La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 507 Culés

0

Znowu męczenie będzie w pomocy. Na 3 pomocników średnio wyglądamy

0

@tbas tylko kogo dać jako 4tego? :/ Fermin?

1

@tbas Pora odejść od tej trójki w środku pola i wrócić do czwórki z zeszłego sezonu. Nie wiem czemu porzucił to Xavi, bo jeszcze na początku sezonu graliśmy czwórką, dopiero po transferze Joao Felixa i Cancelo przeszliśmy na trzech.

0

@tbas Tylko my obecnie nie mamy tego 4. Gavi byłby idealny. Fermin wygląda jak kalafior. A Oriol to najlepiej jakby sięnje podniósł z ławki.

0

@Rewolucja123 może dlatego że na 4 pomocników nie potrafiliśmy sobie stworzyć okazji strzeleckich? Przecież co mecz wrzucał potem Ferrana, Abde i Ansu żeby ratować wynik

0

@AlwaysBlaugrana Ale nie traciliśmy wówczas tylu goli. Drużynę buduje się od tyłu, to nam dało w zeszłym sezonie sukces i na tym powinniśmy budować strukturę.

0

@Rewolucja123 i nic nie strzelaliśmy. Mieliśmy niemal zerową kreację z przodu. To nie jest Stoke City żeby grać głównie w defensywnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?