tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 on się chyba sam chce zwolnić
3
Hihi wiedziałem że Sergi Roberto się pojawi. Walnie dziś gola i złapie kontuzje na 3 miesiące
0
@Qba2312 a napiszesz pkt. Co nowy pakt zawiera. Bo rozumiem że teraz będziemy mieć 3 murzynów na chacie prawda?
1
@aleksandrowielki a ludzie praworządność mają w dupie.
2
@marcin62 on ledwo dyszy
0
@tomek8756 brak praworządności nagle szkodzi. Dziwne
0
@Kapitan hawk mówisz o Braunie?
0
@Pawlak1992 Ja ci nie karze sie przejmować. Rozumiem, ze jestes typem człowieka dali 500+, mam gótowke jest zajeb. A że nominalna inflacja w ostatnich latach 50%, nie istotne.
1
@Taki_ktos Rozumiem, ze prawnik jesteś.
4
@Pawlak1992 Widac ze nie rozumiesz jak Państwo działa.
0
@qbuteq Manzano mamy karny dla Barcy,
Jebac to gramy dalej
4
@Taki_ktos Skad wiesz ze to bezprawnie? Bo PIS tak twierdzi? Jakis Sąd to potwierdził?
16
@Pawlak1992 tylko ze placisz za to obrzydliwe gówno z podatków ogromne pieniadze.
1
@jacobFCB czy dyktatura nowa to się przekonamy. Ale na pewno dyktatury bez siły nigdy się nie pozbędziesz. Zamykać w pizdu wszystko, dla mnie TVP to w ogóle może przestać istnieć
2
@Gall Niech ułaskawia, pójdzie i on po swojej kadencji pod Trybunał.
2
@Rhaan Jeb. to . Wazne ze ida siedziec.
8
https://x.com/tw_wolfgang/status/1737408419903004735
Nareszcie. Zamykać. Ktos powie ze PO to te same złodzieje. PIS miał 8 lat na tych złodziei. A teraz zobaczymy ilu sie znajdzie w PIS za ostatnie 8 lat. Bedzie tu tona wałów. Tona. Juz widac ucieczki na L4 itd.
1
@Krzysztof1987 Obyś sie nie zdziwił.
0
@Krzysztof1987 no nie wiem czy to prezent SŁUCHAC. "LEWANDOWSKI nie niestety znowu sprdl" " Gol dla Almeryji"
1
@Albatros bo to jedyne miejsce w którym oni są pokazywani jako cudowna partia. Trochę naród się zdziwi jak propaganda zniknie. Jak aferki nagle wszystkie zaczną być w TVP pokazywane.
4
@Ptasior oni sami się zreflektowali, że wyszli na hipokrytow. Pewnie liczyli że Peło Policja na nich wjedzie jakimś szturmem by idiotom później mówić jacy źli
0
@Jakchcesz Braun chroni krzyża. A że dodatkowo z nazistami sobie gada to historycznie przecież wiesz, to żydzi nas mordowali nie naziści. To takie narodowosciowe, patriotyczne
0
@Emhyr najlepsze że to najlepsze źródło Barcy. Więc zarząd chyba naprawdę buja w obłokach.
0
@Rewolucja123 może w ogóle niech gra po 15 minut. Nasz sztab medyczny ile już razy udowodnił ze okres przygotowawczy po kontyzjach to kupa.
0
@hayek jak widzę Balde to nóż w kieszeni mi się otwiera.
0
@Barcasub kto ma sztab medyczny ala NFZ
0
@Rewolucja123 o jakim zajechani kto pisze? Chłopak nie gra 90 minut i zagrał ile 4 mecze?
1
No i z kontuzji Pedriego, niegroźnej, po ciosie z dwutygidniiwej przerwy robi się już prawie miesiąc. Kto da więcej u dziennikarzy :)
0
@Rewolucja123 całkiem ciekawy ale nierealny w głowie Xaviego
9
@abram3k dobrze ze mamy lepszych