0

@Rewolucja123 on się chyba sam chce zwolnić

3

Hihi wiedziałem że Sergi Roberto się pojawi. Walnie dziś gola i złapie kontuzje na 3 miesiące

0

@Qba2312 a napiszesz pkt. Co nowy pakt zawiera. Bo rozumiem że teraz będziemy mieć 3 murzynów na chacie prawda?

1

@aleksandrowielki a ludzie praworządność mają w dupie.

2

@marcin62 on ledwo dyszy

0

@tomek8756 brak praworządności nagle szkodzi. Dziwne

0

@Kapitan hawk mówisz o Braunie?

0

@Pawlak1992 Ja ci nie karze sie przejmować. Rozumiem, ze jestes typem człowieka dali 500+, mam gótowke jest zajeb. A że nominalna inflacja w ostatnich latach 50%, nie istotne.

1

@Taki_ktos Rozumiem, ze prawnik jesteś.

4

@Pawlak1992 Widac ze nie rozumiesz jak Państwo działa.

0

@qbuteq Manzano mamy karny dla Barcy,
Jebac to gramy dalej

4

@Taki_ktos Skad wiesz ze to bezprawnie? Bo PIS tak twierdzi? Jakis Sąd to potwierdził?

16

@Pawlak1992 tylko ze placisz za to obrzydliwe gówno z podatków ogromne pieniadze.

1

@jacobFCB czy dyktatura nowa to się przekonamy. Ale na pewno dyktatury bez siły nigdy się nie pozbędziesz. Zamykać w pizdu wszystko, dla mnie TVP to w ogóle może przestać istnieć

2

@Gall Niech ułaskawia, pójdzie i on po swojej kadencji pod Trybunał.

2

@Rhaan Jeb. to . Wazne ze ida siedziec.

8

https://x.com/tw_wolfgang/status/1737408419903004735

Nareszcie. Zamykać. Ktos powie ze PO to te same złodzieje. PIS miał 8 lat na tych złodziei. A teraz zobaczymy ilu sie znajdzie w PIS za ostatnie 8 lat. Bedzie tu tona wałów. Tona. Juz widac ucieczki na L4 itd.

1

@Krzysztof1987 Obyś sie nie zdziwił.

0

@Krzysztof1987 no nie wiem czy to prezent SŁUCHAC. "LEWANDOWSKI nie niestety znowu sprdl" " Gol dla Almeryji"

1

@Albatros bo to jedyne miejsce w którym oni są pokazywani jako cudowna partia. Trochę naród się zdziwi jak propaganda zniknie. Jak aferki nagle wszystkie zaczną być w TVP pokazywane.

4

@Ptasior oni sami się zreflektowali, że wyszli na hipokrytow. Pewnie liczyli że Peło Policja na nich wjedzie jakimś szturmem by idiotom później mówić jacy źli

0

@Jakchcesz Braun chroni krzyża. A że dodatkowo z nazistami sobie gada to historycznie przecież wiesz, to żydzi nas mordowali nie naziści. To takie narodowosciowe, patriotyczne

0

@Emhyr najlepsze że to najlepsze źródło Barcy. Więc zarząd chyba naprawdę buja w obłokach.

0

@Rewolucja123 może w ogóle niech gra po 15 minut. Nasz sztab medyczny ile już razy udowodnił ze okres przygotowawczy po kontyzjach to kupa.

0

@hayek jak widzę Balde to nóż w kieszeni mi się otwiera.

0

@Barcasub kto ma sztab medyczny ala NFZ

0

@Rewolucja123 o jakim zajechani kto pisze? Chłopak nie gra 90 minut i zagrał ile 4 mecze?

1

No i z kontuzji Pedriego, niegroźnej, po ciosie z dwutygidniiwej przerwy robi się już prawie miesiąc. Kto da więcej u dziennikarzy :)

0

@Rewolucja123 całkiem ciekawy ale nierealny w głowie Xaviego

9

@abram3k dobrze ze mamy lepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?