tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Świetna pierwsza połowa, nie zapomnimy jej nigdy. Nudy, przyjmij - podaj, przyjmij - podaj.
1
Najważniejsze by wygrać 1 bramka jak to Xavi powiedział. Styl, e tam styl. Przecież cały świat wzdycha do Barcy, nie nie wzdycha, jak tak dalej pójdzie to Lapcio sam sobie problem zrobi ze sponsorami
0
@Coutinho007 co widać, odpal sobie mecz Feliksa z 4 ligowcem.
0
Wrzutka w środek pola, koleś sobie przyjmuje, mija i ma czas strzelać. No masakra kur. araujo kolejny mecz naprawdę średnio.
2
3 podania i 100% sytuacja, jak zawsze. Nudy z przodu, rywal 3 podania.
0
Nasi piłkarze to muszą mieć 200% sytuacje by wbić. Masakryczna skuteczność.
0
@Coutinho007 nie, nie lepiej
0
@Coutinho007 nie może dzieciak 18 letni po kontuzji grać ci w nowym zespole od 1 minuty.
0
@Pawlusek dostał czerwień i dwa mecze pauzy
0
@Coutinho007 Rozumiem ze ma grac od 1 minuty? Geniusz jestes
2
@Pawlusek Yamal grac nie moze, a SR wyjatkowo ostatnio wyglada dobrze. Na 9-tke kto? Ferran i rozumiem wielki Felix za Ferrana? Skład optymalny
0
Z dobre 2 mln na oko
2
@barcanawieki niech ich ulaskawia. Skończy się ta patologia. Będzie narzędzie dla koalicji że prawnie skazanych polityków chroni. Gówno w polityce w przyszłości zdziała
3
@Roobo wspaniały projekt? A widziałeś może plany, koszty, kto inwestorem, kiedy się zwróci, kiedy zaczniemy zarabiać, umowy z zainteresowanym, koszty itd? Bo nikt tego nie pokazuje. Może jest potrzebny tego nie neguje, tylko potrzebny jest solidny plan jak to zrobić. Za Pisu nic nie było tylko gdzie ma powstać
1
Komentarz usunięty
1
@Fake69 przed meczem z Realem lepiej nie było.
8
Pomoglibyście, a nie szydzicie. Trzeba ich uwolnic jednak, kobitka pieca nie umie ustawić :D Niewinni
30
@Mixtape Dobrze ze my jesteśmy w jakiejkolwiek formie. oglądać się nas nie da.
0
@Peciak Czyli co kupować mówisz.
1
@Emhyr Dogrywki wszędzie powinni zlikwidować. Od zawsze każdy czeka na karne, dogrywki są nudne i bez sensu
0
@LM10GOAT w 84 planuje włączyć.
PS. jestem mistrzem :D
4
Real i tak to weźmie.
0
Biali widzę że już prawie pierwsza 11-tka
3
Dostał 20zl no to pójdzie. :)
0
@Emhyr wystarczy powiedz, zostaj w Barcelonie.
0
Czyli prawda
3
@hayek Kto ma TV? Cała? A stanowiska na razie obsadzone to pinat. KO sobie bedzie zmieniac, wdrazac ustawy, socjale itd. A grzac oszustami PISU. Dla mnie nowe wybory to moze nawet pozbycie sie Lewicy z koalicji
6
@hayek Uwazam ze bedzie inaczej niz piszesz, wrecz odwrotnie. KO ma bardzo łatwe zadanie majac TV. Zostaja socjale, tej 100-tki do wprowadzenia nikt nie pamieta nawet. Ale beda grzac nepotyzm, afery i pokaza, nie zaglosujesz wróci to, to , to. Gwarantuje ci ze caly elektora pójdzie na wybory.
8
@hayek Czemu maja byc zawiedzeni, oprócz tych co za 3d zaglosowali dla Zusu? Nic KO nie zabralo, ba 13,14 -tki zostaly, 800+, kredyty, cały socjal, jak myslisz dlaczego zostal na ten rok w bgt no wlasnie dlatego. Własnie zamykanie polityków zmobilizuje elektorat obecnej koalicji.
9
@hayek Nowe wybory PIS straci. KO ma teraz TV, a do tego widza wszystkie afery, wały, nepotyzm itd. Jak wystartuje kampania gwarantuje ci ze TVP wywali wszystko i cały elektora PIS straci. Konfa nie zyska, chyba ze obrazonych takich jak ty co socjal chca z ZUSU i na 3d juz nie zagłosuja. Ale to pinat vs to ze czesc elektoratu Korwina nie pojdzie za konfa, a i Braun nie wiadomo. Sumarycznie KO na tym zsyaka gdyby byly wybory. Ja w nie nie wierze.