tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zgiru Jo City się wywinie jak zwykle
0
@Stagiryta Nawałka miał piłkarzy, Lewego, Milika w formie, Grosika itd. Zobacz na dzisiejszy skład, ja znam 3 piłkarzy, a ze znam nie znaczy ze dobzi są.
2
no i Polski Pep wielkie G. Dał. No ale Lewy bez formy to cala reprezentacja nie ma pół piłkarza co coś może dać. Remis w sumie szczęśliwy bo to Czesi sumaryczni mieli lepsze sytuacje. Lewy koniec kariery, my będziemy mieć lata posuchy bo tu nic nie widać by coś z tego było.
0
To co o naszych można powiedzieć. No ze chcą, walczą, ale umiejętności ni ma.
0
@kamiVeB sędzia międzynarodowy z miliardem spotkań, stwierdził na podstawie regulaminu. BO TAK
2
Jak tak człowiek patrzy na nazwiska w naszej kadrze. To nowej epoki jeszcze nie ma, będzie kilka lat posuchy. Trzeba zaakceptować i tyle
1
Nic tak nie cieszy jak porażka Medvedeva. Nie oglądałem, odpalał się wyzywając wszystkich dookoła?
15
Nie rozumiem tej wiecznej nagonki prasy na Lewego. Dziwne ze jeszcze mu się chce grać dla Polski. Wszystko co robi to źle.
4
@HighestInTheRoom pieczarki.
0
@okiemtypera_lucaxx95 a w czym Xavi blokuję potencjał Yamala?
0
@MOLESTA A w zyciu gdzie Perez. Nie mozliwe
1
@michal26 żenujące. Nawet widownia go wygwizdala. Pewnie siano
0
@Zoker tylko u nas Hołownia w postaci moderatora. Mówi sobie " a jeb.. to, niech się wyzywaja"
4
@michal26 jedno jest pewne jest ciekawie. Tylko schody się zaczną jak trzeba będzie ustawy wdrażać, zmiany, pomysły itd
1
@MesQueUnClub_87 ten intelekt prosty dał im mandat. A ty co ze swoim osiągnąłeś?
0
@Simone wart tyle za ile Grie odszedł, nic więcej
2
@dominikeh skoro dają 80 to masz vdsl. Dobrze to działa, chyba że jest na granicy odległości. Bierz kabel.
0
@Zoker No to chyba nie widziałes. 10 z 18 osób zagłosowało na Witek na vicemarszałka.
1
@Zoker no to mi odpowiedz, dlaczego PIS głosuje na Konfe a Konfa na PIS? No przeciez tak sie nienawidza, nie ma układów, Konfa nigdy nie wejdzie, blablabla itd.
4
@Destroyer_of_Worlds najlepsze że wpierw Braun wychodzi, objezdza Witek, w ciekawy i mądry sposób. A później 60% konfy głosuje za nią. Cała kampania jazda po PiS. A później i tak na siebie głosują. Ot taka ciekawostka.
2
@Emhyr akurat tu lewy naprawdę wszystko zrobił jak należy, przyjął bardzo trudna piłkę oraz od razu uderzył i uderzył dobrze. B dobrze obronił to bramkarz
0
@Messibestplayerintheworld pewnie wyląduje w city.
1
@DonMatteo901 i wszyscy hasła"555555"
0
@Ojciec5tkidzieci No i juz jest na czarnej liscie u Kaczora
3
E tam buc z niego i tyle. :D Kabaret ze musi sie z tego tlumaczyc
0
@kiper09 w zyciu. Kazdy projekt beda głosowac jako wstrzymujacy
10
Kreatywność internetu nie zna granic :)
0
@partymaker A gdzie ty widzisz tu uczepienie sie TS? Pisze broni to co musi, a nic ponad, porównujac jego forme z poprzednim genialnym sezonem. Tyle, wyluzuj, bo ci zyłak pęknie. Ba nigdzie nie napisałem ze on winien bramki, bramek w ogole.
0
@Bartas7VeB W ;poprzednim sezonie jakos by pilka trafilna w nogi, w tym sezonie to poprzedni TS. Nie mozna go winic za bramki, ale tez nic ponad to nie broni.
1
@koksik2700 Rozumiem ze w poprzedniej ustawie nie byla suwerenna.