tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Jaka to jego wina, ze dziennikarze gówno wiedza.
0
@Iniesta997 Czy ja wiem czy go bronia. Bardziej patrza, że nie ma nikogo na teraz za niego. Wrzucanie trenera dla tylko zmiany to moze byc gwóźdź do trumny.
1
@Antimadridista_WR Daj mi voucher do Galerii jakiejś, mało siana, wiec nic ciekawego nie kupisz.
3
@ShawnC Zerknij na sklad za czasow Valverde w ofensywie vs obecny skład. Kur. ludzie ja rozumiem krytyke, ale to jest śmieszne co porównujecie. Wcale ta nasza paka to nie jest paka piłkarzy z szansa na cokolwiek w Europie, nie na taka padake co graja, ale w ofensywie jest mocno średnio
Lewy - 35 lat, bez formy
Rafa - sami oceńcie, podobno kiedys kogos przedryblował, zobaczcie ze do kadry sie nie dostawał nawet, ostatnio po kontuzjach powołany i grał padake
Ferran - :) Tylko to zostawie
Felix - AM słabo, Chelsea słabo, u nas ... słabo
Najlepszy ofensywnie piłkarz jesli chodzi o wizual to 16-latek. Na efekty trzeba czekac bo 16 lat.
Co wy chcecie po takiej kadrze z przodu?
1
@tristan87 Czekam tylko na to słynne spotkanie integracyjne, obiadek. Po nim zawsze jest jeszcze gorzej :D
0
No to TS w składzie brak. To nasz arcymistrz Pena pogrąży Xaviego.
2
@Messibestplayerintheworld skład niby dobry. Ale ten nasz atak jest kompletnie bez jaja. Felix nie wiem kiedy kogoś minął, Rafa to samo, skrzydłowi bez dryblingu, to jest nasz kosmiczny problem
0
@FcPortoFan1999 Jak wogole Porto? W Formie chłopaki?
0
@takisobiektos to ta znana młodzież :) co zmieni nasza gwardia emerytów :)))
0
Widzę że młodziki w skokach też kozacko. Zniszczol 79metrow :)
0
@TR3YWAY no ta, na kobieca śmiga, rezerw śmiga. Tam są wyniki to jak zwykle uśmiech Lapcia jak to sukces. A na pierwszy zespół jakoś się nie pokazuje, ciekawe czemu.
0
@Stanio87 i co skład zmienił? Młodzików wprowadził? Tam był konflikt z Kovacem, Kovac odszedł, Bm wystrzelił z forma.
1
@Barcelonista94 nie dostałby. Wylecialby po pół roku.
0
@Barcasub o jakiej porażce mówisz?
1
@FcPortoFan1999 bez dwóch zdań. Zaniedbano dzieciaki, każdy kolejny trener robił robotę w 1 kadrze, a kadra B, nie poprawiała się no to jest co jest
0
@FcPortoFan1999 skoków długo już nie oglądałem, ale dzieje się to co miało dziać. Dziadki nasze zjeżdżają do boxu, i tak jak na ich wiek świetne wyniki trzymali
4
@LM10GOAT wielki Flick, który gotowca przejął w bm, a z reprezentacja wielkie gówno zrobił. Ja bym nic nie zmieniał, xavi niech wyjdzie z grupy lm i zajmie miejsce 1-4 w ll. A w lato na spokojnie poszukać kogoś sensownego, oraz przemyślanego. Mi się marzy Klopp, ale wiadomo bez szans
0
@FcPortoFan1999 co za różnica czy 20 czy 30? Oba miejsca to już praktycznie nikogo nie obchodzą
2
Druga połowa była dobra bo Rayo się cofnęło, a wtedy my zawsze jesteśmy lepsi. Do czasu gdy rywal pressuje, Barca jest gówniana. Tak jest w każdym meczu. Po strzelone bramce na 1-1. Rayo wyszło wyżej, nie stworzyliśmy sobie później praktycznie niczego.
0
@Emhyr na trenera szybciutkk
0
@Emhyr dlatego musi grać Oriolem? Albo wpuszcza Fermina który grał w 2 lidze? No szał. Pedri gra dwa mecze, fdj1, Gundo all, Gaviego nie ma. Koniec pomocy. No faktycznie wymiotuję możliwościami
0
@Emhyr Good luck. Pokaz mi zespół z dzieciakami który cokolwiek znaczy w Europie. Właśnie to Barca się uparła na Firminow i inne dzieciaki co mają świat zmienić. Nie nie zmienia. Potrzebują doświadczonych obok siebie by się rozwijać. Patrz Balde, nie ma Alby nie ma chłopa.
0
@Saviola88 nikogo nie zmylił. Kompletnie nie miał wpływu na akcje, tu piłkarze Barcy też musieli się ustawić pod tego co był na spalonym. Więc brał udział w akcji
0
@Zoker no u nas gwizdneli, też byłeś wtedy taki mądry?
0
@Emhyr A jaka ma Deco?
0
Ta bramka to patologia jakaś, dużo osób tu pytało jak sobie poradzi Pena, no i sobie nie poradził. Oprócz tego to spalony wg. LL
0
@Emhyr Do czasu najważniejszego, czyli wyjście z grupy LM nic nie zrobi.
0
@tristan87 Tak za to
1
@Emhyr no za karate na Lewym. To czerwień 100%
1
@Roobo a jo, teraz załapałem. Thx