tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 o to nie wiedziałem
0
@AlexDark00 oglądałem przed transferem Rafę i pisałem że nie mam pojęcia czemu my to chcemy, w 100% u nas identyczny. Roque jest drewniany, tak ja go kojarzę po kilku meczach, nie mówię tych po kontuzji. Szału nie będzie
6
Rss wcale nie bez szans na 4 miejsce. My to raczej zacznijmy się martwić o wejście do lm a nie walkę o majstra
0
@michal26 to nie Cancelo na lewej był problemem. A kompletny brak połączenia pomoc - obrona. Kryminalne bramki Girony
0
@noface proste. Mieliśmy swoje sytuację, nie wykorzystaliśmy itd.
0
@Don Lucas Koeman to by tu 5-0 wyłapał. Przestańcie porównywać tego placka do kogokolwiek
0
@pacior95 jeszcze się zdziwisz jak Brazylijczyk okaże się flopem.
7
Liga jest skończona. Cała runda rewanzowa to z pierwsza 6-tKa wyjazdy. Zresztą z taką grą defensywna. Wróćmy do meczu z am. W 92 minucie am miało patelnie na remis i kompletnie inaczej byłby mecz komentowany. Xavi kompletnie zgubił balans zespołu który ma robotę w obronie do zrobienia. Fatalnie wygląda gra pomoc-obrona. Zero komunikacji, zrozumienia, przekazywania krycia.
0
Komentarz usunięty
5
Koleś stał sobie i czekał 3 dni jak mu wrzuca. To co odpierdala w kryciu Barca to kryminał. Nikt obok niego nie stał to jest kurwa kpina a stał tam wieczność
9
Laporta rozmyśla już jak zdobywa lm
0
Fdj w obronie dziś kryminał. Kompletnie ja olewa.
0
Girona wbije tu na 3-1 i 4-1
0
Zdjąć tego Rafinie, ani w obronie, ani w ofensywie. Beznadziejny jest koleś
0
@partymaker lvp ma klopa. To inny wymiar.
1
Jeszcze jedno, widzi ktoś tu defensywnego pomocnika? Bo ja tu widzę 6 atakujących. Co jest komiczne
0
@kondzik47 przypomnij mi jakiś tytuł United? My chociaż jeszcze coś wygrywamy
2
Czekajcie Lapcio coś wspominał że my niby po lm idziemy :)
0
@michal26 całkowicie inna rolę ma w Gironie i gra każdy mecz co jest kluczowe
4
Barcelona jest gównianie taktycznie ustawiona. Gównianie. To co czasem Rafa robi jak zostawia piłkarza, tu nie ma zespołu jeśli chodzi o defensywny aspekt zespołowy. To nie były genialne akcje Girony, a po prostu fatalne ustawianie się zespole w defensywie.
0
@Mixtape tu nie tyle obrona winna. Tu nie ma krycia przecież oni pobiegli w dwóch całe boisko.
2
Żenujący występ naszych. Żenujący. Kilometry miejsca, zero krycia, akcja za akcja kilometry miejsca. Kalka gówna jak z Porto, kilometry miejsc.
1
Mam wrażenie że 1 piłkarz Girony wystarczy a i tak zagrożenie będzie. Gównianie wygląda pewność obrony. Nie ma jej
3
Żenada. W jak prosty sposób oni sobie poszli. Dwa podania
0
@Emhyr tu symulka była. Tzn uderzenie było, ale jednak więcej teatru
1
@LM10GOAT strasznie nam przykro.
2
@RosjaninBut kościoły burzyć i stawiać wiatraki, a nie zieleninę usuwać. Tyle tych kościołów najeb. Że spokojnie wierni się zmieszczą.
3
@PatrykBarca no bo trzeba przyznać że wszędzie gdzie szedł robił robotę. Nie dziwne ze go chcieli w Barcie. Pytanie czemu się tak męczy w bm.
1
@cris27 i jakoś nikt go nie wyzywa jak Xaviego u nas.
0
@DonMatteo901 wypadło mu 3 piłkarzy i zespół już nie taki wielki. Chociaż ciężko jest utrzymać wyniki sezon po sezonie.