tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chce mi się tego oglądać. Jest to kur patologia ze piłkarze z takimi umiejętnościami, wiecznie złe piłkę przyjmują. Kur każdy, na każdej pozycji.
1
Cud trafili. To teraz czas na cofnięcie się no bo o 2 bramki to za duże wymagania
2
Podsumowujac:
- Balde robi wszystko źle, ma dużo czasu, a te jego podania to albo za daleko, albo pod nogi, albo w nogi. Kur patrzeć na tego dzieciaka nie mogę tak mnie wkur.
- Rafa i Felix są do zmiany, ogólnie cala trojka napastników to mam wrażenie ze się kur. wręcz nienawidzi.
- Cały czas jesteśmy elektryczni, jakieś głupie straty, odbijanie się pilki, zero tu trzymania pilki, kontroli.
1
@Rewolucja123 ani to szybkości, a ni dryblingu. Marnie
0
Znowu męczenie będzie w pomocy. Na 3 pomocników średnio wyglądamy
2
A my i tak będziemy krwawić
2
Ale Bilbao ciśnie Madryt. No ale nadal 0-0
0
@Kgorecki2500 Na razie to nie wiemy czy to prawda
4
@Ojciec5tkidzieci Jakoś tak zdrowy był do głosowania nad wotum Morawieckiego. Na drugi dzień nagle nowotwór. No nie wiem
1
A to niby Lucho wielki trener, a gówno zrobił
3
@culeson pójdę na skróty. Daj info jakie akcje kupować w co inwestować. Widzę że mamy geniusza na LA bambie to szkoda zmarnować potencjał.
0
@Kgorecki2500 neutralnie? Kiedy, jeszcze nie rządzili i każdy wpis źle
0
@Kgorecki2500 nie masz innych problemów? Realy nazwa ci Kur. Juz przeszkadza? Ogólnie rozumiem że wszystko ciebie boli bo tak jest. Ale zaczyna to już iść w skale hejtu.
2
@Hellrider zmiana oczywiście bardzo dobra. Ale koszt 7 baniek? Aż tyle dzieciaków dzwoni na tą infolinię?!
0
Pitolenie Laporty v200. Sprzedać 49% pod inwestora i budować o kasę. Bez tego będzie wieczne pitolenie dna, dźwignie z których i tak firmy nie płacą i wieczne pośmiewisko w Europie. Ile lat jeszcze Kur. Można.
0
@tristan87 widać gówniana atmosferę. W sumie to trochę się zaczęło od przyjścia Deco.
6
@cules100pro to już wiesz jest zasada najważniejsze zmienić. Chyba Setiena nie pamiętają jak na siłę poszła zmiana.
0
Te ostatnie tygodnie wypowiedzi Xaviego trochę przypominają mi czasy Koemana. Takie trochę pod zwolnienie, chyba chłop ma dość.
0
@panczo md nic takiego ie napisało
0
@Kgorecki2500 no że to głupota
1
@SkN kto stawia kurs 1.17?
1
@SinMistico Bez wynalazków. Błagam, Blanc really?
0
@borys27 Chodzi mi o komentarz ze w pare minut. Zagrał od 70 minuty. Pierwsze co zrobil i najważniejsze to 91 minuta.
5
@Comentateiro Tydzien temu drze ryja w sejmie. Po braku akceptacji rzadu Morawieckiego, nagle krytyczny stan, rak. Kur. zaraził się niczym jelitówke wychodzi.
5
Najlepsze źródło. Więc jak jakiś dziennikarzyna tier milion napisze ze go zwolnią itd to nic nie wiadomo. Pewnie w czwartek sobie pogadają.
0
@HighestInTheRoom daj link. Jakoś nie wierze. Czy aby na pewno MD to napisało
0
@Worny Chyba o to chodzi prawda? No taka prawda
1
@Roobo Prawda, Cancelo nie wiem na co czeka, wszystko przyjmij 3 dni pomysł. Zero schematów, nie wiem o co biega w tym zespole.
0
Liczyłem ze jednak powie, że nie ma już wpływu na zespół stracił kontrole itd. Niestety.
0
@oper21 tu problem jest całego zespołu. Wjeżdżają w nas w każdym meczu 2 podaniami.