tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi to idioci, nie ma co tego komentować
0
Co się stało z pressingiem w tym sezonie to ja nie wiem. Tzn. Od wygrania ligi. Nagle zapomnieli o presingu. Trochę to dziwne. Bo można i trzeba krytykować Xaviego. Ale poprzednie sezony ten presingu naprawdę fajnie wyglądał
0
@FioletoweOczy zapomniałeś dopisać hehe na końcu hehe
0
@FCB24 a czemu mieli go nie chwalić?
1
Szybkie 4-0 i do ciągniemy wynik do końca
0
@SeWo77 to co ma bronić, broni. Pena nic nie broni, bramka z Vayecano patologia
0
@AlwaysBlaugrana nie ma co bronić. Naprawdę słabo dzieciak wygląda. Musi chyba trochę pokory nabrać i powalczyć
0
@Bartas7VeB no w reprezentacji Urugwaj, Araujo na prawej zagrał naprawdę świetnie
6
@AlwaysBlaugrana bo obecnie jest w bardzo słabej formie.
2
Najlepszy możliwy skład obecnie. Czy to coś zmieni? Ten Pena placek martwi, bo ja nie wiem czy on cokolwiek obroni
1
@_barti ok, ale pracujecie jak każdy do 65 roku. Erytura ta same zasady co każdy, bez dodatków, niby chorobowych wymysłów by je podbić itd
0
@ViscaelBarca2007 napisze to jeszcze raz, mój szyderczy komentarz jest tylko by czasem z chłodna głowa podchodzić do dzieci. Dla LA bamby tam są sami Mesi, Iniesty itd.
0
@ViscaelBarca2007 bardziej się odnoszę do wiecznego jarania się jakto same talenty u nas.
0
LA masia, kopalnia talentów.
3
@Kitek1640 Przy pbecnym deficycie w BGT na 2024 to obnizyc podatki nie za bardzo jest jak.
0
@Comentateiro Ferran - Lewy - Rafa / to twoim zdaniem wyglada b. dobrze? Żartujesz?
0
@sendesara a zerknij jak np. Emery trenował Seville, Aston Ville itd. A jak mu szło w Osg, Arsenal. To inny swiat i dla piłkarzy i dla trenera
0
@arasz1819 ona wyznaje zasadę Bóg, honor, ojczyzna
1
Ale Girona ma farta. Powinni ten mecz przegrywać, ale grają zazwyczaj efektywnie w drugich polowach. No ciekawe jak się to skończy
0
No optymizm trzeba przyznać olbrzymi. W sumie nie wiem czemu. Ale żyjemy dalej
0
@Barcasub oczywiście że nie. Nie ma Boga. To jak może być dla mnie najważniejszy
0
@Barcasub Dla ciebie może tak jest.
1
@Ojciec5tkidzieci rozumiem że za dwa tygodnie ich pracy, zapłacimy odprawy itd? Bo chyba ministrowie mają w Ch.. Dodatków, a później odpraw?
0
@LaLigaPD no byłoby to trochę dziwne, ale jeśli zostanie no to chyba dobrze dla nas
0
@marcin62 Jaka to jego wina, ze dziennikarze gówno wiedza.
0
@Iniesta997 Czy ja wiem czy go bronia. Bardziej patrza, że nie ma nikogo na teraz za niego. Wrzucanie trenera dla tylko zmiany to moze byc gwóźdź do trumny.
1
@Antimadridista_WR Daj mi voucher do Galerii jakiejś, mało siana, wiec nic ciekawego nie kupisz.
3
@ShawnC Zerknij na sklad za czasow Valverde w ofensywie vs obecny skład. Kur. ludzie ja rozumiem krytyke, ale to jest śmieszne co porównujecie. Wcale ta nasza paka to nie jest paka piłkarzy z szansa na cokolwiek w Europie, nie na taka padake co graja, ale w ofensywie jest mocno średnio
Lewy - 35 lat, bez formy
Rafa - sami oceńcie, podobno kiedys kogos przedryblował, zobaczcie ze do kadry sie nie dostawał nawet, ostatnio po kontuzjach powołany i grał padake
Ferran - :) Tylko to zostawie
Felix - AM słabo, Chelsea słabo, u nas ... słabo
Najlepszy ofensywnie piłkarz jesli chodzi o wizual to 16-latek. Na efekty trzeba czekac bo 16 lat.
Co wy chcecie po takiej kadrze z przodu?
1
@tristan87 Czekam tylko na to słynne spotkanie integracyjne, obiadek. Po nim zawsze jest jeszcze gorzej :D
0
No to TS w składzie brak. To nasz arcymistrz Pena pogrąży Xaviego.