1

@adi7adi8 o to nie wiedziałem

0

@AlexDark00 oglądałem przed transferem Rafę i pisałem że nie mam pojęcia czemu my to chcemy, w 100% u nas identyczny. Roque jest drewniany, tak ja go kojarzę po kilku meczach, nie mówię tych po kontuzji. Szału nie będzie

6



Rss wcale nie bez szans na 4 miejsce. My to raczej zacznijmy się martwić o wejście do lm a nie walkę o majstra

0

@michal26 to nie Cancelo na lewej był problemem. A kompletny brak połączenia pomoc - obrona. Kryminalne bramki Girony

0

@noface proste. Mieliśmy swoje sytuację, nie wykorzystaliśmy itd.

0

@Don Lucas Koeman to by tu 5-0 wyłapał. Przestańcie porównywać tego placka do kogokolwiek

0

@pacior95 jeszcze się zdziwisz jak Brazylijczyk okaże się flopem.

7

Liga jest skończona. Cała runda rewanzowa to z pierwsza 6-tKa wyjazdy. Zresztą z taką grą defensywna. Wróćmy do meczu z am. W 92 minucie am miało patelnie na remis i kompletnie inaczej byłby mecz komentowany. Xavi kompletnie zgubił balans zespołu który ma robotę w obronie do zrobienia. Fatalnie wygląda gra pomoc-obrona. Zero komunikacji, zrozumienia, przekazywania krycia.

0

Komentarz usunięty

5

Koleś stał sobie i czekał 3 dni jak mu wrzuca. To co odpierdala w kryciu Barca to kryminał. Nikt obok niego nie stał to jest kurwa kpina a stał tam wieczność

9

Laporta rozmyśla już jak zdobywa lm

0

Fdj w obronie dziś kryminał. Kompletnie ja olewa.

0

Girona wbije tu na 3-1 i 4-1

0

Zdjąć tego Rafinie, ani w obronie, ani w ofensywie. Beznadziejny jest koleś

0

@partymaker lvp ma klopa. To inny wymiar.

1

Jeszcze jedno, widzi ktoś tu defensywnego pomocnika? Bo ja tu widzę 6 atakujących. Co jest komiczne

0

@kondzik47 przypomnij mi jakiś tytuł United? My chociaż jeszcze coś wygrywamy

2

Czekajcie Lapcio coś wspominał że my niby po lm idziemy :)

0

@michal26 całkowicie inna rolę ma w Gironie i gra każdy mecz co jest kluczowe

4

Barcelona jest gównianie taktycznie ustawiona. Gównianie. To co czasem Rafa robi jak zostawia piłkarza, tu nie ma zespołu jeśli chodzi o defensywny aspekt zespołowy. To nie były genialne akcje Girony, a po prostu fatalne ustawianie się zespole w defensywie.

0

@Mixtape tu nie tyle obrona winna. Tu nie ma krycia przecież oni pobiegli w dwóch całe boisko.

2

Żenujący występ naszych. Żenujący. Kilometry miejsca, zero krycia, akcja za akcja kilometry miejsca. Kalka gówna jak z Porto, kilometry miejsc.

1

Mam wrażenie że 1 piłkarz Girony wystarczy a i tak zagrożenie będzie. Gównianie wygląda pewność obrony. Nie ma jej

3

Żenada. W jak prosty sposób oni sobie poszli. Dwa podania

0

@Emhyr tu symulka była. Tzn uderzenie było, ale jednak więcej teatru

1

@LM10GOAT strasznie nam przykro.

2

@RosjaninBut kościoły burzyć i stawiać wiatraki, a nie zieleninę usuwać. Tyle tych kościołów najeb. Że spokojnie wierni się zmieszczą.

3

@PatrykBarca no bo trzeba przyznać że wszędzie gdzie szedł robił robotę. Nie dziwne ze go chcieli w Barcie. Pytanie czemu się tak męczy w bm.

1

@cris27 i jakoś nikt go nie wyzywa jak Xaviego u nas.

0

@DonMatteo901 wypadło mu 3 piłkarzy i zespół już nie taki wielki. Chociaż ciężko jest utrzymać wyniki sezon po sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?