tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon ale ty rozumiesz mój sarkazm? Trenować a później grać podczas meczu to dwa inne tematy. Grają później tak jakby trenowali tylko w grę w dziadka
2
@tristan87 Nie no jeszcze widać ze mocno trenują strzały z wolnych. Jedyny strzał w światło bramki w sezonie to Ferrana, który po meczu mówił, że lobował mur, a ze poszło przy ziemi i obok, a to już farcik.
0
I na standardzie gra w dziadka. Widział ktoś może inny trening piłkarzy barcy?
1
@xvcWinterSoldier Dyspozycje? On się bał tego Bu czy jak mu tam, to pizdy są a nie zawodnicy, liczy się bycie jak największym klaunem w tym gownie, bo tacy właśnie jak ty widza w tym widowisko, a to wszystko poustawiane, ten kto zrobi większe gowno, ma następna gale. Za chwile tych walk nie będzie, tylko klaunowanie.
2
@xvcWinterSoldier Chyba jednak jestem stary skoro ktoś ocenia to jako dobre zagranie. Ale to freaki nie wiem może za chwile w ogóle już nie będą walczyć tylko bawić się w klaunów przed walka, udawać ze są jakieś spinki, ze ich ochrona rozdziela. Jeden od razu odbija, prdl wcześniej ze Tysonem jest i ludzie mu klaszczą, drugi każdy cios od razu na glebę się rzuca. To już kur. Kobiety więcej jaj pokazały w tych Frikach.
1
@takisobiektos Pieniądze z kontraktu były ważniejsze. A że grać mu się nigdy nie chciało, to niech nie wini wszystkich dookoła tylko siebie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@clyde Tez tego nie rozumiem. Zreszta widać to na przykładzie ligi Niemieckiej. Tam widać przygotowanie fizyczne, intensywność. U nas to same chudziny z wiecznymi kontuzjami.
1
@Rewolucja123 Tu nie chodzi o ćwiczenie klaty, ciężko przy nim kontuzje jakaś złapać przy takiej wadze. Ale skoro nikt ich nie pilnuje od strony technicznej to tylko podsumowuje nasz sztab od przygotowania. Zreszta kontuzje to pokazują.
0
@FcPortoFan1999 Gdzieś to puszczają?
11
@MesQueUnClub_87 w sensie, że jeśli podstawowe ćwiczenie robią na odprdl. To nie spodziewałbym się dobrych ćwiczeń na nogi mistrzu
0
A później zdziwieni kontuzjami. Ktoś im tłumaczy w ogóle co to jest technika? To wyciskanie to żart
4
@Montjuic no ale przecież ja czytam wiecznie że to etat taki cudowny. A to jednak lepiej na b2b. Sam czekam czy uda się u mnie, patrząc jaka jazdę bez trzymanki mam na etacie z opłatami, to jeszcze dziś b2b z chęcią podpisze.
0
@Sebolinho no właśnie doczytałem inigo i Alonso. I teraz nie wiem czy nie doczytałem czy dopisali :)
0
@Rewolucja123 ty każda serię robisz do upadku? Jaki rir masz. Bo strasznie dużo jak na jeden dzień na jedną partie. Jak jeszcze grzejesz do upadku to w połowie treningu i tak mięśnie już maja dość i wątpię w efekt
1
@Ptasior pewnie Tak z tv. A Teraz żonka pewnie po gali pójdzie sobie na afterek.
1
Walczyła jakby wiedziała że za chwilę ciężko z kasą na chacie będzie
1
@Kgorecki2500 to prawda. Dlatego nie jestem pewien czy to prawda, ale ostatnio jednak więcej grzał w opozycję
2
Nie wiem czy prawda, bo Twitter szaleje z aferami, ale patrząc na ostatnie miesiące Mazurka, to całkiem prawdopodobne że to Kupiona pinda przez PiS. Ciekawe czy Stanowski wie, chodź jak się Krzysia czyta to też prawdopodobnie lizodup Pisu
0
@Kgorecki2500 no właśnie też jakoś wolę RussiaTV
0
Ale oni tam z nimi jadą. A jestem ciekaw odpowiedzi
0
@Odcinkowy jeszcze jak żona chciała podwyższenia alimentów to załatwił jej że z roboty ja wyprdl. @Sysia11 alimenty są na dziecko, a nie na była żonę
0
@Dertinho różaniec obowiązkowy i paciorek.
2
@NeroTFP1 Oj Klopp w Barcie, niestety nie dożyjemy
0
@IronSanHybrid Dzień widoczności Lesbijek. Tyle dałem radę usłyszeć.
4
@NeroTFP1 Jak każdy Brazylijczyk, oni to we krwi mają. Zabawa prio 1. Czy źle nie wiem, na pewno Polakom by się przydało :)
0
Pedri trenuje? Coś wiadomo?
4
@Przemek2323 no i to jest zasadnicze pytanie. Gdzie jest Tfusk. Miał wiele czasu by taki system zakupić. Czemu nie atakują Rosji, przecież pis grzał 130 miliardów roczne w uzbrojenie. Mamy najnowsze na świecie, tylko jeszcze nie wiem co mamy, ale na pewno mamy.
1
@GeneralXavi straciłby, sport stał się nudny co Stanowisku udowodnił. Które programy miały branie te o sporcie czy te o wszystkim innym.