1

Nie chce mi się tego oglądać. Jest to kur patologia ze piłkarze z takimi umiejętnościami, wiecznie złe piłkę przyjmują. Kur każdy, na każdej pozycji.

1

Cud trafili. To teraz czas na cofnięcie się no bo o 2 bramki to za duże wymagania

2

Podsumowujac:
- Balde robi wszystko źle, ma dużo czasu, a te jego podania to albo za daleko, albo pod nogi, albo w nogi. Kur patrzeć na tego dzieciaka nie mogę tak mnie wkur.
- Rafa i Felix są do zmiany, ogólnie cala trojka napastników to mam wrażenie ze się kur. wręcz nienawidzi.
- Cały czas jesteśmy elektryczni, jakieś głupie straty, odbijanie się pilki, zero tu trzymania pilki, kontroli.

1

@Rewolucja123 ani to szybkości, a ni dryblingu. Marnie

0

Znowu męczenie będzie w pomocy. Na 3 pomocników średnio wyglądamy

2



A my i tak będziemy krwawić

2

Ale Bilbao ciśnie Madryt. No ale nadal 0-0

0

@Kgorecki2500 Na razie to nie wiemy czy to prawda

4

@Ojciec5tkidzieci Jakoś tak zdrowy był do głosowania nad wotum Morawieckiego. Na drugi dzień nagle nowotwór. No nie wiem

1

A to niby Lucho wielki trener, a gówno zrobił

3

@culeson pójdę na skróty. Daj info jakie akcje kupować w co inwestować. Widzę że mamy geniusza na LA bambie to szkoda zmarnować potencjał.

0

@Kgorecki2500 neutralnie? Kiedy, jeszcze nie rządzili i każdy wpis źle

0

@Kgorecki2500 nie masz innych problemów? Realy nazwa ci Kur. Juz przeszkadza? Ogólnie rozumiem że wszystko ciebie boli bo tak jest. Ale zaczyna to już iść w skale hejtu.

2

@Hellrider zmiana oczywiście bardzo dobra. Ale koszt 7 baniek? Aż tyle dzieciaków dzwoni na tą infolinię?!

0

Pitolenie Laporty v200. Sprzedać 49% pod inwestora i budować o kasę. Bez tego będzie wieczne pitolenie dna, dźwignie z których i tak firmy nie płacą i wieczne pośmiewisko w Europie. Ile lat jeszcze Kur. Można.

0

@tristan87 widać gówniana atmosferę. W sumie to trochę się zaczęło od przyjścia Deco.

6

@cules100pro to już wiesz jest zasada najważniejsze zmienić. Chyba Setiena nie pamiętają jak na siłę poszła zmiana.

0

Te ostatnie tygodnie wypowiedzi Xaviego trochę przypominają mi czasy Koemana. Takie trochę pod zwolnienie, chyba chłop ma dość.

0

@panczo md nic takiego ie napisało

0

@Kgorecki2500 no że to głupota

1

@SkN kto stawia kurs 1.17?

1

@SinMistico Bez wynalazków. Błagam, Blanc really?

0

@borys27 Chodzi mi o komentarz ze w pare minut. Zagrał od 70 minuty. Pierwsze co zrobil i najważniejsze to 91 minuta.

5

@Comentateiro Tydzien temu drze ryja w sejmie. Po braku akceptacji rzadu Morawieckiego, nagle krytyczny stan, rak. Kur. zaraził się niczym jelitówke wychodzi.

5



Najlepsze źródło. Więc jak jakiś dziennikarzyna tier milion napisze ze go zwolnią itd to nic nie wiadomo. Pewnie w czwartek sobie pogadają.

0

@HighestInTheRoom daj link. Jakoś nie wierze. Czy aby na pewno MD to napisało

0

@Worny Chyba o to chodzi prawda? No taka prawda

1

@Roobo Prawda, Cancelo nie wiem na co czeka, wszystko przyjmij 3 dni pomysł. Zero schematów, nie wiem o co biega w tym zespole.

0



Liczyłem ze jednak powie, że nie ma już wpływu na zespół stracił kontrole itd. Niestety.

0

@oper21 tu problem jest całego zespołu. Wjeżdżają w nas w każdym meczu 2 podaniami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?