tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy wiemy że i tak RM wbije
1
@macio_944 jeśli ktoś w to uwierzył, to sugeruje wyłączyć internet. Fake z kilometra było widać
0
@against_modern_football uwierz mi gdyby Tfusk nie musiał to koalicji z lewakami by nie było.
0
@Mario96w Na razie nie płacze. Ale wkurza mnie cały czas to, że dużo naszych piłkarzy nie gra tam gdzie sa ich pozycje. Co widac
1
Znowu kur. Na Boku bedzie grał ktos kto skrzydłowym nie jest. Żenada
0
@Kgorecki2500 a że mają gnata do skroni przylozonego to co zrobisz. Piszą sami
2
@Ptasior gruby fake.
0
@TR3YWAY 3miasto sypie snieg od rana
0
@tristan87 Mam wrazenie ze on w kazdej organizacji jest. On nawet nie walczy tylko robi pajaca z siebie.
1
https://x.com/rubinstagram/status/1742312844111356193
Ten koles jest i w Prime?
10
No to obecnie w naszym kraju praworzadnosc to ..... Wyroki TK niezgodne, Sadu niezgodne, Prezydent napieprza sie z Premierem itd. Tak sie wlasnie kończy jak sie miesza w praworzadnosci. Mowcie co chcecie ale to wlasnie najwiekszy syf jaki PIS pozostawił po sobie.
0
@Kgorecki2500 No jasne. Krytykujcie ile wlezie, to jest w ch. słabe. Ale to polityka, jesli ktos mysli ze oni ida dla 10tys pensji to jest naiwny. Po co Sławkowi M. czy innym co maja swoje dochodowe firmy polityka i pensja 10tysi? Realy na prawde wierzycie ze oni ida tam dla tego zarobku?
5
@against_modern_football mnie nie oszukali. Jak ktoś naiwny i wierzy ze na setki stanowisk nie będzie nikogo znajomego to już problem tej osoby. Pytanie o skale, bo pis to potwoerzyl instytuty itd i tam wkręcał bo już miejsc w spółkach nie było. Zobaczymy co ko zrobi i czy będzie taka skala
1
@MarioVeB! Dla mnie fake. Skoro tak pis go broni i byłoby coś to pokazali by wynik badań itd. By temat zamknąć. A tu nic cisza. Do tego dzień przed chorobą darł ryja z mownicy i głosował o wotum dla rządu pis. Na drugi dzień już chory
3
@against_modern_football nepotyzm był i będzie, bez względu kto będzie rządził. Jak ktoś myśli że stołki nie dostaną politycy to jest naiwny. PS. Konfederacji to też dotyczy, brat Sławka, zięć, żona itd. Dali już przykład z listami wyborczymi
1
@Comentateiro Patrzac jak dobrze poukładany jest Las Palmas. Wrecz pewne
12
@MESSIah16 Charakterem wrecz idealny
1
@michal26 uwielbiam wszystkie filmy Denzela. John Q to majstersztyk aktorski, Dzień Próby to oskar must have
0
@Emhyr a co się dzieje
0
Gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?
0
@Gh0st nie, ma minimalne ilości kcal. Oraz świetnie nawadnia, nawet lepiej od wody
2
@Cotutajsiedzieje w Hiszpanii nie rządzi lewica. To bardziej partia centralna, obok zaraz centro prawica. Można powiedzieć że rządzi tam centro-prawico-lewica. By było jak piszesz to zróbcie referenda w tych krajach. Ani Hiszpania, ani Niemcy nie wyjdą z UE. To pieśń prawicy. A to że ludziom przeszkadzają niektóre decyzję, a czy jest gdzieś ktoś kto rządzi dokładnie tak jak lud chce.
0
@tristan87 w ostatnim czasie mocno dziwnie skręcił. Te wille brata i powiązania z Czarnkiem prawda są bo potwierdzili.
0
@tristan87 nie po jego. Jechano go od kilku dni. Pewnie się poddał
4
Zaraz przy Stanowskim się odnajdzie. Ale życie pięknie go zweryfikowało, a taki niby bezstronny był. A tu klops, wałeczki z pisem. Pieniądze nie śmierdzą jak to mówią
0
@panczo a co ma zrobić KO jak PIS głosuje populistyczne wsparcia. Jak 800+? Przed wyborami? Może powiedzieć usuwamy socjale, zabieramy emeryturka, wszystkich wypierdol. Z roboty. Taaak już lecą wszyscy głosować na KO.
0
@626 na Napoli pewnie wypadnie
0
@Kgorecki2500 czemu nie?
0
@panczo a pozniej głosowali na przemiennie na swoich vice marszałków. Jak Kaczor odejdzie z PIS to koalicja tych partii w nastepnych wyborach bez Korwina to wrecz pewnik.
0
@Kgorecki2500 Akurat czysto Konfederacja bedzie pod koalicje z PIS.