0

@arasz1819 nie, w dupie je mam. Po prostu Koeman to najsłabszy trener jakiego w Barcy widziałem.

6

@arasz1819 piłeś, nie pisz.

0

@Essos po kontuzji nie dojeżdża na razie

0

Głardiola wkurzony. Złe lagi na Lewego

0

@MarioVeB! Chciałbym w to wierzyć.

0

@tristan87 nie ma lewego nie ma zabawy. Ale jazda tylko po nim. To gdzie są młodzi zatem

0

@Criss18Barca a ktoś to w ogóle jeszcze je?

7

@MarioVeB! Polityczne gówno. Wrzuca na mamę, babkę, dzieci. Nic to nie zmieni.

0

O ho jest szaman. A Cou to czy czasem później nie miał drugiej operacji?

1

@kanver_ Jesli mamy zarobic to czemu nie? Jedzie na szybkosci i czesto dobrym dryblingu, ale reszta mocno w dół. Nie wiem moze kwestia mentalna

0

@Emhyr to jest ten mental. Ogórki z Mołdawi potrafią grać w piłkę. Trzeba się liczyć

1

@KamQiX mentalnie może tak, ale fizycznie to nic nie wiadomo

1

@LM10GOAT Pewnie podstawione, wiedzieli z góry, że nie zapłaca. Pewnie by Tebasowi morde zamknąć na chwile.

2

@Michu94 Spokojnie, znajda w końcu. Może na Linkedin niech szukaja.

1

@Martwy I na dole niech dopisza.
PS. Gavi mordko, dzwoń do Wirtza kto go operował, leczył. Uciekaj od Szamanów z Hiszpani

3

@TR3YWAY Dokładnie to samo bym mu powiedział. W życiu patrze mocno na statystyki, a statystyki naszych szamanów sa fatalne po takich kontuzjach.

6

@jacob345 Tylko po remisie Xavciego nie zapomnij go zjebać, ze gra wielkie G i Oriol biega

6

Głowa do góry. Historia Wirtza, jego wieku bardzo podobna. Nie było chłopa 9 miesiecy prawie. Gra teraz świetnie. Ale to sztab Niemiecki, któremu bardziej ufam nie wiem czemu

https://www.transfermarkt.pl/florian-wirtz/verletzungen/spieler/598577

0

@mrboom Mi chodzi o czasy Probierza.

1

@Xpert77 Z naszym sztabem on wróci na czas, ale szybko powróci do nich.

3



Tylu kur fachowców, a Mołdawii nie potrafili pokonać. Żenujące i nic tego remisu nie usprawiedliwia, nic

1

No to teraz czas na szybka operacje gdzies tam w Estonii czy tam Finlandii u słynnego doktora co Fatiego i Dembele po 2 razy operował. Fachowiec.

1

@Albatros nie może. Ale piłkarz może

1

@bari_94 Z całym szacunkiem, ale nadal wątpie byś robił tyle co zawodowcy. Raczej inna intensywność

1

@NoziX1 grasz tyle i trenujesz co zawodowcy?

0

@Pedri16Future Madryt się cieszy. Dlaczego on miałby odejść.

0

@Peciak To już wolę Łysego. Ten Torre to nawet 5 minut w Gironie nie gra, taki wielki gówno talent. A ty ile meczy widziałeś Torre? Bo chyba ciężko o to od 1,5 roku co? No chyba że dla ciebie 3liga to wyrocznia

0

@Messibestplayerintheworld to była ironia. Bardziej wkurw. Na Fifę, uefe za wymyślanie miliarda gówno meczów

0

@sonek I grać o ligę Europy.

3

@Cule1234 spokojnie UEFA za takie kontuzje płaci. Mnogosc meczy nic nie zmienia dostanie Barca z 100tys euro zadośćuczynienia, a Tebas i tak nikogo nie pozwoli zarejestrować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?