0

@Kgorecki2500 a że zapytam a czym jeździłeś. Takie badanie czy wiesz jakie możliwości daje rozwiązanie z tabletem i opcjami jakie posiada.
@maroon chyba nie wiesz ze większość opcji jest obecnie głosowa. Jak masz manualna to właśnie tam wszystko sterujesz łapa, od temperatury po radio itd.

0

@AxelF głupoty piszesz. Początek Leo to w skali 2 lat 150dni kontuzji. Pedri od 22/23 uwaga 380!

0

@Tom0VeB chodzi o skale, WOŚP i hałas to efekt ilu kilometrów? A sylwester to skala całego miasta i zdecydowanie większej intensywności.
@Katalończyk 99 rozumiem że jak WOŚP strzela to w każdej dzielnicy wawy słyszysz i psy reagują?

0

Pytanie co za różnica kiedy wróci, skoro cały czas uparcie robią to samo oczekując innego efektu. Wysłać go w końcu do innych specjalistów.

0

@Seba_89_ nie robi mi strzelanie w sylwka, ale to porównanie WOŚP to dziecinada. Ale ty wiesz ze nawet w dożynki Kur. Strzelają? Widzisz różnice gdy wali całe miasto od 10tys do pół miliona mieszkańców, do strzelania w jednym miejscu, czytaj rynek, przez 10minut? @mateusz33 w sumie logiczne, Sylwek o 24 się zaczyna :)

0

@TheNekro94 po za 31.12 chyba jest grzywna

1

@ranger3120 On pójdzie do RM

0

@tristan87 Znając księży i ich bezczelność to komentarz będzie na zasadzie. Tak głosowaliście to teraz za wiarę trzeba płacić, do tego widzę ze ma pani 2-ke dzieci więc stać panią.

2



Po co go pytac o odczucia, o ile by nie wydłużali pseudo rehabilitacji i tak wypadnie po 3-4 meczach. Wrzucać go niech gra, jeden pies przy naszych konowałach kiedy

1

@tristan87 Za chwile będzie cennik. Skończy się oszukiwanie wiary.

17

Ciężko się nie zgodzić ze TS zrobil nam robotę w poprzednim sezonie i był kluczowy w zdobyciu mistrzostwa. Ciekawe i prawdziwe ze nie ma Napastnika w 5-ce :) To pokazuje ze tam jest największy problem. A zawsze Barca stała najlepszymi Napastnikami na świecie.

0

@Kondziubarca znajdź kolejna.

1

@Emhyr brakuje takich magikow. Piłka staje się nudna bez takich piłkarzy jak on.

0

@RosjaninBut Pewnie spojrzał na konto i kasę jaka dostał.

0

@agaFCB jeszcze nie ma po prostu

0

@Kgorecki2500 Może po prostu chodzi że jest Premierem po 10 latach.

0

@DonMatteo901 to fake . Jordan był kobieta i to biała

2

@gumaz ściemnia. Na bank wrzuci Dojcze. Fur Dojczland.

5



Wojtuś, byłby dobrym paskowy u Tuska. Albo chociaż nie odpowiada za komunikację w socialach. Miałby co robić

0

@FcPortoFan1999 a już go zwyzywano :)

15

Zero presji na chłopaka. 1 trening to nowy Ronaldo :)

0

@MessiForeverTheBest Byliśmy lepsi, o pieniądze z dźwigni jestem spokojny, Negreida to atak na klub

13



Kleczek i koledzy dostali fuchę u Lapcia. Teraz o propagandę zajebistosci nasz Prezio się nie musi martwić. Nasi są tak dobzi, że nawet Gdy z Napoli odpadniemy to TV to wybroni

2

@misterio nie wytłumaczysz.

0

@BorzyKrzys masakryczny film. Właśnie przez te oceny poszedłem sobie obejrzeć. Gra aktorska to jakbym frik fajty oglądał, albo Bolywood. Masakra

0

Czyli Pedri trenuje? Czy ta fotka to nie z dziś? No tak na video inne stroje

18

@esem91 ten świat idioczeje coraz bardziej. Za chwilę z chaty nie będę mógł wyjść no bo przecież zawsze jest to ryzyko że kogoś mogę rozjechać autem.

1

Ten Bar to Bar mleczny czy co to?

1

@Emhyr spalony nie ma gola.

1

@regatta52 Bo w City nawet gdy nic nie wygrał a miał kasy jak lodu na transfery, nikt go nie jedzie jak szmaciarza. W Barcelonie wygrana w słabym stylu jazda bez trzymanki. Sam to mówił kiedyś, że w Barcelonie jest ogromna presja i hejt. W City otoczony jest dobrymi znajomymi i profesjonalistami w szczególności w zarządzie i Dyrektorach. Taki strzał we wszystkich zarządzających w Barcie z Lapciem na czele również.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?