0

@agaFCB może dlatego że dopiero co singla zagrali

0



:) to ci skrobie szybę :) może młotek jej dać, wyjeb. Szybę nie będzie śniegu na niej

1

@AlvaroHanso sory efektowny

0

@FcPortoFan1999 a to nie wiedziałem. Wiesz to finał, grają dwie najlepsze ekipy. Zverev to nie placek. Trzymaj kciuki, a może się uda :) ale na pewno nie jest to scenariusz że muszą wygrać.

0

@FcPortoFan1999 a dlaczego mieliby nie przegrac?

1

On chyba nie widzi jak gra zespół, jak to wszystko wygląda. Patrzy tylko na aspekt pkt w tabeli. Taki klub jak Barca musi chodź czasem dać efektywny styl. No i ma piłkarzy którzy powinni coś czasem fajnego zrobić

0

@marol0v ten Sparks to chyba nie o Barcelonie :)

0

@matirix20 on nawet nie trenował jeszcze z pierwszym zespołem z tego co pamiętam.

2

Eh ten Hubi już go miał na widelcu

0

@Lanosss Pique też pisał że w obecnym modelu ciężko będzie utrzymać finansowo Real i Barce w oparciu o socios i będzie wkoncu potrzeba Zmiany na S. A

0

@Lanosss a w czym masz problem? Sprzedajesz 49% i nadal klub jest socios, właśnie przez to że kibicuje tak długo to widzę co socios robią. Czytaj, nic. Model BM.

0

Hubi ma autostradę do pierwszego seta. Zjechał już na ekspresowke

1

@mekston zawsze te życzenie można zmienić na DUZeJ dziewczyny a nie dużo. Zrozumie

0

Tego Guiu nie ma?

0

@AlwaysBlaugrana Dlatego czas na inwestora i sprzedac wkoncu ten klub. Inaczej dalej będziemy słyszeć, że gramy o wszystko, że czekamy na ffp, aż wkoncu klub zacznie tracic lawinowo kibiców. Z Barca cały czas jest to samo pokolenie, nowe, młode nie zacznie kibicować tak grającej drużynie.

0

@MatBac1991 chwilówki nowe.

0

@Messibestplayerintheworld Na Brazylijczykach zawsze da się zarobić. Sprzedać Rafinhe i brać młodego, gorzej nie będzie. Chociaż przy naszym ffp, to sprzedaż to pewnie 10% możliwości wykorzystania hajsu itd

0

Wszystko zgodnie z planem Hubi idzie po tie-breaka

0

@MESSIah16 skoro ktoś wierzy to zostanie dłużej godzinę. Religia, wiara nie może być na siłę. To wybór. Teraz załapałem że ty cytujesz kogoś :)

0

@MESSIah16 bo w połowie dnia będziesz mieć armię dzieci, które nie mają co robić. A trzeba dla nich miejsce znaleźć

0

@Stinger_ nie zrozumiałeś. Jak się dowiedzieć to sekunda. Piszę że wszędzie trąbią kto przegrał a nie wygrał

0

@Jackazz w tym meczu to tylko forma Igi jest ważna, będzie serwis to Kerber przegra wszystko.

2

Czytam że Lewy 11-ty w sportowcu roku. Co ciekawe wszędzie trąbią miejsce lewego. W sumie to ciężko się dowiedzieć kto wygrał kto, 2,3. Ale za to wiemy kto przegrał, wszędzie jazda po Lewym. Takie podsumowanie Polaków, że ważniejsze kogo jest możliwość krytykować, a nie chwalić. 11-ty to 11-ty, na takie zasłużył, koniec kropka.

0

@vangoor transfer z kosmosu, chciał dm dostał Oriola za 3banki :) no domaga się wypad mu kluczowy pomocnik i jest bez dm-a. Szok jakim prawem on chce pomocnika

0

@speed1 szkoda kolesia co majątek się zbliża do miliarda, całe życie robi to co kocha, jest zdrowy. Hm, no nie ani trochę nie szkoda ma życie jak z bajki

0

Sergi Roberto na 10 mcy sezonu 8 miesięcy ma kontuzje. Xavi to trol już tego klubu. Masakra, płacić mu trzeba a nie gra

0

@tristan87 nie są nam potrzebni bo Balde nawet gdyby ich nie było nie poda

14

@tristan87 Są dwa elementy czemu to się nie wydarzy. Pierwszy Balde tak nie poda, a Lewy tak nie strzeli

1

@Gaz musicie się zdecydować bo ja słyszę ze jednak Ferran 9. Ale to jak z Cou było on gdzie by nie grał to zawsze mowa była że to przez to że to nie jego pozycja :)

11

@Gaz tu bardziej chodziło o to że Lewy przyszedł, był Fati, Ferran, Dembele i była potrzeba lewego obrońcy. Auba też pod koniec sezonu mocno zjechał jednak z forma. Mądry Polak po szkodzie jak to mowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?