0

@Schoogs Nie chcą naszych? Kur. jakby nam się przydał inwestor. A nie zastanawianie się czy Oriola możemy kupić.

0

@Kondziubarca Do Barcy raczej nie wróci. Pep lubi kupować piłkarzy, a nie wychowywać. No i presja chora u nas. W City latami nie wygrywał LM, czy ktoś go krytykował? U nas remis i wszystkich zwalniaja

1

@Rastafarnianin A moim zdaniem Pep odejdzie po tym sezonie z City.

7

@tristan87 Patrząc po flagach to chyba z Żyda.

2

@blakkudium no przecież nie mogą poczekać, muszą już teraz, dziś podpisać bo w czerwcu nikt już go nie będzie chciał prawda? Prdl jak zawsze każdego piłkarza. Kochamy klub, ale many many many o o.

0

@Montjuic Da się ale nie pseudo-trenerzyna

0

@Barcasub A co mnie UA w Niemczech obchodzi jak ja pisze o Polsce

2

@Barcasub ale o Turasach którzy tam na socjalu jadą od 20 lat nie napiszesz? Nie wiem ile masz lat, zapytaj rodziców to ci opowiedzą czasy komuny, czasy lat 90-tych. Czasy przed UE, jak tu się żyło. Kompletnie młode pokolenie nie docenia standardu obecnego życia. Chcecie tylko zmienić, ale czy na lepsze już nie. Ważne zmienić. UA nam czy chcemy czy nie pomaga i w gospodarce naszej, ale co najważniejsze odseparowuje Ruskich.

1

@Barcasub tak skłamał. Gdzie masz wluczacych UA na ulicach? Ja widzę wszystkich ciężko pracujących. Zasiłków też u nas nie mają kokosów. Inflacja w UE spadła już do 4%. Trzeba przetrzymać cięższe czasy, bo dużo cięższe będą jak Rosja się do zbroi i przejmie UA. Wtedy dopiero powąchasz smak inflacji, a duża część sprdl, bo za Polskę tu nikt walczyć nie będzie z Polakami na czele.

3

@Michu94 I dużo w tym prawdy. Na 5 męczy 1 super. Reszta nie ma chłopa

1

@Kondziubarca Borek pisze, "więcej luzu" to tak jakby Kaczyński powiedział "miłujmy się wszyscy"

0

@marcin62 Przecież kościół chyba zdjął wam post w wigilie. W sekcie zostało powiedziane, lud słucha, co może jeść, pić itd.

7

@RosjaninBut Uwielbiam to prdl. Zapytajcie wojskowych jak te pieniądze co PIS grzeje są marnowane. Jak sprzęt co kupują jest gowniany, albo mogole go nie ma. Te 130mld to marnotrastwo, a nie wydatki. Sąsiad lata helikopterem ratowniczym w marynarce. Kur. z 3 - 1 muszą kleić by latać, o braku części nie mówiąc. A kasa leci cały czas na geriatryczne dodatki po 2,3 kola by nie szli na emeryturki.

0

@Cule1234 to sport, oni na kiblu wymyślają newsy

0

@TR3YWAY ja planuje pierwszy raz na trzeźwo całe święta. Ale nie wiem jak tam u mnie moc postanowienia.

1

@Aragorn33 za taką kasę ja tam miesiąc nocować moge

0

@sintesox oby, my musimy obecnie grać na 4 pomocników. Bo wszyscy nas dojadą

0

Czytam Felix nie przekonuje Xaviego. Dlatego wiecznie gra w pierwszym składzie?

1

@P33ck mógłby wrócić po tym sezonie. Taki last dance

1

@DonCarletto Gabriel Sans.

1

Tak jak mowilem, Barcie czkawka sie odbije uparcie dzialanie w Superlidze, ktora nie powstanie.

2

@eltores znudzi nam się granie między sobą. A nikt inny nie dołączy

0

@LM10GOAT zwróciłeś uwagę że mówię nie o tylko meczu z nocy?

0

@LM10GOAT skrót. Barcy oglądać mi się już nie chce po ostatnim meczu z Almeria. A oglądam każdy.

1

@Azi Mówie co widze. A nie widze niczego u nas od dawna. Kazdy mecz to pierwsze połowy na wyjebce, drugie coś tam biegaja. Jesli ty widzisz tu usprawiedliwienie na zasadzie lotu, zmeczenia to twoje zdanie. Ja w tym zespole nie widzę niczego. Kazdy piłkarz zanotował pionowy spadek formy w dół. Nie ma tu zespołu, czytam jak to Xavi krzyczał w szatni w przerwie. I co ? Noi w drugiej połowie, Pena z Araujo robia patologie, a Almeria ma jeszcze w ostatniej minucie setke. Zespół, który nie wygrał ani jednego meczu gra z nami na 3-3 :)

0

@Cvzx jakoś mnie to nie dziwi. Oni z kataru by mnie nie wyleczyli. Ciekawe ile jeszcze Laporta potrzebuje przykładów? A kontuzja Pedriego też zaraz się okaże nawrotem, ale Lapcio nie chce krytyki

24

Ja wiem ze to sparing, że to dzieciaki grały, ale właśnie to był moment dla dzieciaków, ten zespół nie ma ikry, jaj, niczego w sumie. Ważne że pięknie się żyje w Barcelonie, baby boom, pogoda itd. To największy problem od zawsze Barcy, miasto i poziom życia w nim. Xavi stracił szatnie, oni wychodzą robią odpierdolke i żyją dalej z uśmiechem na twarzy.

0

@Kamiloza91 chcesz się założyć?

5

Liga przegrana. Real bez połowy składu 7pkt. A my gramy kupę i dalej ja będziemy grać. Bez stresu ludziska

0

@daniel32778 demokracja rób co chcesz. Argument ci byli nie działa na mnie. Nowe mówię po za po i pis nie znaczy lepsze, inne a nawet może być gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?