalej. Papież Franciszek wyznaczył kierunek, żeby były wolne od jakichkolwiek opłat. W teorii w Polsce nie wolno używać taryfikatora. Jeśli takie sytuacje się pojawiają, to wybuchają skandale, media o tym informują i ksiądz przeprasza"
Znacie ksiedza co nie bierze kapusty :D Pomysł nie do zrobienia, ale ksiądz popłynął. :D
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30439227,poslanka-chce-opodatkowania-koled-ksiadz-nie-gryzl-sie-w-jezyk.html#do_st=RS&do_a=1440&do_sid=1440&do_w=57&do_v=992#s=BoxOpLink
0
@Pedri16Future nigdzie, chodzi mi o to, że to nie jest nic nowego.
0
@Pedri16Future A ty myślisz że na onlyfans nie ma takich ?
6
@barcanawieki oni wysypują się na każdym kroku gdy się zejdzie do szczegółu. Jeden wielki populizm to ich broń. Sami się wybija. Nie trzeba nic robić. Takie lewaki, jak już się ich zapyta o szczegóły to dramat.
0
@BARCA1899Messi niech on wroci na boisko w Brazylii i forme łapie po kontuzji.
4
@reloaded FDJ - 2,5 miesiaca nie grał w piłke, nie ma szans na gre od 1 minuty
2
@Mixtape z nim też będzie ciężki
0
@Ojciec5tkidzieci dokładnie tak. Skrajności mają to do siebie że męczą.
0
@barcelonaLM myślisz że nie chcieliby?
0
@BorzyKrzys brawo Tusk
0
@TR3YWAY Dlatego troche nie rozumiem, że Gaviego nie testowano na Pivocie.
1
@Zoker ten koleś wygląda jak jakiś Dracula
0
@tristan87 proste, ja nie znałem odpowiedzi tylko na 38pytan
4
Powinni to zabezpieczyć. Składasz rezygnacje nie startujesz na nowo. A tak ni ema nikogo kto mu zagrozi i znowu nie bedzie kandydata. Alemany mógłby wystartowac.
1
@Kinginiesta Ale niech pracuje, nie robi mi to. Jak patrze na skład i nazwiska to nie licze z ta kadra na nic. Ale mowienie jak to niepokonani jestesmy jest troche śmieszne.
3
Wygrana Łotwa, Wyspy Owcze, Remis, Czechy, Mołdawia - info na konferencji nie przegralismy od 4 meczy :D To tak troche gdyby trener Francji powiedział, tak moze zremisowalismy z Grecja, ale za to wygralismy 14-0 z Gibraltarem.
10
@cules100pro Scaloni to psychicznie to już wrak człowieka. Co tam za presja była i nadal jest w ostatnich latach to watpie by ten człowiek chciał cokolwiek robić w nastepnych latach. Troche wczorajsze wypowiedzi o tym świadczą. A Barcelona to kalka Arg i presji, tu nie ma miejsca na remis nawet.
1
@Albatros wiesz, z Barcy nie wolno odchodzić, nawet gdy siedział na ławie.
0
@Emhyr no i to jest kluczowe dla grudnia i bardzo ciężkiego terminarza. Oby tu Araujo wrócił zdrów
1
@barcelonaLM nie Ukraina i jest szansa
0
@arasz1819 Koeman miał Leo i też gówno wygrał. Ba nawet nie wygrał pół meczu z topowy klubem.
0
@arasz1819 nie, w dupie je mam. Po prostu Koeman to najsłabszy trener jakiego w Barcy widziałem.
6
@arasz1819 piłeś, nie pisz.
0
@Essos po kontuzji nie dojeżdża na razie
0
Głardiola wkurzony. Złe lagi na Lewego
0
@MarioVeB! Chciałbym w to wierzyć.
0
@tristan87 nie ma lewego nie ma zabawy. Ale jazda tylko po nim. To gdzie są młodzi zatem
0
@Criss18Barca a ktoś to w ogóle jeszcze je?
7
@MarioVeB! Polityczne gówno. Wrzuca na mamę, babkę, dzieci. Nic to nie zmieni.
0
O ho jest szaman. A Cou to czy czasem później nie miał drugiej operacji?