tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 nie, w dupie je mam. Po prostu Koeman to najsłabszy trener jakiego w Barcy widziałem.
6
@arasz1819 piłeś, nie pisz.
0
@Essos po kontuzji nie dojeżdża na razie
0
Głardiola wkurzony. Złe lagi na Lewego
0
@MarioVeB! Chciałbym w to wierzyć.
0
@tristan87 nie ma lewego nie ma zabawy. Ale jazda tylko po nim. To gdzie są młodzi zatem
0
@Criss18Barca a ktoś to w ogóle jeszcze je?
7
@MarioVeB! Polityczne gówno. Wrzuca na mamę, babkę, dzieci. Nic to nie zmieni.
0
O ho jest szaman. A Cou to czy czasem później nie miał drugiej operacji?
1
@kanver_ Jesli mamy zarobic to czemu nie? Jedzie na szybkosci i czesto dobrym dryblingu, ale reszta mocno w dół. Nie wiem moze kwestia mentalna
0
@Emhyr to jest ten mental. Ogórki z Mołdawi potrafią grać w piłkę. Trzeba się liczyć
1
@KamQiX mentalnie może tak, ale fizycznie to nic nie wiadomo
1
@LM10GOAT Pewnie podstawione, wiedzieli z góry, że nie zapłaca. Pewnie by Tebasowi morde zamknąć na chwile.
2
@Michu94 Spokojnie, znajda w końcu. Może na Linkedin niech szukaja.
1
@Martwy I na dole niech dopisza.
PS. Gavi mordko, dzwoń do Wirtza kto go operował, leczył. Uciekaj od Szamanów z Hiszpani
3
@TR3YWAY Dokładnie to samo bym mu powiedział. W życiu patrze mocno na statystyki, a statystyki naszych szamanów sa fatalne po takich kontuzjach.
6
@jacob345 Tylko po remisie Xavciego nie zapomnij go zjebać, ze gra wielkie G i Oriol biega
6
Głowa do góry. Historia Wirtza, jego wieku bardzo podobna. Nie było chłopa 9 miesiecy prawie. Gra teraz świetnie. Ale to sztab Niemiecki, któremu bardziej ufam nie wiem czemu
https://www.transfermarkt.pl/florian-wirtz/verletzungen/spieler/598577
0
@mrboom Mi chodzi o czasy Probierza.
1
@Xpert77 Z naszym sztabem on wróci na czas, ale szybko powróci do nich.
3
Tylu kur fachowców, a Mołdawii nie potrafili pokonać. Żenujące i nic tego remisu nie usprawiedliwia, nic
1
No to teraz czas na szybka operacje gdzies tam w Estonii czy tam Finlandii u słynnego doktora co Fatiego i Dembele po 2 razy operował. Fachowiec.
1
@Albatros nie może. Ale piłkarz może
1
@bari_94 Z całym szacunkiem, ale nadal wątpie byś robił tyle co zawodowcy. Raczej inna intensywność
1
@NoziX1 grasz tyle i trenujesz co zawodowcy?
0
@Pedri16Future Madryt się cieszy. Dlaczego on miałby odejść.
0
@Peciak To już wolę Łysego. Ten Torre to nawet 5 minut w Gironie nie gra, taki wielki gówno talent. A ty ile meczy widziałeś Torre? Bo chyba ciężko o to od 1,5 roku co? No chyba że dla ciebie 3liga to wyrocznia
0
@Messibestplayerintheworld to była ironia. Bardziej wkurw. Na Fifę, uefe za wymyślanie miliarda gówno meczów
0
@sonek I grać o ligę Europy.
3
@Cule1234 spokojnie UEFA za takie kontuzje płaci. Mnogosc meczy nic nie zmienia dostanie Barca z 100tys euro zadośćuczynienia, a Tebas i tak nikogo nie pozwoli zarejestrować